reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

to super kasiu, zmiana klimatu napewno dobrze zrobi Filipkowi, tylko szkoda ze tak krótko, najlepiej conajmniej tydzień.


co do tematu podawania żółtka z mięskiem to ja daję i to i to bo moje dziecko jak zje góra 3-4 łyżeczki zupki to i tak za mało zelaza


ewela- jaki duży już Tomaszek:)
 
reklama
Ja już dawno chciałam Was zapytać o te normy zywieniowe w wieku Jaska ale zawsze mi wyszło tej rudej łepetynki!
Wydawało mi się że Jasiek za mało je i że może powiennam urozmaicić mu dietę jakoś:) Dziękuję Lilithi za podanie tych norm.
Jasiek co prawda nie zjada 210 ml mleka ale 180 mu robie z czego zostawia 30 a czasem 50ml , Kaszki je znów całe a podaje mu 180ml wody :) Więc się wyrównuje.
Zyrafka - CIUUDOWNY ten Twój Łukaszek:) On ma taką piękną aniołkową buziunie że az trudno uwierzyć że czasem tak ci daje popalić:)
MadziaM - Kochana super ze wyniki chłopaków dobre a powiedz mi jak Twoje samopoczucie??? Widac po poscie że troszke lepsiesze?:):) Wiosna przybyła:)
Zdec - Kochana trzymaj się!!!!!
Klementinka , Lenka - Co do ubierania , macie rację ze okres zdradliwy jest
Koriander- Kochana zdrówka dla Liluni niech te zęby szybko wychodzą!!!!
Ewela - Super fotki Kochana !!!!!

Ja udaje się na długi spacer Od wczoraj od wieczora walcze z cisnieniem skacze co 5 minut od ok 102/54 za 5 minut mam 148/96 Jakaś stara się chyba robię , mam nadzieję ze długi spacer pomoże choć troszkę
 
Ostatnia edycja:
perfecta- nie dobrze z tym ciśnieniem, ierzesz jakieś lekarstwa! Oby spacerek pomógł!
My niestety nie pospacerowaliśmy za długo. Paskudna pogoda, poszłam tylko szybko na pocztę i spowrotem.
 
moja je obiadek z mięsem i żółtkiem od początku (tzn. od kiedy wprowadziłam żółtko:D). I teraz się zastanawiam, czy robię jej krzywdę, ale nie wygląda jakby jej coś dolegało - wręcz przeciwnie;).
Poza tym nie lubi kleików, kaszek ryżowych, i innych niemowlęcych. Więc nie podaję. Za to w końcu upodobała sobie kaszkę mannę na wodzie z owocami - o tyle dobrze, bo jeszcze niedawno pisałam w innym wątku, że wszystkie kaszki są jej wrogie ;).
Naprawdę powinnam jej to żółtko podawać osobno? Tylko nie wiem do czego dodać :| bo nie je zupek jarzynowych. Obiad ma jeden(dzięki Bogu zaczęła zjadać cały), a tak mleko, kaszka, owoce...
 
oj dzieciaczki dokazują chyba, bo taki spokój i cisza. Łukaszek przed chwilą się obudził. Pochodziłam z nim po mieszkaniu, wtulił się we mnie i jeszcze zasnął:))mąż zaraz wróci z pracy to go pewnie obudzi
 
My ze spacerku wróciliśmy obiadek Jasiek wtrynił teraz wygłupia się w kojcu i gada jak najęty Tio tio tio , ma mam ma , dzidziu no płaczę ze śmiechu:)
 
My właśnie wróciłyśmy ze spacerku 3 godz na nim prawie byliśmy:)
Marcelek już pojechał do domku a my bedziemy wcinac deserek:)
Jak na dzisiejszy dzień zjadłą mleko 3 razy!!!Także uda mi sie troszke odstawic....
Moja pediatra móiła, że gdyby nie mogła zrobic kupki miała jakieś plamki czy cos innego natychmiast mam wtedy zmniejszyć mleko a tak nie kazała ruszać do roku czyli jeszcze 3 miesiace;)Ma Gaja labe na mleko:)
A już wicie dlaczego przeszłam z Bebilonu na Bebiko:)Bo puszka nie starczała na tydzien nawet;)
 
reklama
dziewczyny znacie jakąś fajną stronkę w necie z pomysłami na dekoracje stołu?? szukam i nie mogę znaleźć? lub czy jest jakieś czasopismo o tej tematyce?
 
Do góry