reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Oksana - ja polecam takiego słonika. ja nie mam, ale ma moja kumpela i Damian uwielbia się w to bawić.
SUPER ZESTAW GRA ELEFUN SLONIK MOTYLKI (3289361387) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Ja chcę młodemu kupić rowerek biegowy, jaki polecacie? myślałam a takim drewnianym, ale nie mam pojęcia które są dobre


wlasnie o tym myslalam , i o angry birds;p

my mamy biegówkę z biedronki - niedawno byly identyczne w lidlu.
dla mnie super , kierownica i siodelko regulowane,ogolnie porzadnie wykonany, jest metalowy,ale bardzo lekki , moze z 5-7kg
http://tugazetka.pl/biedronka/2013.04.29.gazetka/8767,Rowerek,dzieciecy,bez,pedalow
 
Kaśku- Kochana , my mamy biegowy rowerek Kinder kraft. Jest genialny! Jasiek go uwielbia. Nauczył się na nim śmigać w niecały tydzień. Kupiliśmy w carfourze za 99 zeta.:) Cena dobra a jakościowo nie odstaje od tych za 500:) Polecam z czystym serduszkiem. Emaliowy Jaśko tez ma taki sam i mówiła mi że też Jaś go bardzo lubi:)
Kubulkowa i Antosiowa Mamusiu- Jak tam ??? Jak Kubus zareagował na braciszka? Jak Ty sie masz ? Udało się naturalnie urodzić?

Kochane ja dzisiaj pierwszy dzień jestem sama z "dzieciami" AAAA Mam nadzieję że podołam...

My jesteśmy po urodzinowej imprezie Jasia ! Jaś jak weszłyśmy z tortem i wszyscy zaczęli mu śpiewać sto lat to normalnie się wzruszył!!!! Mam nagrane na filmiku. Dzisiaj wrzucę na fb i może tutaj uda mi się wrzucić.
 
Cześć dziewczyny pewnie mnie zapomniałyście ,wpadłam złożyć życzenia naszym solenizantom bo zaczął się już okres urodzinkowy więc
Życzę wszystkim maluszkom choć już nie takie z nich maluszki szczęścia i wiecznej radości pociechy z rodziców i wielu nowych zabawek i przyjaciół ciotka Iza z Michałem
 
perciu i mamo kubulki poprosimy o zdjęcia świeżaczków :))))))



Dziewczyny 2 września wracam do pracy już się koszmarnie stresuję :unsure::unsure::szok::hmm::hmm:
 
Ostatnia edycja:
Oksana - ja polecam takiego słonika. ja nie mam, ale ma moja kumpela i Damian uwielbia się w to bawić.
SUPER ZESTAW GRA ELEFUN SLONIK MOTYLKI (3289361387) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Ja chcę młodemu kupić rowerek biegowy, jaki polecacie? myślałam a takim drewnianym, ale nie mam pojęcia które są dobre

Też się zastanawiałam kiedyś nad tą zabawką, ale boję się że szybko by wylądowała w kącie. Kamil jest teraz na etapie maszyn budowlanych i helikopterów :-)
Nie zastanawiałaś się nad kupnem już zwykłego roweru z pedałami?? My chcemy Kamila w tym roku na taki przesadzić, podobno najlepiej zrobić to do 4 roku życia bo wtedy dzieci się najmniej boją :-) najgorzej jednak z tym pedałowaniem :-)

My w sobotę byliśmy w zoo, oczywiście zmokliśmy trochę ale nie było odwrotu skoro obiecaliśmy :-) Młody zadowolony i nawet długo wytrzymał na swoich nogach. Mi się ciśnienie dwa razy podniosło, niestety głupota niektórych ludzi nie zna granic.
Mieliśmy też inną sytuację, Kamila wziął za rękę obcy facet i mówi do niego "powiedz rodzicom papa i chodź ze mną", nawet nie zdążyliśmy zareagować tak jak powinniśmy. Byliśmy bowiem w szoku że Kamil bez żadnego oporu złapał za rękę i do nas "pa pa", nawet gdy go facet wziął na ręce by mi podać to też, zero oporu. Zimno mi się zrobiło jak sobie o wszystkich zwyrodnialcach pomyślałam dla których Kamil byłby łatwym celem.
 
witam i ja:tak:
u nas pechowo:wściekła/y: bylismy na weselu 400km od domu i na miejscu zepsuł się nam samochód....!!!!!!!!!(za dużo chwalony że taki dobry....),padła cała skrzynia biegów...daj Boże żeby cała wypłata starczyła na naprawę...mamy cudowną tam rodzinę i sie wszystkim zajęli już w niedzielę,pożyczyli swoje auto żebyśmy mieli jak wrócić...masakra...


Ja czuje się super(pfu pfu pfu-wczoraj sie pochwaliłam to zaraz mdłości dostałam:-D)

w sobote mamy znów wesele:eek: a na niedzielę robimy urodziny chłopcom(troszkę skromniejsze niż były w planach ze względu na nasze olbrzymie teraz wydatki,ale będą:tak:)
Na urodziny najpierw chcieliśmy kupic im trampolinę,ale kupimy chyba duży basen ,ogrodzimy go i zadaszymy:tak:
 
reklama
Kasiek my kupilismy Ameli rowerek biegowy..dalismy mnostwo pieniedzy na niego i cos mi sie wydaje ze bedzie kiepsko jej jezdzeniem...;/ niebardzo sie garnie...fakt prezent dostala pare dni temu przed urodzinami tak jakos wyszlo;/

Milusia to faktycznie pecha mieliscie!

anecznik Amelia tez szybko sie nudzi zabawka;/

Ja chcialam corce zrobic w niedziele 9 czerwca bo 10 ma urodziny ale niestety moj braciszek wyprawia urodziny swojego syna miesiac przed ;/ wiec bede musiala za tydzien w wekeend
 
Do góry