reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Dziewczyny dzięki za pamięć:tak::-) Jesteście niezastąpione...cmok, cmok...

Witam się!!! Trochę mnie nie było:zawstydzona/y: Ale czytam w miarę regularnie:happy: Tyle że czasem hurtowo kilka dni i z odpisywaniem różnie. U nas w porządku, Igula to czlowiek-demolka, w domu wszystko rozwala, jak widzę dzieciaczki grzecznie siedzące w wózkach na zakupach to zazdroszczę. W tym wielkim sklepowym to jeszcze w miarę posiedzi ale tez nie za długo, poza tym ... ma 16 zęboli i niezły charakterek, wtajemniczeni mówią że to charakterek po mamusi:rofl2: No i nadal idealnie podobna do taty:-) Mam nadzieję że uda mi się jakoś wstrzelić w forum mimo ograniczonych możliwości...póki co pokażę mojego Igulca na zamkniętym;-)
 
Lencja ja również dziękuję za pamięć.

U nas wszystko w porządku, tylko jakoś czasu cały czas brak:( No i nie mam kiedy z wami popisać... a za chwilę pędzę na uczelnię i znowu pół dnia w plecy:(
 
hej hej

Lencja super ze znalazłaś dla nas w końcu chwilkę i się odezwałaś

Kasiek u mnie z usupianiem było tak: Szymon jakoś tak szybko się nauczyl sam zasypiać, kładliśmy go po głowie pogłaskać, misia picie i zasypiał sam, za to Kuba to ten bardziej wymagający...najpierw brałam go do siebie i se łazil po łózku az w końcu padał i sam zasypiał a potem stopniowo uczyłam zasypiania w łożeczku, dawałam tel z ich muzyka, picie itd
za to ze smoczkami to naprawdę to zalezy od nastawienia matki, ja powiedziałam dosc i sie nie dałam, ale nie bylo tak żle, najgoej pierwsza noc, z tym ze ja im daję do usypiania picie z butelki ze smoczkiem, wiec chociaż troszkę mogą się nacieszyć i zasypiają, w dzień zawsze śpią w wózku na balkonie

a ja czekam i czekam na ważna dla mnie wiadomość,,,,Koriander pewnie już zjadla paznokcie:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDhehe

miłej sobotki, my wieczorkiemlecimy do mojego brata i bratowej na parapetówkę:)%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%:D
 
Dzień dobry! Jeszcze raz dziękuję za dobre rady... od poniedziałku biorę się za naukę usypiania, a teraz stopniowo walczymy ze smoczkiem... w dzień nie dostaje, tylko na drzemkę i na noc...

Gosiagro i Lencja - usypianie Damisia polega na tym że kładę się z nim w moim łóżku i wystarczy że z nim leżę to zaśnie moment, i przekładam do do łóżeczka... natomiast między 12 a 2 w nocy, ktoś mówi ejjj i ciągnie mnie za koszule żebym go wzięła do siebie... ehhh... to jest męczące, bo jak już śpi ze mną to nie mogę się wyspać bo tak się wierci i kopie mnie...

Lencja
- gratuluję chodzącej i czarującej Nelci ;) buziaczki dla niej :D

Miłego weekendu kochane, my jedziemy na działeczkę!!! :D
 
Dzień dobry! Jeszcze raz dziękuję za dobre rady... od poniedziałku biorę się za naukę usypiania, a teraz stopniowo walczymy ze smoczkiem... w dzień nie dostaje, tylko na drzemkę i na noc...

Gosiagro i Lencja - usypianie Damisia polega na tym że kładę się z nim w moim łóżku i wystarczy że z nim leżę to zaśnie moment, i przekładam do do łóżeczka... natomiast między 12 a 2 w nocy, ktoś mówi ejjj i ciągnie mnie za koszule żebym go wzięła do siebie... ehhh... to jest męczące, bo jak już śpi ze mną to nie mogę się wyspać bo tak się wierci i kopie mnie...

Lencja
- gratuluję chodzącej i czarującej Nelci ;) buziaczki dla niej :D

Miłego weekendu kochane, my jedziemy na działeczkę!!! :D

Hania też śpi ze mną w łóżku, jest najmniejsza a zajmuje najwięcej miejsca ;-)
 
hej ja tylko na chwilkę. Dziś idziemy na wesele do kuzyna:) aaale się cieszę, tylko ciekawe jak Jagoda w nocy poradzi sobie bez mamy....bo ostatnio się budzi z krzykiem i tylko mama,mama,mama....
 
Hej kobietki !!!
podczytuję was codziennie :-)
u nas super, jestem mega szczęśliwa :-)
ten czas tak szybko leci.. może dziecko jutro będzie miało 2 tygodnie, codziennie się zmienia
Olenka rośnie, przez tydzień przybrała 300 gr, prawdziwy z niej cycocholik :-) ładnie śpi, w nocy budzi się 2-3 razy i zaraz po jedzonku zasypia. Zuza bardzo dobrze reaguje na siostrę, ładnie mówi Ola- tuli ją i całuje. W opiece pomiaga mi mama, wychodzi z Zuzą na plac zabaw lub zostaje z Olą a ja z Zuzą na dwór lub wychodzimy razem :-)

Zuza to prawdziwy szogun :-) wszędzie jej pełno, wszędzie psoci :-)

Lencja :-) zdjęcia na zamkniętym
olavip miłej zabawy
lenka miłej pracy :-) a jak Gaja? i Wiki?
Kasiek u nas Zuza też smoczek do zasypiania, ale powoli też staram się jej go ograniczać

przepraszam że wszystkim nie poodpisuje!!!
chorowitkom życzę szybkiego powrotu do zdrowia!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry