reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

Polcia śpi więc mam chwilkę czasu.....Jest w ogóle ktoś...bo jak nie to kładę się spać.....:-D.....A tak serio to padam....na ale trochę lipa kłaść się spać o 21.30, co?
Gosiu - a czemu humorek nie tego:baffled:.....???? Mam nadzieję że po wizycie u rodziców poprawi się szybciutko....
AniaCh - czytasz nas czasem????? Zastanawiam się jak opieka na Filipkiem tutaj w Anglii.....????? Ja Filipek???? Napisz jeśli nas czytasz co u WAs?????
kreatorko - napewno egzaminy świetni Ci pójdą!!!!!
Asnecja, milka - ależ Wam zazdroszcze tych wakacji....My to chyba dopiero w podróż poślubną się gdzieś wybierzemy...bo tak tylko Polska, Polska, Polska....bleeeeeeee.....Też właśnie myśleliśmy o Grecji...albo może Cypr....ale to jeszcze ponad rok więc czas pokaże.....Na razie może we wrześniu uda się pojechać znów na kilka dni do Kornwalii.....Uwielbiam Kornwalię...Jest jeszcze kilka miejsc które chciałabym tam zobaczyć....
 
reklama
Dzień dobry... mam nadzieje że będzie lepszy niż noc :(

Doigraliśmy się... przez tą kąpiel na działce w misce, mały zasmarkany po kolana... w nocy nie mógł oddychać przez nos, strasznie się męczył... teraz jest lepiej ale jak kichnie to gile wiszą dosłownie do kolan... nie wiem czy iść do lekarza czy poczekać, no bo w sumie nic poza katarem mu nie jest... ani gorączki ani kaszlu nie ma... ahhh... no i pogoda jakaś nie teges u nas...

Miłego dnia laseczki!!! :)
 
To widzę że podobnie jak u nas .Też gile wiszą ale już parę dni z nimi walczę ale dzisiaj jeszcze kaszel i mała gorączka do tego .Nocka do d.....pogoda też nie nastraja pozytywnie leje od 1 w nocy ale niech pada bo u nas sucho jak pieprz było
 
witam:)
u nas dziś chłodno. Wczoraj była burza i napadało, dziś też jakos deszczowo...
pobudka jak zwykle 5:30:p
jade z teściem do szpitala bo musi sie zarejestrować czy cośtam a po tym zawale gdzieś dalej czy po mieście cyka chyba się kierować. Jagoda odstawie do mamy bo teściowej nie ma.
Jagoda nauczyła się wczoraj zakładać kółeczka na taką wieże kaczke:p no i umie przesłać buziaczka:)))
 
czesc:)
pakowanie z kuba to nie pakowanie,ja wkladam do kartonu,on wyciaga.cwaniak wyczul ze cos jest nie tak,i nie chcial spac do 1 w nocy,ciagle na nas patrzyl chociaz juz sily nie mial..

kuba od wczoraj robia raczkami brawo jak cos zbroi.

a najlepszy motyw. pakujemy talerz miski etc, kuba stal przy lodowce,matka cos do mnie gada,mlody nie wiadomo co robi;p
a kuba co?
spojrzalam na niego a ten wycieczke sobie zrobil i za mamy plecami wzdloz kuchni chodzil.jakies 3 m bez upadku:)

ciesze sie jak glupi z bateryjki ;p
ale jak pomysle co bd wieczorem to mi sie nie chce;/
 
Znowu czwarta :) Edit: Ehhh...cobra mnie wyprzedziła :p

eagle - już końcówka pakowania :) Całą jedną walize zajmuja rzeczy maluszka - więcej ma tego niż my dwoje razem wzięci :p Już się boje jak to bedzie z domykaniem walizek :p
kalwa - udanego sobotniego przyjęcia!! Czekamy na reportarz :)
Kasiek1983 - my wczoraj tez byliśmy na chwile w misce :) Na szczeście bez katarka. Nagralam filmik, ale nie bede pokazywać, bo tylko widac goły tyłek (próbował stawać na głowie) :p Zdrówka życze!!
izia_tcz - dla was też zdrówka!
cobra18 - gratuluje chodzenia :) To tak na dobry humor dla mamusi :) Powodzenia dzisiaj!

U nas tez pogoda średnia - ma padać i wieje sporo, wiec nie wiem, czy cos ze spacerku wyjdzie :/ Na razie ogladamy mini mini :)
Wszystkim życze udanego dnia!
 
Ostatnia edycja:
Czterdziestsa!

Agi Kasiek gosiagro dziekuje za mile slowa, j nadal nie moge uwierzyc ze pierwsze kroki mamy za soba!!!
Agi bidulko mam nadzieje ze wkrotce bedzie mniej busy at work ;(
Kasiek izia zdrowka dla smarkolkow!! Na noc pulmex, moze jakies inhalacje zeby na oskrzela nie zeszlo?
kreatorka egzaminy zdasz na pewno na piatke!
gosiagro jaki taki se humorek, e tam gadasz :-) gili gili polaskocze cie po pietach Lili :-p

cos mi znowu umknelo moze sobie pozniej przypomne
 
Cześć kochane :-D u nas pogoda niestety do kitu, oby jutro przeszło i było ładnie, bo muszę do warszawy dojecać, a nie zamierzam jak zmokła kura dreptać do szkoły i siedzieć tak na zajęciach. Trzymajcie kciuki za jutrzejszy egzamin, bo juz chyba nic poa nadzieją mi nie zostało :-D heh
Włączyłam sobie głośno muzykę i tańcujemy z Niną z przerwami u mnie na kompa ;-) uwielbiam jak mała tańcuje :-D
cobra - gratulacje dla Kubusia, to cwaniak mały wie, ze cos się kroi i pomaga Ci zostawiać rzeczy :tak::-D
Agi, koriander, gosiagro -dziękuję za wiarę we mnie :-) bylebyśmie miały rację i zdam co mam zdać :-)
gosiago - nie szkoda Ci trochę? ja w sumie bardzo na luzie do tej diety podeszłam, jak mam ochote to jem i snickersa i hod-doga, a chudnę nadal i to w całkiem niezłym tempie, w święta na tydzień sobie odpuściałam i przytyłam wtedy tylko kilogram. A trzymasz fazę 3 czy całkiem dałaś spokój?
 
reklama
Witam i ja.
Kasiek, Izia- zdrówka dla maluchów
Cobra- gratki dla małego odważniaka. Brawo!!! Kochana jestem z Tobą. Musisz być silna. A o której tam jedziesz?
Ola- gratki dla Jagody. Zdolniacha mała:)
Asencja- tobie również miłego dnia.U nas też pogoda do bani. Brrrrr A jak się czujesz grubasku ;)
Eagle- oj nerwy, nerwy kochana. Właśnie jesteśmy na etapie rozdawania zaproszeń. Im bliżej tym bardziej się boję, ale cóż , trza dać radę;)A jak u Was? Jak tam małżuś?

No i mamy piątek 13-ego. Ojojoj, mam nadzieję ,że będzie udany ;)

Halo, mało tu nas. Mają się meldowac; Hefi, Magda M, Badiacka,Ewela, Kajdusia, AndziaS itd.....
 
Do góry