reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Ja już powoli dziewczyny idę spać. Jesteśmy chwilowo w domu, a ja jestem padnięta. A jutro jeszcze czeka mnie Wigilia w pracy.
Życzę miłej nocki. DObranoc:-)
 
W sumie z tymi zwolnieniami państwowo tak jest, trafiłam ostatnio do szpitala z bólem brzucha to mi powiedzieli ze mam się oszczędzać ale nie traktować się jak jajko, o zwolnienie nawet nikt nie zapytał. Ja to i tak mogę się w ciągu dnia położyć i odpocząć, ludzi teraz dużo nie ma więc mam dużo czasu wolnego ale z domu i tak trzeba wyjść ale nie wyobrażam sobie iść gdzieś do roboty i z bólem brzucha coś dźwigać albo cały dzień obsługiwać klientów!
lenaDTR nie wiem jak ty się na to godzisz, powinni ci zmienic stanowisko albo na zwolnienie! Kobiety w ciąży mają swoje prawa. Ja może nie zarabiam jeszcze kokosów i na pewno będzie cięzko jak urodzi sie dzidziuś ale pracować u kogoś nigdy nie będę, przeszłam już swoje! Tak więc dziewczyny nie dajcie się .
OLa lekarz mój powiedział, że jak pracodawca mi nie zmieni stanowisk to mam iść do Pip-U chyba oszalał, ciekawe gdzie wrócę po wychowawczym!!
 
Tylko była tak wstydliwa, że nie chciała pokazać co ma między nogami :-D


Moje maleństwo pokazało:-)lekarz powiedział że ułożyło się idealnie do określenia płci ale ma za słaby sprzęt i nie chce ryzykować z wydaniem opinii. Dał za to fotkę z "tym czymś" zaznaczył dokładnie miejsce kułkiem i kazał w domu zgadywać:rofl2:ale ja tam nic nie widze. jutro na 11 idę do lekarza prywatnie gdzie jest dobry aparat więc może...ale w zasadzie dla mnie najważniejsze by zobaczyć czy nic się niedzieje po moim kontakcie z rumieniem zakaźnym. Bo głównym obiawem zakażenia płodu jest jego obrzęk:-(
 
reklama
Do góry