reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Boże dziewczyny moja ciocia z którą mieszkamy walczy o życie!!!!!!
Wpadłą rowerem pod tira....nie chcę pisać co z nią...jest naprawdę tragicznie......pomódlcie sie proszę....ja jestem załamana chłopcy za nią wariowali...

jest już wśród aniołów(*)
Ewusia tak mi przykro :-:)-( Straszne to co piszesz, niech aniolki opiekuja sie w niebie twoja ciocia, a ona z gory twoimi synkami, jej ulubiencami i cala wasza rodzina :-( Duzo sil dla was w tak przykrym momencie, przytulam bardzo mocno
[*]
 
reklama
czesc dziewczyny
ale cudna pogoda,
my po sniadanku, maz zrobił nalesniki! ;)))))))) robie sobie własnie saune na twarz;)
lena ale narobiłaś mi ochoty na rower, tylko ze od 2 lat zamierzamy kupic i jeszcze nie mamy, ale za to fotelik dla Kubusia do roweru kupilam heheh
milusia wciąż łaczę się z wami myślami ;( (*)

milego dnia Laseczki
 
hejka!
Milusia -
[*] dla Twojej cioci.....
Lena - udanego wypadu! Ja też chce!!!!
Koriander - szkoda,że Lilusia się tak Wam rozchorowała.....:(

A my po Weselu! Baaaardzo udane weselicho. Na początku bolał mnie brzuch,bo mój K za szybko jechał po dziurach ale potem jak się roztańćzyłam z kuzynostwem to do białego rana! Po prostu REWELACJA:) jestem baardzo zadowolona. Martwiłam się,że rodzina panny młodej będzie...eeee jakaś wiecie - ważna i w ogóle,a Ci jak se popili to super ludzie! hehe i śpiewać nawet się nauczyli hihi:)
Para młoda bardzo zapraszała nas na dziś na poprawiny i ok. Kuzyn koniecznie chce Jagódkę zobaczyć,no dziś chętnie ją wezmę,ale jest pewien problem - nie mam kiecki! Wczoraj miałam jedną tylko jedyną przedciążową w którą się zmieściłam,a dziś to już nie wiem:baffled: może jakieś spodnie.....i bluzka? eee nie wiem będę myśleć przed wyjazdem hihi
 
reklama
witam

milusia bardzo mi przykro [*] niech sie ciocia Wami opiekuje z góry... trzymajcie sie cieplutko...

olavip super ze wesele sie
wam udało :) i miłych poprawin zycze :) my za tydzien smigamy na wesele :p chciałąmm zabrac dzieciaki ale z ta ich dieta to b. ciezko bvedzie mi upilnowac zeby nie zjedli czegos ze stołu ;/ moze moja babcia sie nimi zajmie ale dzien wczesniej wraca z Egiptu wiec mi głupia ja tam zaraz po powrocie do pieluch ciągnąc ;/

dzieciaki spia, obiadek gotowy niedługo ruszam,y na działkę :):) wczoraj siedzielismy az sie ciemno zrobiło :p tak pieknie było :) dzieciaki mi spia na działce po 4 godziny wiec musze pozniej ładnie ich wymęczyc zeby zasnęli o 20 :p

miłego dnia :)
 
Do góry