reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
athena to chyba tez dobre sposoby na twoje gardlo :tak: Jak bedziesz w domu to moze sprobuj zrobic syrop z cebuli, dziala antybakteryjnie, mi szybko pomogl

Ja przed chwila przez pomylke wlazlam na forum Lipiec2010 a tam sam smutek i poronienia :no::no::no: Mam nadzieje ze mamy te faze juz za soba :confused2:
 
Witajcie dziewczyny,

przede wszystkim gratuluje wszystkim, które miały ostatnio wizyty, super, że tylko juz bardzo pozytywne wiadomości na forum;-) trzymam kciuki za kolejne wizyty.
Mój mąż jest juz po usunięciu guzka, jest to zmiana nowotworowa, ale wykryta bardzo szybko w pierwszej fazie, więc prawdopodobnie obędzie się bez chemii. Musimy poczekać na wynik histopatologiczny. W szpitalu będzie jeszcze do poniedziałku, i w sumie to teraz tak się błakam po domu od wizyty do wizyty u Niego.
Dziękuje Wam Kochane za każde Wasze dobre słowo i wparcie!!!
 
athena to chyba tez dobre sposoby na twoje gardlo :tak: Jak bedziesz w domu to moze sprobuj zrobic syrop z cebuli, dziala antybakteryjnie, mi szybko pomogl

Ja przed chwila przez pomylke wlazlam na forum Lipiec2010 a tam sam smutek i poronienia :no::no::no: Mam nadzieje ze mamy te faze juz za soba :confused2:

Jak to napisałas to też tam weszłam:-:)-(
I teraz mam strasznego cykora, a jeszcze do wizyty kawałek:-(
 
Wróciłam ze sklepu ... ufff ... ludzi mnóstwo ... ale chociaż zabawki dla chrześniaków i ich rodzeństwa kupiłam :-)
Śnieg zasypał ulice, drogowcy jak zwykle zakoczeni zimą a korki chyba po kilka kilometów na drogach ... Dobrze, że znam objazdy to szybko dojechałam do domku!

Za chwilkę czymś się Wam pochwalę co dla mojej dzidzi kupiłam!!! tylko zrobię zdjęcie aparatem!

zdec - trzymam kciuki za wizytę, nie martw się - na naszym forum już są tylko dobre wiadomości!

ewelinka307 - ale będziecie mieli pięknie jutro, tak bieluśko!!!, mój się nie bał ślubu, zresztą my oboje jakoś zrelaksowani byliśmy ...

paulka82 - dużo zdrówka dla synka! biedaczek!

anecznik - a ja tak myślałam, że Święta będą białe ... , może jednak ta prognoza się nie sprawdzi???

co do prywatnych klinik to opieka w nagłych przypadkach (a raczej jej brak) jest dla mnie największym minusem i chyba tak dużym, że nie pozwoli mi się zdecydować ...
a jak oni postępują???
po pierwsze rodzą u nich ich pacjentki i te, które mają nie zagrożone ciąże i dotrwały bez problemu do 36 tygodnia ... tak więc już z samego tego ryzyko jest minimalne ... a jak potrzebna pomoc? wzywają karetkę albo sami wiozą do szpitala i tyle ...
to jednak nie normalny szpital gdzie wszystko jest na miejscu ...;(

koriander - my już przeżyłyśmy to na forum, smutne, okropne i niesprawiedliwe ale taka kolej losu ... jedyny plus taki, że u nas nie ma takich wiadomości na Święta ... zawsze to troszkę łatwiej ...

gosiagro - to dobrze, ze tak szybko wykryto tego guzka i że już go nie ma ...
bądźcie dobrej myśli, wizualizujcie sobie zdrową tkankę w jego miejscu a wszystko będzie dobrze ...
i nie ma za co dziękować ...
 
Witajcie dziewczyny,

przede wszystkim gratuluje wszystkim, które miały ostatnio wizyty, super, że tylko juz bardzo pozytywne wiadomości na forum;-) trzymam kciuki za kolejne wizyty.
Mój mąż jest juz po usunięciu guzka, jest to zmiana nowotworowa, ale wykryta bardzo szybko w pierwszej fazie, więc prawdopodobnie obędzie się bez chemii. Musimy poczekać na wynik histopatologiczny. W szpitalu będzie jeszcze do poniedziałku, i w sumie to teraz tak się błakam po domu od wizyty do wizyty u Niego.
Dziękuje Wam Kochane za każde Wasze dobre słowo i wparcie!!!

gosiagro- znam doskonale to uczucie... Oczekiwanie na wynik histopatologiczny jest często najtrudniejsze. Już sam fakt, że zmiana została wykryta wcześnie świadczy, że wszystko będzie dobrze. Mam nadzieję że bez chemii się obędzie, ale nawet gdyby nie... to można przez to przejść i cieszyć się życiem. Także głowa i uszy do góry. :-)
 
reklama
widzę dziewczyny ze lubicie sie dołowac przypomnijcie sobie u nas tez był taki moment ze wieści były nieciekawe nawet niektóre nie wchodziły na forum zeby nie czytac takich wiadomosci ale to juz za nami u nich tez ten okres przejdzie miejmy nadzieje ze bardzo szybko chodzi oczywiscie o lipcówki.
Ja dzisiaj już po wycieczce do miasta nawet dostałam prezent od M.na gwiazdke który sama sobie wybrałam .Weszlismy zobaczyc za choinkami bo chcemy w tym roku zywa ale ceny straszliwe
 
Ostatnia edycja:
Do góry