reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

kasiek - dużo zdrówka dla Dawidka!

olavip - fajnie z tym przesyłaniem buziaczka;-) ja tez próbuje Majusię nauczyć

cobra - gratuluje kroczków Kubusiowi:-)

kreatorka - nie jeszcze się nie poddałam:-) gratuluje ci takiej przemiany materii ja jak zjem coś słodkiego to mi waga nie spada :-( a że robię to często to tak stoi:sorry2:
 
reklama
Koście mnie bola od tej pogody:( Nie mogę się zabrać do pożądków a syf się zrobiła aż patrzec nie mogą:) I ta pogoda..... i nie chce mi się nic już od 3 dni.... I zrzęda ze mnie.... I jak zabieram się w końcu do pisania na bb to Jas się budzi.... Chyba musze sobie barana z przytupem w ścianę walnąć , może mi przejdzie ten leń w tyłku....
 
Witam
Emalia - fajnie Jasiu zasuwa i jak szybciutko :-)
Gosiu - nie zapomniałam i dziekuję za pamieć :-) teraz jak jest słoneczko to siedze z młodym cały czas na dworze wpadamy tylko coś zjeść
Kasiu J - trzymam kciuki zeby wyniki wyszły dobre
Cobra - trzymam kciuki za dzisiaj :-) szkoda ze mieszkam tak daleko bo bym pojechała z Tobą



Kto wpadnie do mnie na kawusie? bo tak mi jakoś smutaśnie samej pić
 
Ostatnia edycja:
KasiaJ. - dziękuję za radę... najgorsze jest to że młody nienawidzi fridy!!! na sam widok ucieka... no ale nie ma wyjścia... muszę czekać na męża bo ma mi kupić nasivin no i tą maść majerankową... u nas leje więc nie mam jak iść
 
Dzień dobry

u nas pogoda też sie dzis popsuła, padało pół nocy, rano nawet nie miałam jak iśc pobiegac z psowatym tylko szybki spacer, później tradycyjnie logopeda
teraz śpia oboje to ma chwilke

Kasiaj, i jak wiesz juz cos?
Kreatorka trzymamy kciuki za egzamin
cobra a jak Twoje samopoczucie? myslami jestem z Tobą
ewelinka to przejściowe, szybko wracaj do formy i pisz
koriander oj tak to o kondycje chodzi, mimo ze ruchu mi nie brakuje i biegania za dzieciakami to nie to samo, ale z każdym dniem idzie lepiej i już płuc ne wypluwam po powrocie do domu
kalwa czekamy na relacje z imprezki roczkowej
ja kilka dni temu widziałam na spacerze takie maleństwo 1,5 tygodniowe ech jaka kruszynka, pomyśleć ze nasze juz takie duże
Agi tak mężuś coraz lepiej, a Ty widze nadal zapracowana ( miałam Ci jeszcze napisać jak pierwszy raz czytałam o Waszych planach romantycznego wieczoru to na szybkości zrozumiałam ze " Wam dziecko nie wychodzi" chwila zastanowienia i zaskoczyłam że to o Polcie chodziło:zawstydzona/y:
Milka a jak Twoje samopoczucie lepiej?
Gosiagro a właśnie co to za smutanie się? nie wolno tak
Kasiek nie fajnie się zakończyła zabawa w misce, oby szybko mineło, ja bym zrobiła jak radzi kasiaj. i odciągała mimo ze teo nie lubi
olavip gratki dla Jagodzi, mój takie kółeczka to najczęsciej ściaga, rzadko w druga stronę
perfecta toz to do ciebie nie podobne, przesyłam trochę powera:-) moze coś pomoże


i próbuję mojego namówić na A6W zamiast tradycyjnych brzuszków, już prawie się udało i nawet poczytał co nieco na necie, zobaczymy co będzie wieczorem?
 
Dzień dobry

u nas pogoda też sie dzis popsuła, padało pół nocy, rano nawet nie miałam jak iśc pobiegac z psowatym tylko szybki spacer, później tradycyjnie logopeda
teraz śpia oboje to ma chwilke

Kasiaj, i jak wiesz juz cos?
Kreatorka trzymamy kciuki za egzamin
cobra a jak Twoje samopoczucie? myslami jestem z Tobą
ewelinka to przejściowe, szybko wracaj do formy i pisz
koriander oj tak to o kondycje chodzi, mimo ze ruchu mi nie brakuje i biegania za dzieciakami to nie to samo, ale z każdym dniem idzie lepiej i już płuc ne wypluwam po powrocie do domu
kalwa czekamy na relacje z imprezki roczkowej
ja kilka dni temu widziałam na spacerze takie maleństwo 1,5 tygodniowe ech jaka kruszynka, pomyśleć ze nasze juz takie duże
Agi tak mężuś coraz lepiej, a Ty widze nadal zapracowana ( miałam Ci jeszcze napisać jak pierwszy raz czytałam o Waszych planach romantycznego wieczoru to na szybkości zrozumiałam ze " Wam dziecko nie wychodzi" chwila zastanowienia i zaskoczyłam że to o Polcie chodziło:zawstydzona/y:
Milka a jak Twoje samopoczucie lepiej?
Gosiagro a właśnie co to za smutanie się? nie wolno tak
Kasiek nie fajnie się zakończyła zabawa w misce, oby szybko mineło, ja bym zrobiła jak radzi kasiaj. i odciągała mimo ze teo nie lubi
olavip gratki dla Jagodzi, mój takie kółeczka to najczęsciej ściaga, rzadko w druga stronę
perfecta toz to do ciebie nie podobne, przesyłam trochę powera:-) moze coś pomoże


i próbuję mojego namówić na A6W zamiast tradycyjnych brzuszków, już prawie się udało i nawet poczytał co nieco na necie, zobaczymy co będzie wieczorem?

kiepsko.ale co zrobic:(
 
reklama
Do góry