reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

Fajnie że wizyty udane :-)

Ja sobie wykrakałam że na dziś koniec :-( biszkopt nie wyrósł i musiałam robić od nowa, ciekawe co z tym będzie. Jej zapomniałam tylko związać włosy i teraz mam pietra żeby nikt nie znalazł obrzydliwej niespodzianki :-(
 
reklama
No, choinka ubrana, nawet nie śmierdzi ;-):-D... Jeszcze trzeba ogólnie ogarnąć domek i jutro robię dzień pieczenia- nie przepadam za tym, ale czymś trzeba się wykazać przed rodzinką :-D
Oglądałam dziś ostatni odcinek brzyduli, oczywiście spłakałam się jak bóbr :-D

Kasiulka- widziałam fotkę, super maluszek, pewnie już bardzo duży jest, co?

Koriander nie miała mieć czasem dziś wizyty???
 
Łóżeczko mnie wzywa więc nie będę kazała mu na siebie długo czekać:rofl2: dobrej nocki wszystkim, a rano sprawdzę jak tam dalsze wizyty:-)
 
Spokojnej nocy dziewczynki:tak:ja też zmykam do łóżeczka. Źle się czuję po tym bieganiu po mieście:no::eek:wszystko mnie boli:szok:


A jeśli o wypieki chodzi, to nic się nie martw anecznik swoim biszkoptem:no:ja spaliłam sernik:eek::tak:to znaczy nie tak całkiem:no:;-)ale jutro z rana piekę nowy, bo ten przypieczony był i z tej okazji juz go prawie skonsumowaliśmy hihi:-D
 
hm, zajrzałam, ale widzę, że wiadomości od Koriander nadal brak :-( Pewnie nie ma dostępu do netu...No trudno, dziś dam jej już spokój, a jutro najwyżej zacznę bombardować telefonami :-)
Dobranoc dziewczyny
 
Witam sie dziewczyny z rana jak zwykle ja juz wstałam zjadlam 0,5l kubek płatków czekoladowych z mleczkiem i leze sobie w lozeczku
u nas temp spadła jest 0 stopni
wkleiłam w brzuszkach zdjecia brzuszka bo urósł od ostatniego czasu:tak::tak::tak::tak:
ale czas szybko zlecial jutro juz Wigilia :szok: zaraz sie nie obejrzymy a bedzie Nowy Rok i coraz blizej spotkania z naszymi maleństwami:-D:-D:-D:tak:
 
Witam się z rana:-) pierwszy dzień zwolnienia a ja juz od 7 na nogach:-) zresztą obudziłam się o 5:15 normalnie jak do pracy i byłam wyspana, jak nigdy:-) Teraz jadę zawieść zwolnienie do pracy, pożegnać się z koleżankami i na 11 do lekarza. Po wczorajszej wizycie spokojniej podchodze do dzisiejszej, ale wogóle byłabym spokojan gdybym miała pewność że nie zaraziłam się od małej. Szkoda że nie ma testów na wykrywanie tego przykładowo taki jak test ciążowy:-) ale mi sie marzy co?:-)

Życzę samych dobrych wiadomości po wizytach:-)
I miłego dzionka, pewnie będzie zabiegany i pracowity jak to przed wigilią;-)
 
reklama
Do góry