reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

Boże dziewczyny moja ciocia z którą mieszkamy walczy o życie!!!!!!
Wpadłą rowerem pod tira....nie chcę pisać co z nią...jest naprawdę tragicznie......pomódlcie sie proszę....ja jestem załamana chłopcy za nią wariowali...
 
reklama
Prosze was o jakies rady,a wiec moja corka strasznie mnie bije,ciagnie za wlosy itd...tragedia! tlumacze ze niewolno,ze to boli ale ona mi sie smieje w twarz!!!wczoraj niewytrzymalam bo normalnie sie rzucala na mnie jak ja usypialam...ze klapsa dostala;(
klapsem pokazesz tylko ze masz wiecej sily i kto silniejszy ten wygrywa
Jas tez mnie czasami bije, wtedy mowie mu zeby zrobil cacy-cacy, to skutkuje
Klementinka - odezwij się kochana, może ty juz na porodówce jesteś??
niestety jeszcze nie, laptop sie zepsul
nie nie chodzi mi o garnuszek na klocuszek,
tylko o immbryk z filizankami
Zobacz załącznik 394669
taki dzbanuszek ma moja bratanica, chetnie sie nim bawi, dostala na 2 urodziny, ladne ma piosenki
Boże dziewczyny moja ciocia z którą mieszkamy walczy o życie!!!!!!
Wpadłą rowerem pod tira....nie chcę pisać co z nią...jest naprawdę tragicznie......pomódlcie sie proszę....ja jestem załamana chłopcy za nią wariowali...
modle sie za ciocie, oby wszystko bylo dobrze
 
iiwka a co Ty taka tajemnicza?? co to za powód? :))
Mieszkanie kupujemy;-)
Boże dziewczyny moja ciocia z którą mieszkamy walczy o życie!!!!!!
Wpadłą rowerem pod tira....nie chcę pisać co z nią...jest naprawdę tragicznie......pomódlcie sie proszę....ja jestem załamana chłopcy za nią wariowali...
O ranny:-:)-( Będzie wszystko dobrze!!!!
Jestem z Tobą myślami.
 
reklama
Do góry