reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Moje gratulacje dla kolejnej rozpakowanej mamusi :-) dużo zdrowia :-)

Która następna?? :-)

Puzzle 60 elementów?? Mój Kamil zatrzymał się na 24 i jakoś niema ochoty już układać, co do mówienia to wciąż brak wyraźnych postępów. Jednak o pieluchach nie pamiętamy, smoczka nigdy nie ssał a i na rowerze sobie radzi :-) Faktycznie każde szczęście w innym tempie :-) W sobotę mieliśmy jechać do zoo, ale chyba pogoda pokrzyżuje nam plany :-( ją jakieś fajne atrakcje dla dzieci we Wrocku pod dachem??
 
gratulacje dla mamy i Antosia ;D moja mama tez z 26maja

straciłam całą cierpliwość ,ucząc go jeździć na rowerze. nie mam już na to siły:no:
umyłam wczoraj okna,to oczywiście musiało cała noc padać.. pranie też zostało na dworze.
muszę brata namówić na zakupy dzisiaj, skubany już ma prawko , mlody ma deficyt w spodniach długich,przez mc urósł 2cm,a że lata raczej nie będzie,to je potrzebuje w wiekszej ilosci.:crazy:

kupowałam mu w pepco zazwyczaj,ale po ostatniej akcji z tym sklepem więcej tam nie pojdę.
 
Oksana79 - a co się działo w pepco?

głupia sprawa, właściwie można by się z tego pośmiać..
kupiłam z 2mc temu ,Kubie czapke z daszkiem z mc Q, za ok 15zl ( byla bialo czerwona, i bialo niebiekska)
dzieciak szczęśliwy, sam wybrał czapkę, wracam z nim do domu i zacząl padać deszcz , lekko,nie jakaś ulewa z piorunami.
patrze na mlodego, a jemu sie kolor twarzy zmienia :D daszek czapki od deszczu zafarbował reszte czapki, a Kuba miał zielona twarz i włosy:tak:
padało na nas dosłownie chwile,czapka nadawała sie do wyrzucenia,plamy zostały po wyschnieciu.dzieciak mi płacze, bo mc Q... napisalam do pepco,wyslalam zdjecie, po burzliwej dyskusji otrzymalam rabat w postaci tych 15zl , ide do sklepu kupic cos za ten rabat,a kierowniczka przy kasie na caly sklep - to ta niezadowolona z czapki , itp oczywiscie wielki problem jak naliczyc rabat, nic nie wiedza,kolejka sie robila,ludzie patrzyli na mnie jak na idiote.. godzine stalam po 15zl znizki,i stwierdzam ze nie bylo warto,a dwa ze takie komentarze mogli sobie przy mnie odpuscic .
 
Moje gratulacje dla kolejnej rozpakowanej mamusi :-) dużo zdrowia :-)

Która następna?? :-)

Puzzle 60 elementów?? Mój Kamil zatrzymał się na 24 i jakoś niema ochoty już układać, co do mówienia to wciąż brak wyraźnych postępów. Jednak o pieluchach nie pamiętamy, smoczka nigdy nie ssał a i na rowerze sobie radzi :-) Faktycznie każde szczęście w innym tempie :-) W sobotę mieliśmy jechać do zoo, ale chyba pogoda pokrzyżuje nam plany :-( ją jakieś fajne atrakcje dla dzieci we Wrocku pod dachem??

Anecznik u mnie na osiedlu zrobili coś w stylu klubu malucha :) i w dzień dziecka o 10 jest otwarcie i wejście za free... my pewnie wpadniemy chociaż zobaczyć co tam się dzieje :) bo na placach zabaw w galeriach pewnie bedzie zatrzęsienie dzieci podobnie jak na basenie i zoo...
 
reklama
Do góry