reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

mamo kubulki i antosia GRATULACJE, wracaj szybko do nas i opowiadaj jak bylo
jak Kubus w roli starszego brata?

oksana nic na sile, nauczy sie w swoim czasie, mnie ojciec tez katowal rowerem i wspominam to jako horror dziecinstwa a pozniej sama wsiadlam i zaczelam jezdzic z dziurami w kolanach nauczylam sie jednego dnia
dinozaury to nowa pasja Jasia, wlasnie dostanie na urodziny i przygotuje mu tort w ksztalcie dinozaura

Milusiu gratulacje, rosnijcie zdrowo
 
reklama
Witam:)

Wiec teamt dziecka nie jest zamkniety:) po rozmowie o ktorej Wam pisalam przyszedl i powiedzial cos w stylu ze bedzie chcial sprobowac:)

Milusia super gratuluje:) spokojnej ciazy zycze:)

Mamo kubulki gratuluje dzidziusia:)

kasiulka
jak sie czujesz? zaczelas leczenie?
 
MAMA KUBULKI GRATULACJE!!!!! BUZIAKI I ZDRÓWKA DLA CIEBIE I ANTOSIA!!!

Dziewczyny jak mam nauczyć Daniela picia z butelki?? On w ogóle nie potrafi zassać smoczka. Dla niego tylko cyc się liczy. Nigdzie nie mogę wyjść (jedynie 2 godz) i wszystko w biegu. W sierpniu mamy zaproszenie na wesele ale jak Daniel nie załapie butli to pewnie będziemy musieli zostać w domu.
 
reklama
Nadika+ miałam ten sam problem z Sylwunia, jesssu ile ja łez wylalam, bo nie chciała pić z butli a musiałam ją dokarmiac mm. Różne smoczki próbowałam i nic. Dopiero jak ją przeglodzilam zaczęła pić z butli.
 
Do góry