reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Lena wydaje mi się, ze ponad litr mleka dziennie to zdecydowanie za dużo. Mówiłaś, ze masz znajomą pediatrę moze zapytaj się co ona myśli na ten temat i jak ograniczyć Gaji jedzonko.
Ja mam odwrotny problem :((
Witajcie;)
Widziałam się z peditatrą powiedziałą, że do roku mam nic nie kombinować z mlekiem mówi, że jest duża baba ale widocznie tyle potrzebuje....to są jej słowa....więc zostajemy tak jak jest!!!Czyli Gaja to mały obżartuszek:)
Emalia ja odbierałąm Marcelka o 6 było juz +7:)
ZDEC myślłąm o Tobie bo byłam w Osolinie;)
 
reklama
kolejna Dzień Dobry
u nas też piękny dzionek się zapowiada, ok 7 jak popatrzyłam na termometr to było 10 stopni teraz jest już 14 :-D jak ja to lubię

duże buziaki dla Zosi i Eryczka
 
Hejka...
dzis jakas masakra.
Od 1 w sumie nie spie i dopiero o 6 zasnelam na godzine z Basią...
Zaraz sie pakuje i jade do taty a na 11:30 mam psychologa, ale dzis potrzeba mi snu a nie lekarza...
Milego dnia.

Aha, kupujemy Basi fotelik MAXI COSI PRIORI XP
Co o nim myslicie?
 
hej:) sorry ze sie wtrace , ale chcialam sie zapytac jak ubieracie swoje maluchy na spacery w taka pogode?:) bo niewiem czy moge juz sama bluze zalozyc i lzejsza czapeczke ;p z gory dzieki:)
 
hej:) sorry ze sie wtrace , ale chcialam sie zapytac jak ubieracie swoje maluchy na spacery w taka pogode?:) bo niewiem czy moge juz sama bluze zalozyc i lzejsza czapeczke ;p z gory dzieki:)

Hej, ja Gaję ubieram w rajtuzy, spodnie, body z zdługim, bluza i na to kurteczka i osłaniam kocem a czapkę daję zimową jeszcze bo taka pogoda bywa zdradliwa;)
 
ponieważ z kombinezonu Łukasz już wyrósł to ubieram w body krótki rękaw, na to bluzeczka i sweterek i na to taki gruby ciepły sweter z kapturem,oczywiście szalik i czapkę(wygląda jak zimowa gruba ale jest cieniutka), rajstopy i dżinsy, skarpetki i paputki. Jak jest zimniej to ubieram grubą kurtkę, tylko już bez swetra, na samą bluzeczkę

na babyboooom.jpg
 
Ostatnia edycja:
Witam poniedziałkowo :-)

My zaliczyliśmy już poranny spacerek :-) odprowadziliśmy Szymonka do przedszkola :-)

U nas jedzonko wygląda tak :
o 7 kromeczka chlebka z masełkiem albo z jajkiem
około 10 120ml mleka i potem spanko
około 12 deserek
po 15 obiadem 190 ml
o 19 kaszka na gęsto z 210 ml mleka

w między czasie chrupeczki, albo jakis owoc [ jabłko , banan, kiwi ]



Gosiu - byliśmy na tym badaniu robili też usg serduszka. Wszystko wyszło ok u chłopaków

Czy jest chętna wrocławianka na spacerek dzisiaj ? A otworzyli koło mnie nowy lumpek ale jeszcze nie byłam
 
Witajcie,

Magda_M ja jestem chętna;) Tylko jeszcze po drodze obiecałam w pracy że wpadnę z małą:) Tylko może lumpki z daleka będę omijać, bo już dostałam opitol od rana od starego, że on nie wiem na co ja przepuszczam kasę:( Hahaha za to ja wiem;) Trochę rzeczy dla niuśki na allegro znowu nabyłam;)
W razie czego daj mi nr telefonu na PW, bo kurcze zostawiłam telefon u znajomych wczoraj i dopiero wieczorem będę go miała.

U nas też pogoda robi się ładna:)
A tak pytanie z innej beczki: Czy jest tu jeszcze nadal jakieś dziecko tak jak my bezzębne???
 
reklama
Aniu a o której będziesz szła? bo mi Kacperek teraz zasnął i pośpi pewnie tak do 12 może 12-30 więc ja najwcześniej po 13 bede mogła wyjsc
 
Do góry