reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

reklama
Gosiargo trzymam kciuki

Julia Eryk szczypie Olafa wiec ciezko ignorowac szczypie tuli i potem laduje w kojcu na pare minut az sie uspokoi moze wkoncu da efekt

Mamakubulki wkoncu udalo Ci sie z fryzjerem !! trzymam kciuki za przyjaciolke

IzaTcz co sie tak rozlozylo

Nadinka spokoju zycze

Zyrafka glos wroci?

Moi rodzice wrocili !!! Eryk krzyczal z radosci jak zobaczyl dziadka a babcia testowala reakcje na dziadku bo pamietala jak przywital moja tesciowa... madry chlopczyk :)))

IIwka nie sprawdzalam jeszcze totka ale juz wiem ze 6 nie trafilam bo ani nie jestem z Wwy ani z Regi :)) moze 5?
 
milka niestety lezę dopadła mnie angina ropna i jestem na zastrzykach buuuuuuuuuuuu
właśnie zastanawiałam się czy czasem moja kuzyneczka z redy nie wygrała tej 6 ma szczęście więc?
 
Dzieki za trzymanie kciuków, ale nie wypaliło:-( Jednak mam nadzieję, że co się odwlecze to nie uciecze:tak:

zyrraffka - mówisz, że powrót do pracy to sposób na szybkie zrzucenie kilogramów? ;-):-D głos odzyskany??

Asnecja - ja polecam moją spacerówkę, jest świetna Spacerówka Mamas & Papas BEAT (1837095264) - Aukcje internetowe Allegro

koriander - zapomniałam się zapytać i co z tych śliwek zrobiłaś?:-)

julia - myślę, że trzeba ignorować, skupiać uwagę na czymś innym

mama_kubulki - ty tu nam Kasi Tusk nie pokazuj tylko siebie w nowym kolorze:-p:laugh2: kciuki za koleżankę zaciśniete:tak:

izia- zdrówka! Jak tam wywiadówka mężowi poszła?:-D

Kasiek, Kajdusia, Lencja, zdec - żyjecie????????
 
Izia - zdrówka
zyrraffka - jak głosik?
co do gryzienia, szczypania i szarpania - Jagodzie to powoli przechodzi. Za to umie pokazać złość i to jak....CHimerajda jedna
co do otwierania szafek - haha w kuchni mam zabezpieczenia bo latały talerze i płyn do naczyń(i cilitbang)były obcyckiwane.... w pokojach to tylko w sypialni na komodzie mam,bo w jednej są Jagody lekarstwa,niektóre umie rozgryźć niestety, a do dolnej szuflady wchodzi jak tylko jest otwarta - boję się żeby komoda się nie przechyliła. Reszta szafek bez zabezpieczeń.I o dziwo bez grzebania (cwyciąganie ciuchów jej się znudziło)
Jgoda nie śpi od 1,5h...ja przy niej nie wyrabiam...kiedy ja się w końcu wyśpie? za 18lat? hehe
 
witam was:) my juz czekamy na gosci dwie znajome z rowiesnikami Meli przyjada:)

a u nas sie cos ruszylo z kwestia wesela:) do konca roku moza uda cywilka,tylko my i swiadkowie a w niedziele jedziemy sale ogladac i moze zaklepiemy na 2013:) jestem zadowolona;)
 
reklama
Gosia trzymałam kciuki ale nie wiedziałam za co;(

A moja kuzynka przyjechała z Suwałk przywiozła kartacze kiszki i sękacza;) mniam mnia:)
 
Do góry