reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

reklama
Chyba też nie doczekam wieści od leny ale jutro z samego rana zajrzę. Pewnie zachwyca się widokiem maluszka:tak:

Spokojnej nocy kochane:-)
 
To dobranoc wszystkim :-)
Czekam na dobre wiadomości po USG jutro i oczekuję "fotografii" maluchów :tak: sama też wieczorem wejdę i napiszę co tam u mojego brzdąca.

DOBRANOC :happy:
 
Witajcie wpadłam na chwilę przed praca by sprawdzic wiadomości od Leny ale cisza. Teraz dopiero wieczorem zajrzę bo w pracy nie mam takiej mozliwości.

Życzę miłego dnia i udanych wizyt u lekarza.

Mnie po pracy czeka jeszcze wyprawa na basen z córka i do domu zląduje wieczorem.:-)
 
Witam o baaardzo jak dla mnie wczesnej porze :-D Cos mnie dziwnego obudzilo, myslalam ze to glod i zjadlam biszkopta ale leze i nie moge zasnac i tak patrze za okno i jakos tak mnie ruszylo, podchodze a tam..bialutko :-D:-D Pierwszy snieg w tym roku, niestety meza sie nie da dobudzic o tej porze wiec dziele sie z wami. Ta niesamowita cisza, jest w tym cos magicznego..

widze ze lena nadal nie napisala, na pewno za duzo wrazen,

kpi masz racje juz zlych wiadomosci u nas nie moze byc :tak: ale stresol zawsze gdzies tam wisi w powietrzu

paula a o co sie ze swoim misiem popstrzykalas, pewnie to tylko "hormony" ? :cool2:
Kajdusia to jak te wieszaki sprawdzone to chyba tez sie pokusze, co prawda na swieta prezenty juz mam, ale okazji bedzie jeszcze wiele ;-) Co do neta to bedzie sporadycznie, mama w domu nie ma wiec bedzie trzeba do brata czesciej zagladac :-D Na pewno sie ucieszy :tak: A spotkanie to trzeba koniecznie bedzie omowic! Oby ci dzis szybciutko dzien w pracy zlecial, juz chyba od przyszlego tygodnia przerwa swiateczna?

Dziewczyny ktore maja wizyty, ale nam wrazen dzis dostarczycie! doliczylam sie 3 zgadza sie?:-D Trzymam kciuki!!
 
No i ja czekam i czekam na wiesci od leny a tu cisza....

Pięknie jest u nas, bialutko i caly czas pada...:-)

Athena- mozesz ssac tabletki Isla. Z reszta zapytaj w aptece to napewno Ci cos dadzą. No i zdrowka!
 
Witam i ja,

U mnie za oknem bielutko i nadal prószy ;), no i -11 na termometrze to nie stopnieje:-)
oj, żeby tak było w Święta ... białe są najpiękniejsze ...

athena83 - mnie gina poleciła Tantum Verde lub Tantum Lemon, można brać i pomaga ;)
weź sobie też profilaktycznie APAP C

życzę wszystkim udanych wizyt i czekam na relacje!

a ja zmykam coś porobić dopóki mi się chce ... cudne uczucie jak ma sie chęć zrobić tak wiele rzeczy a nie tylko leżeć!

buziaki i miłego dnia wszystkim :-)
 
reklama
Witajcie :-D

W Poznaniu też bialutko, aż miło z okna popatrzeć ;-)

Lena się nie odzywa... Dziewczyny musimy wprowadzić zasady, że po każdej wizycie obowiązkowo trzeba zdać relację :rofl2:
 
Do góry