reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
czesc dziewczyny

O jak miło,ze mnie wywalilyscie z zamknietego- pewnie jednoglosnie :) :)

No coz,nie kazdy ma czas,zeby siedziec caly dzien na forum i pisac...

Pozdrawiam z Tomaszkiem
 
hej ewela,
o kurczę;/ niewiedziałam że zostałaś wywalona ;/ chyba w regulaminie coś tam jest że jak się długo na zamknietym nie udziela to się zostaje wywalonym:/
Buziaczki dla Was!
a co u Was?jak Tomaszek??
 
izia zdrówka!!! no to mąż się nie popisał :))
olavip a miałam własnie się pytać jak Jagódka? czy już lepeij ze spaniem ale widzę że bez zmian :/
Milka fajnie że Eryk się cieszył z powrotu dziadków!!
lena co za smakołyki!!n mniam mniam
gosia szkoda ze mimo trzymania kciuków nie wyszło ;/ (a ciekawe za co te kciuki trzymałyśmy??:))
julia super że plany ze ślubem już tak zaszły!! Powodzenia w szukaniu sali !!
perfecta jak tam kciuki dzisiaj podziałały????
ewela,kasiulka ja myślę że to koriander coś więcej powie na temat wywalenia z zamknietego bo chyba ona ma taki przywilej.
zyraffka co u Ciebie?jak zdrówko?? głos odzyskałaś??
emalia a Ty co tak ostatnio ucichłas??
 
Ostatnia edycja:
ewela - dziwne, bo widzę że na liście osób na zamkniętym jesteś, może musisz się zalogować?

julia - fajnie tak planować ślub:)

perfecta - i jak udało się to za co kciuki trzymałyśmy?

emalia - remont skończony?

Agi - co u Was?

Klementinka - odezwij się kochana, może ty juz na porodówce jesteś??

nadika, lena - nie mówiłam bo nie chciałam zapeszać a i tak nie wyszło;/
 
Ostatnia edycja:
czesc dziewczyny

O jak miło,ze mnie wywalilyscie z zamknietego- pewnie jednoglosnie :) :)

No coz,nie kazdy ma czas,zeby siedziec caly dzien na forum i pisac...

Pozdrawiam z Tomaszkiem
chyba sie kolezance cos pokrecilo ;-) ja tez cie widze na liscie, nie przypominam sobie usuwania ciebie z listy

gosiagro sliwki zjedlismy na surowo :-)

Dziewczyny ktore maja spiewajacy czajniczek FIsher Price: polecacie jako prezent na Mikolajki? Bawia sie wasze dzieciaczki jeszcze tym czy lepiej szukac czegos dla starszych dzieci?
 
Ostatnia edycja:
no jakbym nie byla zalogowana to chyba bymnie weszlana swoj profil, wiec niewiem....zreszta niewazne...

Tomaszek niestety to czlowiek demolka i straszny łobuz juz jestem siwa,ale cyba ten rocznik tak ma. :)
 
Cześć Dziewczyny!

Głos zanika i powraca, zanika i powraca. Mam strasznie uporczywy kaszel i nie wiem jak się go pozbyć. Moja koleżanka z sali ma mnie pewnie już dosyć z tym chyrlaniem. Przez to podrażniam gardło i głos zanika.

Gosiu- przyjdzie czas i na Was&&&&&&& co do kilogramów to poprostu nie mam czasu jeść i to bieganie. Rano do żłobka, dosłownie biegiem, potem do pracy, z pracy do żłobka ze żłobka do domku często z jakimiś dokumentami, książkami i zakupami i dzieckiem na czwarte piętro, nie chciałybyście widzieć jak wyglądam wchodząc do domu. Potem spacer po spacerze kąpiel i padam ze zmęczenia. Jutro wraca mąż więc wrócą obiadki i pewnie waga znowu pójdzie w górę :/

ewela- też pierwsze słyszę żeby Cię wyrzucono!!


nadika- jak Natanek? zdrowy?
 
reklama
Do góry