reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Lena wydaje mi się, ze ponad litr mleka dziennie to zdecydowanie za dużo. Mówiłaś, ze masz znajomą pediatrę moze zapytaj się co ona myśli na ten temat i jak ograniczyć Gaji jedzonko.
Ja mam odwrotny problem :((
 
reklama
KUrcze to tylko ja jeszcze wstaję 1-2 razy w nocy?? Małej raczej bardziej chce się pić niż jeść, bo jak jesteśmy u mamy to trzy osoby w pokoju to zdecydowanie za dużo, bo duszno się robi:(
 
Ja tez sie witam poweekendowo, wczoraj wizyta trsciow, pogoda przecudna 15 stopni, Lila juz nawet bez czapki i w wiosennej kurtce, oby sie taka pogoda utrzymala bo az sie zyc chce

Dziekuje za mile slowa, ciezko mi myslec jak moja psiola w Japonii sobie radzi, maja na razie kilkugodzinne odciecia pradu ze wzgledow na brak energii, sklepy sa zupelnie puste ale podobno wszyscy sobie pomagaja, mam nadzieje ze juz wiecej trzesien nie bedzie chociaz nerwy wszystkich zzeraja..

zdec oj nie ty jedna wstajesz, u nas 2-3 karmienia w nocy to norma :eek: Jak sie czuje babcia?
Lena mi sie wydaje ze to duzo ale Lila zawsze raczej malo jadla, ale pamietam ze jak miala 7 miesiecy to lekarka mowila ze teraz dziecko bedzie potrzebowalo pol litra mleka na dzien i tego sie trzymac. Ona sie domaga bo ma moze troche rozciagniety zoladek, musialabys chyba stopniowo dawac troche mniej, bo nagle odstawic jeden posilek moze byc problem
zyraffka fajnie ze Lukaszek lepiej je, sliczne wasze zdjecia na NK widzialam, ale ty laska jestes :tak:
emalia trzymam kciuki i przestan sobie wkrecac z tym guzkiem!

gosiagro a gdzie was wywialo na weekend? :-)

Wstawilam filmik jak Lila chodzi przy krzeselku chociaz po filmie Jasia to juz raczej nie zrobi wrazenia :-DAle dla nas to i tak wielka frajda :-)
 
J
gosiagro a gdzie was wywialo na weekend? :-)

Wstawilam filmik jak Lila chodzi przy krzeselku chociaz po filmie Jasia to juz raczej nie zrobi wrazenia :-DAle dla nas to i tak wielka frajda :-)

a nigdzie:-D:-D humorek miałam nie ten:-(, ale na dzisiejszym spacerku akumulatorki podładowane:tak:

a gdzie ten filmik wstawiłaś, bo już przebieram nóżkami z ciekawości:-D:-D
 
zyraffka, koriander to łączę się z wami w ciarpieniu:(((( Przed chwilą pobudka zakończona płaczem, bo stary nie słyszał małej, a ja byłam pod prysznicem:((((
Babcia z dnia na dzień coraz gorzej:( Jesteśmy przygotowani na najgorsze:( Mam tylko nadzieję teraz paradoksalną że będzie się jak najmniej męczyć:( Aktualnie od kilku dni codziennie całymi dniami ją mdli i wymiotuje:(((
 
zyraffka, koriander to łączę się z wami w ciarpieniu:(((( Przed chwilą pobudka zakończona płaczem, bo stary nie słyszał małej, a ja byłam pod prysznicem:((((
Babcia z dnia na dzień coraz gorzej:( Jesteśmy przygotowani na najgorsze:( Mam tylko nadzieję teraz paradoksalną że będzie się jak najmniej męczyć:( Aktualnie od kilku dni codziennie całymi dniami ją mdli i wymiotuje:(((
przytulam mocno, oby bardzo nie cierpiala :no::-(
 
reklama
Do góry