reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Cześć.
Ten mój dzieciak powariował, wstaje o 3,4 rano, bawi się w pokoju, hałasuje, spac nie mogę :no: i dlaczego on nie śpi o takiej godzinie?
nadal nie mam prezentu na urodziny,nie wiem co mu kupić,chciałam jakis lepszy ciuch, ale dopiero mu kupilam taki 200l wór ciuchów,wiec bez sensu.

jedzie ktoś do mielna w lipcu?:happy:
 
reklama
zyraffka a z jakiej butli Sylwia nauczyła się pic?? Ja próbowałam Avent i Tommee Tippe i ani z jednej ani z drugiej. Nie wiem czy jest sens kupować kolejną bo smoczków uspokajaczy pokupiłam kilka rodzajów i tak ani jednego nie załapał ;/
 
kochane dziewczyny!
melduję się, wczoraj mnie wypisali ze szpitala, a dopiero dzis Antosia, powrot do domu bez dziecka byl koszmarny, plakalam caly czas, makabra... dopiero dzis zaczela mu spadac bilirubina i nareszcie jestesmy wszyscy w komplecie ;) przepraszam, ze sie wczesniej nie odezwalam, ale w szpitalu zupelnie nie mialam do tego głowy, Percia dziękuje za przekazanie info ;)
sczególy napisze pozniej, bo od tygodnia prawie nie spalam ;)

dziekuję Wam baaardzo za trzymanie kciuków, one zawsze dzialaja cuda;)))))))
milusia gratki! fasolka jest cudna......
kasiulka mysle o Tobie i wciaz trzymam kciuki!
 
zyraffka a z jakiej butli Sylwia nauczyła się pic?? Ja próbowałam Avent i Tommee Tippe i ani z jednej ani z drugiej. Nie wiem czy jest sens kupować kolejną bo smoczków uspokajaczy pokupiłam kilka rodzajów i tak ani jednego nie załapał ;/
Nie wiem, czy pamiętasz, ale ja próbowałam nauczyć Hanię pic z butelki i nigdy nie złapała żadnej butelki. z Mają było na początku tak samo, ale u nas nie było wyjścia bo musiałam ja przestać karmic z dnia na dzien jak miała 3 m-ce bo szłam na operację, i pociągnęła Aventa.
 
Oksana- współczuję tego wstawania,

Nadiko- Sylwia pije z nuka, on jest całkiem inny niż te tt i avent u nas jednak to nie była kwestia smoka, poprostu cyc był najważniejszy. Nuka też nie zaakceptowała odrazu, najpierw pomeczylismy sie i ją zanim wkońcu zalapala.

Mamo kubulki- wspaniałe,że już jesteście w domku, Antos slodziutki:-) jak Kubuś reaguje? Sylwia też miała dlugo żółtaczkę nasilona. Masz RH- ? Sylwia przez niezgodność grup krwi miała ta żółtaczkę i przez to też przedluzajaca się. Buziaki i dużo zdrowka dla Was!
 
kasiulka ja się właśnie bardzo boję tego że Daniel nie złapie butli. Jak sobie radziłaś z Hanią i karmieniem?? mogłaś gdzieś wyjść na dłużej?/
mama kubulki jeszcze raz gratulacje. Współczuje że musiałaś zostawić Antosia w szpitalu, ale najważniejsze że już jesteście wszyscy razem. Jak Kubuś zareagował na braciszka??
 
mama kubulki super ze juz w domku jestescie :-) jak tam udaje ci sie wsyztsko zorganizowac? i jak braciszek zareagowal na nowego czlonka? :-)
oksana u mnie daniel nie chcial nic co zwiazane ze smoczkiem... :szok: normalnie masakra... do 6mies chyba sie meczylam choc i tak karmilam piersia, koncyzlam szkole zaocznie i mimo z emnie nie bylo 3-4-5h to on potrafil nic nie zjesc dopiero jak wrocilam cycka pil :no: masakra, zycze ci by Ci sie udalo jednak nauczyc :tak:

Kasiulka trzymaj sie... :*
 
reklama
Liza chyba do mnie ten post o karmieniu a nie do Oksany :)))

też tak mi się wydawało :tak:
ważne,że wiadomo o co chodzi .

jakie gry planszowe lubią Wasze dzieci? mamy spadające małpki i kilka podobnych, nie mam pomysłu na prezent , a furby nie dostanie,bo skonczy po godzinie tak jak interaktywna myszka miki... czyli w kącie
 
Do góry