reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Witajcie po mojej długiej nieobecności:-)

chciałam głównie pogratulować MamieKubulki małego Antosia:-), wspaniały prezent na dzień matki:tak::tak::tak:. Dużo zdrówka dla Was.

Milusia, Koriander wam również gratuluję :-):-):-).
 
reklama
mamy dziś wizytę i tak strasznie się denerwuje że miejsca nie mogę znaleźć,nie potrafię opanować emocji,a żołądek mam chyba wielkości ziarnka....Trzymajcie kciuki plis,już nawet po nocach mi się śni czy jest jedna kropka czy dwie.....(co kolwiek nie będzie na pewno wychowamy w miłości...-wiem,ale...)


Żyrafka o 15
 
Anecznik u mnie na osiedlu zrobili coś w stylu klubu malucha :) i w dzień dziecka o 10 jest otwarcie i wejście za free... my pewnie wpadniemy chociaż zobaczyć co tam się dzieje :) bo na placach zabaw w galeriach pewnie bedzie zatrzęsienie dzieci podobnie jak na basenie i zoo...


My właśnie jedziemy do zoo, za późno sobie uświadomiłam co tam może się dziać. Mieliśmy jechać w niedziele, jednak nocujemy u znajomych we Wrocku i rano mój pewnie będzie na kacu więc spacer po zoo byłby niemożliwy.

Co do Pepco to staram się tam nie kupować, właśnie ze względu na jakość ciuchów. Wolę za te same pieniądze kupić coś używanego w lumpku i mieć pewność co do jakości :-)

milusia - czekam na wieści jak coś to pamiętaj zamiana :-)
 
milusia - trzymam kciuki, mam nadzieje, ze będzie tak jak chcesz!!!!

A ja bede ciocią...nie moge w to uwierzyć, bo moja siostra nigdy dzieci nie chciała za bardzo a tu taka niespodzianka....Co najdziwniejsze chyba nigdy wczesniej nie widziałam jej tak szczesliwej....Bedzie styczniówka jak milusia bo termin ma na 13 stycznia!!!!!
 
1 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-) uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
(później wstawię zdjęcie:tak:)
 
Przedstawiam Wam mojego lokatora/lokatorkę:-)
zdjęcia 153.jpg
 

Załączniki

  • zdjęcia 153.jpg
    zdjęcia 153.jpg
    22,1 KB · Wyświetleń: 56
reklama
Do góry