reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Hej laseczki :-) U nas weekend juz sie zaczal a do tego uPaLy i tropiki, jutro ide obejrzec apart postanowilam sobie kupic lepszy sprzet mam nadzieje ze wroce do domu zadowolona..

nadika zdrowka, kurcze juz by sie te choroby mogly odczepic od Natanka..myslisz ze to wciaz zabkowanie?

zyraffka a masz taka seksi chrypke czy skrzypisz jak stare drzwi? Bo chrypka dziala czasem bardzo uwodzicielsko...:-p zdrowka!

Lena a emalia nie otrzymywala alimentow? Z tego co pamietam chyba rowniez ewelinka, ale moze sie myle

emalia wlasnie jak tam remont, juz chyba po??

Kasiek jak po wakacjach, pomiajajc ten okropny:angry: incydent..??

julia super ze plany weselne sie posuwaja, twoja starsza corcia moze sypac ci kwiatki w kosciele :-)

izia zdrowka!

Perfecta nadal trzymac kciuki?? Juz cos wiecie??

Lencja, Kajdusia, ita, eagle, ewelinka, agast, Agi i inne "zawieszone w prozni" :-D hej hej!


Milego wieczoru!
 
Ostatnia edycja:
Jaki czajniczek?? garnuszek chyba?
nie nie chodzi mi o garnuszek na klocuszek,
tylko o immbryk z filizankami
p8666c.jpg
 
Koriander!!!!!!!!!!!!!!!!!Kochana moja dziękuję:**************heheheh jesteś bardzo mądrą kobietka:-) naprawdę warto słuchać Twoich rad:*

lena a o co dokladniej chodzi?
 
Cześć dziewczynki! Jestem!!! :D ale niestety Was nie nadrobię bo za dużo tego wszystkiego ;) Mam nadzieje że u Was wszystko OK. Wielkie gratki dla rozpakowanych mamuś i ich ślicznych dzieciątek!!! :)

Gosiagro - jak Majusia bez smoczka? doradź mi jak oduczyć małego bo już mnie męczy to wstawianie jak smoczek z buzi wyleci...

Koriander
- zdrówka dla mamusi!!! i buziaki dla Was :*

Muszę koniecznie nauczyć małego żeby sam zasypiał w łóżeczku... czy macie jakieś sprawdzone pomysły??? i jak zachęcić młodego do mycia ząbków, bo u nas tragedia... nie pozwoli sobie szczoteczki włożyć do buzi a widzę że pojawił się nalot na ząbkach... :(
 
czesc Laski
rozchorowalam sie i ja ;((((((((((( a jutro w pracy od 8 do 18 ;( nie wiem czy to przezyje.......


kasiek sprobuj tak: Damiś myje Tobie Twoja szczotka, a Ty jemu, u nas to działa, teraz jak mu sie wyrzynaja zębole to go boli i moze dlatego nie chce buzi otworzyc trzeba to przetrwac, ale myć trzeba koniecznie

dobranoc
 
reklama
Do góry