reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

hefi wszystkiego najlepszego z okazji urodzin
byłam na USG wszystko jest ok maluszek ma 8,5 cm słyszałam jego serduszko był ze mną syn i M.byli pod wrażeniem tego widoku
 
reklama
cześć dziewczynki,
ledwo nadrobiłam to co napisałyście przez cały dzień, ale na szczęście to same pozytywne rzeczy:-):-D
ja tak szybciutko, bo jestem w Berlinie:-) akurat jestem w odwiedzinach u cioci i skorzystałam z dostępu do internetu :-)zostałam dziś zatrudniona do przywiezienia mojej babci na Święta i tak przed 11 wyjechałam do Berlina i jechałam trzy godziny(standard to ok 2) ale ze względu na pogodę jechałam bardzo wolno:-)
wracam dopiero w niedzielę więc pewnie dopiero wtedy się odezwę

Gratuluję udanych wizyt dziewczyny :-):-)
hefi- wszystkiego najpiękniejszego, najcudowniejszego i wogóle wszystkiego naj!!!

A DLA NASZEJ PANNY MŁODEJ WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NA NOWEJ DRODZE ŻYCIA!!! GRATULACJE!!!
 
izia_tcz i zdec - gratuluje wspaniałych wiadomości:-)

też uciekam już do łóżka, zyczę miłego wieczorku i spokojnej nocki pełnej kolorowych snów.:-)
 
hej kochane...

Właśnie wróciłam od lekarza. Nasza Kruszynka ma już 8 cm:-D:-D:-D Rozrabiała jak zwykle...i jak zwykle trzymała łapki na głowie:-D ("ojojoj...co mnie czeka na tym świecie") :) Przezierność ok, wszystkie parametry również. Mogę spokojnie zjeść i się położyć. Słodkich snów dziewczynki

paulka82 gdzie chodzisz do lekarza i gdzie zamierzasz rodzić jesli to nie tajemnica ;-)
 
Dzień dobry w weekendowy poranek :-D

hefi wszystkiego najlepszego z okazji urodzin
byłam na USG wszystko jest ok maluszek ma 8,5 cm słyszałam jego serduszko był ze mną syn i M.byli pod wrażeniem tego widoku

hej kochane...

Właśnie wróciłam od lekarza. Nasza Kruszynka ma już 8 cm:-D:-D:-D Rozrabiała jak zwykle...i jak zwykle trzymała łapki na głowie:-D ("ojojoj...co mnie czeka na tym świecie") :) Przezierność ok, wszystkie parametry również. Mogę spokojnie zjeść i się położyć. Słodkich snów dziewczynki

paulka82 gdzie chodzisz do lekarza i gdzie zamierzasz rodzić jesli to nie tajemnica ;-)


Super wiadomości :-D:-D:-D i mam nadzieję że już tylko takie informacje tu u nas będą gościć.


Ja wczoraj padłam chwilę po 20tej i dopiero wstałam. Zaraz jakieś śniadanko i spacer z psiakiem i muszę się wziąć za sprzątanie świątecznie w końcu :-)
 
Witam w kolejny mroźny poranek:-)

hefi wszystkiego najlepszego z okazji urodzin
byłam na USG wszystko jest ok maluszek ma 8,5 cm słyszałam jego serduszko był ze mną syn i M.byli pod wrażeniem tego widoku

hej kochane...

Właśnie wróciłam od lekarza. Nasza Kruszynka ma już 8 cm:-D:-D:-D Rozrabiała jak zwykle...i jak zwykle trzymała łapki na głowie:-D ("ojojoj...co mnie czeka na tym świecie") :) Przezierność ok, wszystkie parametry również. Mogę spokojnie zjeść i się położyć. Słodkich snów dziewczynki

paulka82 gdzie chodzisz do lekarza i gdzie zamierzasz rodzić jesli to nie tajemnica ;-)

Dziewczyny super!!! Gratuluję:-) Oby już tylko takie wiadomości na forum były:tak:
 
cześć mamusie!

Nie odzywałam się przez tydzień prawie bo niestety nie mam dostępu do kompa. W poniedziałek miałam włamanie do domu i między innymi ukradli nam komputery. Na razie więc będę wpadać tylko okazjonalnie, w styczniu kupimy nowy sprzęt to będę częściej. Z tego wszystkiego nie byłam u lekarza i idę w poniedziałek dopiero. Dam znać jak poszło.

Pozdrawiam cieplutko
 
I ja mówię dzień dobry w ten mroźny grudniowy poranek:-)

gniesha - super wiadomości:-) fajnie coś takiego przeczytać z rana:-)

życzę miłego dzionka, mnie jak zwykle czeka sprzątanie i gotowanie:-)
 
reklama
Ja również się witam w ten mroźny poranek.....Wszystki mamom gratuluję dobrych wieśći i radości z ujrzenia swoich skarbków....Ja już mam do 4 stycznia wolne....w końcu bedę mogła odpocząć troszkę...Zmęczyło mnie to pracowanie po 11-12 godzin dziennie...Czas na troszkę lenistwa:biggrin2:

Ewelinka - wszystkiego co najlepsze na nowej drodze życia:biggrin2:

Iza-tcz - 100 Lat!!!!:biggrin2:

Karo85 - współczuję włamania....niezły prezent zrobili Wam na święta....Mam nadzieję, że nie było Was wtedy w domu!!!!
 
Do góry