reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Aha, kupujemy Basi fotelik MAXI COSI PRIORI XP
Co o nim myslicie?
bralam go tez pod uwage, potem zmienilam na tobi ale jednak kupie römera king plus, podobno ma wieksze siedzisko
najlepiej pojechac do sklepu i poprzymierzac do auta
Hej, ja Gaję ubieram w rajtuzy, spodnie, body z zdługim, bluza i na to kurteczka i osłaniam kocem a czapkę daję zimową jeszcze bo taka pogoda bywa zdradliwa;)
oj zebys wiedziala ze zdradliwa, wczoraj narzekalam ze Jaskowi ciepla czape ubralam ale jak slonce zaszlo to sie zrobilo calkiem zimno
najgorsza jest taka pogoda
Witajcie,

U nas też pogoda robi się ładna:)
A tak pytanie z innej beczki: Czy jest tu jeszcze nadal jakieś dziecko tak jak my bezzębne???
my jestesmy bezzebni, dolne jedynki wybijaja mu sie juz z miesiac, ciagle napuchniete, widac juz zebiska ale wybic sie nie moga
gorne jedynki tez juz ida ale nic nie jest na wierzchu


u nas brzydko, 8° ale pada, tak siapi ciagle wiec chyba darujemy sobie spacer
najwyzej pobalkonujemy sie
 
reklama
cześć mamuski;-)
doczytałam ufff, fajnie ze wszystko ok..

zdec przytulam mocno, przezyłam odejscie mojaj ukochanej babci wiec rozumiem twój ból....trzymaj sie

lena bardzo zdiwiła mnie postawa twojej pani doktor, Gaja je zbyt dużo a domaga sie dlatego ze juz ma rozciągniety żołądek i trudno jej sie odzwyczaić, ale lakarz powinna wiedzieć ze 9 miesieczne dziecko nie powinno spożywac wiecej niż 600 max 700 ml posiłków na mleku modyfikowanym, nie bez powodu na opakowaniu jest porcia dobowa 3 x 210 ml !!!!
taka ilosc białka mlecznego jest wielkim obciązeniem dla nerek i nie tylko !!!
na twoim miejscu zmieniła bym pediatre, sama zreszta pisałas ze waga Gaji utrudnia jej poruszanie sie.......

normy żywieniowe są takie:

3x 200 kasz, kleików itp na mleku modyfikowanym z glutenem i bez
ok 200 obiad warzywa z mięsem i żółtkiem
deser owocowy lub soki nie wiecej niz 150 ml
miedzy posiałkami niewielkie ilosci pieczywa lub biszkoptów

taki zestaw w całosci pokrywa zapotrzebowanie energetyczne naszych dzieci nawet najbardziej ruchliwych......

my juz spakowane jutro rano wyjezdzamy do Hamburga, powrót w niedziele, kupiłam piekne ciuszki dla synka mojej przyjaciółki i troche pysznosci z polskie;-)))
 
cześć mamuski;-)
doczytałam ufff, fajnie ze wszystko ok..

zdec przytulam mocno, przezyłam odejscie mojaj ukochanej babci wiec rozumiem twój ból....trzymaj sie

lena bardzo zdiwiła mnie postawa twojej pani doktor, Gaja je zbyt dużo a domaga sie dlatego ze juz ma rozciągniety żołądek i trudno jej sie odzwyczaić, ale lakarz powinna wiedzieć ze 9 miesieczne dziecko nie powinno spożywac wiecej niż 600 max 700 ml posiłków na mleku modyfikowanym, nie bez powodu na opakowaniu jest porcia dobowa 3 x 210 ml !!!!
taka ilosc białka mlecznego jest wielkim obciązeniem dla nerek i nie tylko !!!
na twoim miejscu zmieniła bym pediatre, sama zreszta pisałas ze waga Gaji utrudnia jej poruszanie sie.......

normy żywieniowe są takie:

3x 200 kasz, kleików itp na mleku modyfikowanym z glutenem i bez
ok 200 obiad warzywa z mięsem i żółtkiem
deser owocowy lub soki nie wiecej niz 150 ml
miedzy posiałkami niewielkie ilosci pieczywa lub biszkoptów

taki zestaw w całosci pokrywa zapotrzebowanie energetyczne naszych dzieci nawet najbardziej ruchliwych......

my juz spakowane jutro rano wyjezdzamy do Hamburga, powrót w niedziele, kupiłam piekne ciuszki dla synka mojej przyjaciółki i troche pysznosci z polskie;-)))

moj mlody w ogole nie chce kaszek jesc;/ za to otreby (matka i brat na dukanie :D) moglby jesc ciagle
 
My walczymy od rana z goraczka 39,3 :-( Caly czas palce w buzi, od wczoraj gryzie wszystko z zawzietoscia pitbula, wiec mam nadzieje ze teraz zabki sie przebija bo az zal patrzec jak sie mala meczy..

liliti ja uwazam ze normy to srednia i sa dzieci ktore potrzebuja MNIEJ i takie ktore potrzebuja WIECEJ wiec nie ma co tu krytykowac. Lila nie zjada nawet polowy z tych 3x210 i jest okazem zdrowia i ruchliwosci ;-) Co prawda w nocy podjada cyca ale nie wiem ile z niego jeszcze leci bo troche sflaczaly ostatnio..:cool2:
 
My walczymy od rana z goraczka 39,3 :-( Caly czas palce w buzi, od wczoraj gryzie wszystko z zawzietoscia pitbula, wiec mam nadzieje ze teraz zabki sie przebija bo az zal patrzec jak sie mala meczy..

liliti ja uwazam ze normy to srednia i sa dzieci ktore potrzebuja MNIEJ i takie ktore potrzebuja WIECEJ wiec nie ma co tu krytykowac. Lila nie zjada nawet polowy z tych 3x210 i jest okazem zdrowia i ruchliwosci ;-) Co prawda w nocy podjada cyca ale nie wiem ile z niego jeszcze leci bo troche sflaczaly ostatnio..:cool2:

Koriande zle mnie zrozumiałas, ja nikogo nie krytykuje. Lena prosiła o konsultacje odnosnie posiłków Gaji i taką otrzymała a co zrobi to jej matczyna sprawa, zna Gaje najlepiej ale sama widzi ze chyba spożywa za dużo posiłków.
1200 ml mleka to za dużo i warto zeby starała sie zmniejszac tę ilosc, tu chodzi tylko o zdrowie małej.
normy są stworzone po to by wiedziec w jakich granicach powinniśmy oscylować by zachować zdrowie, nikt nie każe trzymac sie ich co do joty!
 
dziewczyny caly czas slyszalam ze zoltka nie powinno sie podawac w obiadku z mieskiem bo to za duzo zelaza
jak wy podajecie?
Jas tez nie zjada tych 3X 200 a jeszcze niedawno zjadal 4X200,
 
Czesc dziewczyny , w zwiazku z tym,ze ostatnio sie opuscilam w pisaniu dzisiaj daje fotoska dzinksa u nas w niedziele bylo tak cieplo,ze dzinks bez czapki jezdzil w wozku :-),a my bez kurtki chodzilismy :-)

w 119.jpgw 124.jpgte sa z wczorajszego spacerku na morzemw 141.jpg a te z dzisiaj :-)
 
reklama
Do góry