reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

słońca moje kochene!!!
bardzo dziekuję za pamięć o mojej majuni (cobra mi rano nadała że pamiętacie a ja nie miałam nawet czasu wcześniej podziekować :()
ja już od wczoraj przeżywam bo rano odeszły mi wody 11.05 a urodziłam 12.05 :) o 24.45 :)
taka jestem podniecona jakaś cała tą sytuacją hehehe
maja już mi się taką pannicą wydaje :)
czas leci jak oszalały! dopiero co nie było co wziąść w ręce takie to sie male urodziło a teraz zasówa po całym domu
w sobote impreza z tortem truskawkowym
relacja później
miłej nocki zyczę
 
reklama
Witajcie....
Boziu jakie busy mamy w pracy.....Padam na ryjek po powrocie.........Cały tydzień nuszę być też na restauracji ....bo mamy po 300 osób na lunchu...a do tego codziennie jakieś prywatne kolacje...więc swojej roboty mam kupę...a zostać dłużej nie mogę bo wiadomo....nie mam z kim Poli zostawić....wrrrrrrrrr.....Kolejny tydzień masakra.....
Co do wczorajszego wieczoru to było baaaaardzo fajnie;-)....Rozumiecie :-)....Ach...szkoda że tak rzadko nam się udaje mieć takie wieczorki jak ten.....
koriander - Twoja laleczka przesłodka....Tak cudownie już drepcze....Słodziaczek...Jeszcze raz wielkie gratulacjone dla Was!!!!! A co do wiieczorku....to na razie nic nie mamy w planach.... :-)...Może po naszym ślubie coś pomyślimy.....
cobra - współczuję sytuacji...i w pełni zgadzam się z dziewczynami....Podziwiam Cię bardzo....
eagle - podziwiam że biegasz...Też bym chciała ale pracuję od 7.00.....więc jak już mam wolne to wołami z łózka byś mnie nie wyciągnęła na takie jogging....hihihiihhihi...Brawo!!!!Mąż dobrze się czuje, bo nie wiem czy przeoczyłam???



Naszemu cudownemu roczniakowi
wspaniałej, pięknookiej Majeczce
radości, miłości,
uśmiechu na buziolce
i spełnienia wszelkich marzeń!!!!!
Rośnij zdrowo Słodkości nasze!!!!
100 lat, 100 lat!!!!
Juuuuuuuuupiiiii to już roczek!!!!!!!!

I oczywiście radości u uśmiechu
dla naszego wspaniałego Dżinksa...hihihi
Zdrówka kochanie!
 
Ostatnia edycja:
Hej solenizantom slemy buziaki Tomciowi i Majuni

Cobra trzymam kciuki za rozmowy i przeprowadzke

Eagle podziwiam zapal :)

Kasiek ja ostatni raz bylam u lekarza przy ostatnim szczepieniu maly nie chorowal wiec nie bylo potrzeby a zalecenie bylo ze mamy sie zjawic na nastepne szczepienie, waze miska w domu przybiera powoli
 
Najserdezniejsze życzenia dla Majuni samych pomyślności i dni pełnych słońca i uśmiechów z okazji pierwszych urodzinek!!!

oraz dla Tomaszka z okazji 11 mcy
 
ja rowniez tutaj skladam Majusi najlepsze zyczenia urodzinowe
wszystkiego najlepszego sloneczko, samych radosci i usmiechow

Dzinksowi rowniez najlepsze miesieczne zyczenia
 
reklama
witam się wieczorową porą,
u mnie humorek taki se:-( ale w sobote jedziemy na wieś do rodziców to mam nadzieję poprawi się

zdec
- jak Natalka, co u was, bidulko tylko wpadasz złożyć życzenia i już na nic więcej czasu nie masz:-(
MagdaM i hefi - chyba już o nas zapomniały:-( pozdrowienia śle dziewczyny:-)
kreatorko - u mnie w zasadzie diety brak:zawstydzona/y::zawstydzona/y: za bardzo kocham słodycze, żeby więcej chudnąć;-) ale ty bardzo pięknie sobie radzisz:tak: powodzenia na egzaminie

sealet - Majusia w nocy zazwyczaj nie je, raz na jakiś czas się obudzi, a tak to to kolacja po 19 starcza do 6 rano

emalia
- jestem w szoku jak Jasio biega:szok::szok: po prostu bosko:tak::tak:

mama_kubulki
- teraz to mi przykro:-p:-p:-p złożyłam miedzy innymi twojemu Kubusiowi życzenia z rana na wątku życzenia dla czerwcowych dzieciaczków

Kasiek - Damiś pluskający się w wodzie do schrupania:tak::tak:

Asnecja - udanego wyjazdu :-)

kasiaj- trzymam kciuki za jutrzejsze wyniki

cobra - walcz jutro kobito i nie daj się bambrom!!!

ewelinka - widzę, że u Ciebie humorek tak jak i u mnie

eagle - super z tym bieganiem, będziesz miała kondycje:-)

koriander
- ślicznie Lilunia chodzi:tak::tak:, jak rosną te nasze dzieciaczki, szok :-) jak przeprowadzka, wszystko już spakowane, mogę już się szykować na parapetówke:-D:-D

kalwa
- udanego przyjęcia pierwszo-urodzinowego:-):-)

agi - 300 osób:szok::szok: nieźle, nie dziwię się, że padasz i ciesze się ze jeszcze znajdujesz czas żeby nam parę słówek szrajbnąć
 
Do góry