reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Zyrafko- w związku z tym ze robimy niebawem chrzciny w domu to interesowałam się ostatnio bardzo intensywnie dekoracją stołu i szukalam w sieci ale albo strony "kwiaciarskie" z drogimi bukietami albo dodatki rożne tez bardzo drogie. U nas z racji imienia Jagody stół będzie biało- jagodowy :))) Obrusy białe a na to fioletowa organza tak pomarszczona na stole (do kupienia na allegro wszystkie kolory ja płaciłam chyab15 zl za 9m więc taniutko) do tego kupilam fioletowe serwetki i będą zwinięte i przewiązane białą satynową wstążką. Oprocz tego kupiłam w ikei świece, takie w "szklaneczkach" w różnych odcieniach fioletu i jeszcze chce kupić takie kryształki fioletowe do rozsypania po stole:) Talerze mamy szklane- przeźroczyste.
 
Zyrafko- w związku z tym ze robimy niebawem chrzciny w domu to interesowałam się ostatnio bardzo intensywnie dekoracją stołu i szukalam w sieci ale albo strony "kwiaciarskie" z drogimi bukietami albo dodatki rożne tez bardzo drogie. U nas z racji imienia Jagody stół będzie biało- jagodowy :))) Obrusy białe a na to fioletowa organza tak pomarszczona na stole (do kupienia na allegro wszystkie kolory ja płaciłam chyab15 zl za 9m więc taniutko) do tego kupilam fioletowe serwetki i będą zwinięte i przewiązane białą satynową wstążką. Oprocz tego kupiłam w ikei świece, takie w "szklaneczkach" w różnych odcieniach fioletu i jeszcze chce kupić takie kryształki fioletowe do rozsypania po stole:) Talerze mamy szklane- przeźroczyste.

Kochana na Bakalarskiej są fajne dodatki do dekoracji stołów np orgazna i sa bardzo taniutkie:) Ja się zaopatrywałam na ślub i chrzciny Jaśka:) To tak dodam jakbys jeszcze czegos poszukiwała:) Poza tym KWIATY tam mega tanie są:)bo to giełda:)

Zyrafko- Ja jak szukałam na ślub dekoracji to "łaziłam" po stronach i galeriach firm któe zajmują się organizacja przyjeć:)
 
Zyrafko- w związku z tym ze robimy niebawem chrzciny w domu to interesowałam się ostatnio bardzo intensywnie dekoracją stołu i szukalam w sieci ale albo strony "kwiaciarskie" z drogimi bukietami albo dodatki rożne tez bardzo drogie. U nas z racji imienia Jagody stół będzie biało- jagodowy :))) Obrusy białe a na to fioletowa organza tak pomarszczona na stole (do kupienia na allegro wszystkie kolory ja płaciłam chyab15 zl za 9m więc taniutko) do tego kupilam fioletowe serwetki i będą zwinięte i przewiązane białą satynową wstążką. Oprocz tego kupiłam w ikei świece, takie w "szklaneczkach" w różnych odcieniach fioletu i jeszcze chce kupić takie kryształki fioletowe do rozsypania po stole:) Talerze mamy szklane- przeźroczyste.
Pięknie;)
Ja na swój ślub też sama stroiłam:)
Ale szukam też na roczek...tylko ciężko z kolorami:)
Ja miałąm rozsypane piórka z brokatem a tam gdzie my dodatkowo muszelki:)
 
Ostatnia edycja:
Witajcie,
Dziś niby mam wolne...ale mnóstwo spraw do załatwienia i dopiero teraz mam chwilkę żeby usiąść i Was podczytać.....Widzę że wiele z Was jest na etapie organizacji chrzcin....Cieszę się że my mamy juz to za sobą....My mieliśmy w restauracji i stoły były ślicznie udekorowane....Teraz dopiero się nad tym zastanowiłam że w ogóle o tym nie myślałam....jak będą stoły wyglądały...ale dla mnie wtedy najważniejsze było że w ogóle udało nam się ochrzcić małą.....
U nas dziś ładna pogoda...Byłyśmy na długim spacerku....W parku pozwoliłam Polci wyjść z wózka i pooglądać bliska kaczki....i to był błąd bo potem z trudem wręcz na siłę musiałam ja z powrotem wsadzić do wóżka...i całą powrotną drugę było niezadowolenie i fochy!!!!! A z parku do domu mamy ponad 20 minut!!!!!Na ale jakoś udało się wrócić!!!!!
Idę teraz podczytam zamknięty!!!!
Najlepsze życzonka dla naszych dzisiejszych solenizantów
Zosieńki, Eryczka i Jagusi
Rośnijcie zdrowo kochane dzieciaczki!!!
Wiele uśmiechu na buziach każdego dnia!!!
 
zyraffko dobrze ze przypomnialas o tym, dla mnie dekoracja stolu jest bardzo wazna, chyba polacze to z wielkanoca bo bedziemy chrzcic akurat wtedy
podobaja mi sie biale obrusy i zielone dodatki, taka wiosenna zielen, ewentualnie jeszcze zolty
agast pieknie to wymysliliscie
 
Mąż spełnił swój obowiązek wykąpał Majusie i poszedł na piwo:-D:-D Majusia już podsypia a mamusia ma czas na BB:-)

aisa - jak u psychologa? zadowolona jesteś? jeżeli chodzi o fotelik to ja mam Recaro

MagdaM - to super, że z chłopakami oki:tak:

koriander
- jak Lilcia, zbiliście gorączkę?

Klementinka - ja o tym nie wiedziałam i mi zdarzało się podać i żółtko i mięsko jednocześnie

ewela - piękne zdjecia:tak:

agast - wow, na pewno będzie ślicznie:tak:

Agi - u nas tez tak jest, że jak Majusie się wyciągnie z wózka to potem problem z włożeniem z powrotem :happy::sorry:

Sto lat dla Eryka i Zosi!!!
 
lena chodzi mi ogólnie:)) chcę na chrzest

dziękuję perfecta spróbuję poszukać wg twojej rady

agast ja myślałam o zielonym, podobnie jak klementinka:)- białe obrusy, na to zielony tiul kupiłam, bo ostatnio kupowałam organzę i jakoś mi za sztywna była. Serwetki zielone i wazony, do nich kupię tulipany ale chcę jakiś pomysł czym tę zieleń przełamać i coś ze świecami. Chciałam też girlandy z koralików ale będą przeszkadzały w postawieniu talerzy więc zrezygnowałam.
talerzy nie mam niestety ładnych bo teściowe są tylko, nie mamy swoich a trochę duży wydatek kupić dla 16 osób więc będą trochę szpecić. I tak nikt pewnie nie doceni moich starań ale chociaż ja się spełnię:))) staram się jak najszybciej wszystko sobie zorganizować bo na ostatnią chwilę to już by mi się nie chciało nic wymyslać.
 
Ostatnia edycja:
witajcie babeczki wieczorową porą
łobuziak najmłodszy już śpi, Asia ogląda dobranockę a ja wreszcie mam chwilkę na BB
cały dzionek niemal spędziliśmy na spacerkowaniu - a było dziś w południe aż 20 stopni:szok:
jak wyszliśmy o godz 11 to wróciliśmy po 17 z przerwami na pojawienie się w domku na jedzonko oczywiście:-)
mam nadzieję że jutro też będzie tak pięknie wiosennie, słonecznie

zyraffka czyżby jakieś nowe fotaski Lukaszka w sygnaturce, śliczne
emalia kochana także trzymam mocno kciuki żeby na strachu się skończyło choć wiem że z tym nie ma żartów, będzie dobrze
Aisa80 i jak po wizycie?
koriander i jak ma się Lilusia, bidulka ale się namęczy z tymi ząbkami, niech szybko wyjdą, mój też tak miał i wszelkie żele, gryzaki itp pomagały na chwilkę tylko
Klementinka mój Tomek je żółtko bardzo rzadko ze względu na sklerozę mamy, która zapomina mu dać;-)
ewela świetne fotki a Tomaszek jaki duży przystojniak już
Perfecta i jak spacer pomógł w poprawie samopoczucia?
agast, zyraffka napewno ślicznie będą wyglądały Wasze dekoracje, ja też lubię jak wszystko jest w dopieszczone w najdrobniejszym szczególe, choc niektórzy nie potrafią tego docenić ale co tam ważne że mi to sprawia przyjemność
 
reklama
lena chodzi mi ogólnie:)) chcę na chrzest

dziękuję perfecta spróbuję poszukać wg twojej rady

agast ja myślałam o zielonym, podobnie jak klementinka:)- białe obrusy, na to zielony tiul kupiłam, bo ostatnio kupowałam organzę i jakoś mi za sztywna była. Serwetki zielone i wazony, do nich kupię tulipany ale chcę jakiś pomysł czym tę zieleń przełamać i coś ze świecami. Chciałam też girlandy z koralików ale będą przeszkadzały w postawieniu talerzy więc zrezygnowałam.
talerzy nie mam niestety ładnych bo teściowe są tylko, nie mamy swoich a trochę duży wydatek kupić dla 16 osób więc będą trochę szpecić. I tak nikt pewnie nie doceni moich starań ale chociaż ja się spełnię:))) staram się jak najszybciej wszystko sobie zorganizować bo na ostatnią chwilę to już by mi się nie chciało nic wymyslać.

Ja zamawiałam u tego sprzedawcy prawie wszystko ma super towar:)
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=5664683
 
Do góry