reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

mama kubulki - ten kolega omdlal w samochodzie wiec pojechal do szpitala. Tam go nie przyjeli.... poszedl do lekarza i w sumie nie zrobili mu zadnych badan. Dwa dni pozniej znow omdlał, potem zemdlał i juz go nie obudzili. Zmarł w karetce. Zator płucny. Sekcja zwłok wykazała, że gdyby go zatrzymali w szpitalu w ten dzien co pojechał i zrobili mu serie badań to by go uratowali. Teraz moja kolezanka zeznawała jako swiadek bo jest podobno sprawa w sądzie.

Dzis kończyłby 30 lat. Moja koleżanka ma dzis pewnie doła bo tel nie odbiera...

gosiagro - umówiłam sie z koleżanką w PLAZIE , tam mozna wypic kawe, cos zjesc, albo isc do kina. Zobacze. Takze w czwartek od 16 mnie nie ma do wieczora. Wyłanczam komórke zeby nikt mi du..y nie zawracał ;) A z Cobrą to sie jeszcze nie spotkałysmy ale teraz poprawiła sie pogoda to pewnie w końcu sie uda :) Nie, cobra? :)

no pewnie ze tak :D
 
reklama
gosiagro - umówiłam sie z koleżanką w PLAZIE , tam mozna wypic kawe, cos zjesc, albo isc do kina. Zobacze. Takze w czwartek od 16 mnie nie ma do wieczora. Wyłanczam komórke zeby nikt mi du..y nie zawracał ;) A z Cobrą to sie jeszcze nie spotkałysmy ale teraz poprawiła sie pogoda to pewnie w końcu sie uda :) Nie, cobra? :)

hmmm kiedy ja byłam w Plazie:-):-) z 5 lat temu;-);-)
 
witajcie:p my właśnie wróciłyśmy od kuzynki:) pogoda dziś super, więc od rana spacerek, potem do rodzinki i tyle co wróciłyśmy.
Jagoda coś markotna jest... nigdy taka nie była. płacze bez powodu, a jak ja jej zniknę z pola widzenia to już w ogóle koniec świata.:(
zdec -
[*] przykro mi...
asia80 - zazdroszczę wyjścia! ja teraz jestem przywiązana rękami, nogami i sercem do mojej Żabki, bo męża nie ma, więc nie ma wyjść z kumpelami...

swoją drogą ale nam się ładnie wiosna zaczęła, nie? piękna pogoda, aż wraca chęć do życia i akumulatorki pozytywnie się ładują.
 
Witajcie,

Tak wchodzę i patrzę że o mnie mowa:p
Nadal ze snajpera korzystam, super sprawa szczególnie gdy nie można licytować.

Wpadłam tylko na chwilke i zaraz wracam do pracy.
Moja babcia zmarła w czwartek:( Męczyła się całą noc i poranek:(
Zostajemy teraz na stałe z moją mamą.
W związku z tym pytanie do dziewczyn Wrocławskich, czy ktoraś z was nie zna jakieś rodzinki najlepiej z dzieckiem, która potrzebowałaby wynająć mieszkanko? To nasze malutkie które widziałyście. W razie czego eska piszcie.

Pozdrawiam,
Zdec bardzo wsploczuje,
[*] dla Babci
koszulę już mi przelicytowali, za więcej niż 30 nie chcę kupić, bo i tak już kupę kasy wydałam :((( żałuję, ze kupiłam małemu ten garnitur strasznie mi się spodobał i mnie posniosło. Do tego muszę buty kupić i koszule i nie powiem wam nawet ile wyjdzie za ubanko dla dziecka na jeden raz :(((, a jak będzie zimno to coś muszę mu na to ubrać i nie będzie tego efektu:(
tez chcialam wariowac i kupowac drogie garniturki az palnelam sie w glowe ze nie wydam 500 zl na jeden raz
teraz Jas idzie do chrztu w sztruksowych jasnych spodenkach, blekitna lub biala koszula i sweterek rozpinany w kolorze spodni
jeszcze buty mu musze pod kolor kupic i sie zastanawiam jak najtaniej to zrobic bo nie wiem czy potem przydadza mu sie polbuty ecru
wiesz jak to na wsi,ktos cos powie,ktos cos doda i wychodzi nowa historia..

chodzi o to ze dowiedzial sie ze wybrana przez nas chrzestna (innej z reszta nie mamy) mieszka z przyszlym mezem , nie pomogly tlumaczenia ze w czerwcu maja slub.
pow ze mamy znalesc inna chrzestna,albo ona ma zostawic tego faceta.wiec doszlam do wniosku ze ksiadz jest walniety na leb..
aa i cennik! 500zl za chrzest,za slub chcial 900zl,ale mielismy w innym kosciele..
dlatego wlasnie chrzcimy tutaj
wczoraj bylismy u ksiedza, spoko gosc, otwarty na ludzi i swiat, nawet nas nie zapytal czy slub koscielny mamy, o chrzestnych tylko spytal czy sa katolikami, zadnych zaswiadczen nie wymaga
bardzo sie cieszyl ze chcemy dziecko ochrzcic, pokazal nam caly kosciol lacznie z zakrystiami i salkami
bardzo dobre wywarl na mnie wrazenie, az w niedziele pojde z Jaskiem do kosciolka jak nie bedzie padac
nawet aerobik w kosciele tu jest hehehe, i spotkanka kobiet przy herbacie
totalny luz
 
Zdec bardzo wsploczuje,
[*] dla Babci

tez chcialam wariowac i kupowac drogie garniturki az palnelam sie w glowe ze nie wydam 500 zl na jeden raz
teraz Jas idzie do chrztu w sztruksowych jasnych spodenkach, blekitna lub biala koszula i sweterek rozpinany w kolorze spodni
jeszcze buty mu musze pod kolor kupic i sie zastanawiam jak najtaniej to zrobic bo nie wiem czy potem przydadza mu sie polbuty ecru

dlatego wlasnie chrzcimy tutaj
wczoraj bylismy u ksiedza, spoko gosc, otwarty na ludzi i swiat, nawet nas nie zapytal czy slub koscielny mamy, o chrzestnych tylko spytal czy sa katolikami, zadnych zaswiadczen nie wymaga
bardzo sie cieszyl ze chcemy dziecko ochrzcic, pokazal nam caly kosciol lacznie z zakrystiami i salkami
bardzo dobre wywarl na mnie wrazenie, az w niedziele pojde z Jaskiem do kosciolka jak nie bedzie padac
nawet aerobik w kosciele tu jest hehehe, i spotkanka kobiet przy herbacie
totalny luz

z tego co ja sie zdazylam dowiedziec, to co ksiadz i parafia to inne wymagania.
wydaje mi sie ze to proboszcz wyznacza jakies kryteria.

ja dzownilam nawet to zakonu , katedry poznanskiej, fary ,no kurde wszedzie.. nikt nie chce mi pomoc.
jeszcze troche i napisze do kurii albo do watykanu :D

smieje sie,ale to nie jest smieszne..ksiadz sie na kubie msci za to ze nie mielismy slubu u niego
 
cobra totalne SWINSTWO
i to jeszcze od ksiedza
najwyzej poczekajcie do czerwca az chrzestna bedzie po slubie
albo powiedz mu ze chcesz na pismie powod jego nieudzielenia chrztu i z tym idz do kurii
 
cobra totalne SWINSTWO
i to jeszcze od ksiedza
najwyzej poczekajcie do czerwca az chrzestna bedzie po slubie
albo powiedz mu ze chcesz na pismie powod jego nieudzielenia chrztu i z tym idz do kurii

wiesz,mi juz sie odechciewa starac o ten chrzest.
od 8mc nie mozemy tego zalatwic,to najlepiej pewnie bedzie w ogole to olac,niech idzie do chrztu jak bedzie mial 16lat.

nie wiem.nie wiem i koniec.
 
olavip - to moje pierwsze takie wyjście po takim długim czasie.... W ogóle to miałam kłopot bo w sumie wszystkie kolezanki zawsze maja jakies zajęcie, no ale znalazła sie jedna ktora jeszcze nie ma dzieci (A chcieliby) i ma czas :)

Teraz dziewczyny mam randke z odkurzaczem! Wczoraj był dół domu dzis góra :)
 
Zdec-
[*] dla Babci..

Zyrafka- mąż zanim pojechał to z 10 razy był w toalecie a potem nic nie jadł i jakoś dał rade. Z tego co mówił to tylko raz się do kibelka zatrzymać musiał. Na szczeście nie wymiotowal ani gorączki nie miał..
Jeśli chodzi o strój do chrztu to ja tez myślałam ze mało wydam bo sukienkę kupiłam w h&m za 39zl, ale do tego body 19zl, buciki 29zl, rajstopki 15zl, czapeczka 19zl, foterko 50zl... i wyszlo prawie 200zl..

Aisa- ja tez mam wyjście w czwatek:)) Idziemy na sushi- mniammm..

Bylysmy na spacerku ale wieje tak ze łeb urywa i przez to wcale ciepło nie jest;/
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry