reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Agast a u nas bez wiatru i ciepełko :) Basia wyszła z babcia na spacer :) Nigdy nie jadłam sushi no ale mnie takie rzeczy nie ruszają, co innego chińszczyzna :)

jest czego zalowac,bo jest pyszne.
a maki z tatarem z lososia na ostro to masakra:D
albo maki z tunczykiem,serkiem itdD

oczywiscie wszedzie oszukuja i zamiast serka philadelfia jest np serek ostrowia,a zamiast drogiego tunczyka tanszy farbowany,ale to idzie tez rozpoznac;)

moim liderem w tym wszystkim jest pasta z ryby maslanej ,znam na nia przepis:D
 
reklama
hej, nie było mnie kilka dni na BB, ale się rozłozyłam :( gorączka, kaszel, katar jakaś infekcja się wdarła i nie miałam na nic siły, dziś juz lepiej. Na szczęście mały zdrowy!! :)

zdec moje kondolencje
[*]

cobra ale masz walnietego księdza :wściekła/y: ja bym poszukała innej parafii i ochrzciła dziecko gdzie indziej. U mnie ksiądz za chrzest żadnej kasy nie bierze.
 
LENA pomyśl że musisz dać rade!!! przeciesz nie masz innego wyjścia...:sorry: i popatrz z innego punktu, masz Gaje wiec jest o niebo lepiej gdybys musiala sama siedziec as maz w delegacji.. zobaczysz przelecie ze nawet sie nie obejrzysz a mąż na Swieta juz bedzie:))

zdec bardzo mi przykrooo:((
[*]

dziewczyny skąd wy bierzecie czas na pisanie tu codziennie??? jak macie za duzo ja sobie wezme od was...kurde mi ta ciagle czasu brakuje a wstajemy o 5 rano...

zaraz sproboje coś doczytac,, bo jeszce mam mieć gosci. a jutro do krk zrana.
 
Witajcie

Zdec przytulam bardzo wspolczuje

Kasia ja licytuje z automatu allegro tyle ze ustawiam bardzo nierowne kwoty

Trzymajcie kciuki jutro moj m ma rozmowe o prace
 
reklama
Lena- ja Cie rozumiem. Moj M dzisiaj na 1 dzien wyjechal a ja zasnąć nie moge i czekam az wroci..

Wiatr mi dzisiaj parasolkę do wozka polamał;/
 
Do góry