reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
hej Mamusie
przyjechał moj kolega ze studiów, w pt poimprezowaliśmy, gadaliśmy prawie do rana, a dzis od rana do 15 byliśmy na szkoleniu, bardzo fajny dzien.... i taka wspaniała pogoda
Kubuś jeszcze kaszle, a ja wciąż przeziębiona, w dodatku przytyłam 2 kg i znow musze sie odchudzac wrrrrrrrr

milusia od kilku godzin mysle tylko o Twojej Cioci ;((((((

Julia umyłyście zęby?

avena najlepsze życzenia, spóźnione ale od serca!!!!!!!

lencja dzieki za link, gratulujemy chodzenia ;))))))))))))

iwwka super z mieszkaniem!!!!!!!!!!

olavip udanej zabawy!!!!!!!!my idziemy na wesele w andrzejki, juz nie moge sie doczekac ;) fajnie ze jestes w ciazy;)przynajmniej nie musisz sie odchudzac i mozesz jesc wszystko na co masz ochote, a na weselu jedzonko do wyboru i do koloru ;) tez tak chce;)

kasiulka Kubuś jak wyladuje w naszym łóżku kladzie sie miedzy nami w poprzek i kopie mnie albo męża po głowie, kiedys tak mocno oberwalam, ze bałam sie ze limo mi pod okiem wyrośnie i bede wygladala jak ofiara przemocy domowej hehe

kolorowych snow
 
hej i ja się witam ale piękna pogoa u mnie już rosołek bulgocze śniadanko na stole;)jemy i jedziemy w teren:)Mąż namawia mnie na szklarską ale ja z tym kręgosłupem nie daję rady:(
 
Hej.

Milusia [*][*][*] :-:)-:)-(


Mama kubulki Ty sie 2 kg przejmujesz????????????Masz świetną figure!!!

Lenka miłego wypadu;-)

Ja dzisiaj sama z dzieciakami,pogoda zapowiada się na fatalną...a miało być tak ładnie...
 
Cześć:-)
muszę się wam pochwalić, że wczoraj po raz pierwszy zrobiłam sushi i wyszło bardzo dobre:-)

emalia – jak Jasio się czuje? gorączka mam nadzieję nie wróciła:no:

nadika – super z tym jedzeniem, mam nadzieję, że apetyt będzie mu dalej dopisywał:tak:

Kasiek – powodzenia w odsmoczkowywaniu

Lencja – gratulujemy Nelci chodzenia!!! i pisz częściej:tak:

koriander – jak wam weekend w Rotterdamie minął?

Perfecta – a ty gdzie przepadła?

zyrraffka – pewnie macie romantico weekend:rofl2::rofl2::rofl2:

kajdusia – co u was?

Agi – tez sie nie spodziewałam, że w październiku będę chodzić w krótkim rękawku :szok:

avena – Igusia to ma chyba rekordowa ilość ząbków a jak w pracy polepszyło się?


zdec- a na którym ty teraz roku jesteś?

olavip – poszaleliście trochę na weselu?

mi-mi – miło czytać taki pozytywny post, cieszę się ze jesteś taka szczęśliwa z dwójka szkrabów i na prawdę zazdroszczę
A wiecie ze na razie urodziły sie dzieci tej samej płci mamy 2 chłopców, 2 dziewczynki u Klemetinki tez będzie dwóch chłopców


eagle – masz już dostęp do neta, bo tęsknimy

Klementinka – ale to już tuż tuż:-)

milusia - przytulam

mama-kubulka - dużo zdrówka dla Was

Lena - miłego wypadu

Miłej niedzieli wszystkim!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry