reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

to troche jak u mnie, ale akumulatorki podladowane
wstawilam na zamknietym

Dzis walnelam slupek przy parkowaniu, pierwsza wgniotka zaliczona :cool2::confused2::eek:

nie pierwsza nie ostatnia:-D:-D:-p:-p:-p
widziałam filmik, bomba!!! Brawo dla Lilci!!

Babcia z dnia na dzień coraz gorzej:( Jesteśmy przygotowani na najgorsze:( Mam tylko nadzieję teraz paradoksalną że będzie się jak najmniej męczyć:( Aktualnie od kilku dni codziennie całymi dniami ją mdli i wymiotuje:(((

przytulam:-(
 
reklama
Zdec- przytulam mocno:-(

koriander- nawet nie wiesz jak bardzo chciałabym się wkręcac. Ale wyczułam już trzy. Po oli miałam dwa operowane i już jestem obyta w temacie. Boje się jak cholera, że któryś wynik badania histo wyjdzie nie po mojej myśli. Przepraszam ,że smęcę ale już to przerabiałam i wiem jak to się skończy:-(
 
emalia sprawdź to jak najszybciej, z tym holerstwem nie ma żartów:-( Mam nadzieję że obejdzie się tylko na strachu:-( Dziwne, że aktywują Ci się one tylko po ciążach:-(
 

agast - czyli u ciebie podobnie jak mnie:) tyko ja mam 6 posiłków, bo daje mleko na śpiocha, żeby się nie budziła w nocy, a swoja drogą muszę spróbować teraz nie podać, może już pośpi

Jas od kilku nocy wypijal po 50 ml, wreszcie skonczylam mu podawac i teraz po kapieli dostraje kaszke i na tym spi do 6 rano
koriander- nawet nie wiesz jak bardzo chciałabym się wkręcac. Ale wyczułam już trzy. Po oli miałam dwa operowane i już jestem obyta w temacie. Boje się jak cholera, że któryś wynik badania histo wyjdzie nie po mojej myśli. Przepraszam ,że smęcę ale już to przerabiałam i wiem jak to się skończy:-(
naprawde zycze zeby obeszlo sie tylko na strachu i zeby to resztki pokarmu byly
emalia- proszę odgonić czarne myśli :) będzie dobrze, trzymam kciuki za pomyśle wieści u lekarza :) pozytywne wibracje bb działają, sama tego doświadczyłam, jak w szpitalu byłam :)

p.s. jak ja bym chciała pójść z dzieckiem na spacer i podładować akumulatorki... może do maja zdążę.... :crazy:
Kasiu a nie mozesz z Filipkiem wyjsc chocby do ogrodu? jak nie goraczkuje, nie ma wiatru i jest takie piekne slonce to chyba na pol godziny mozna

Zdec bardzo wspolczuje
 
emalia- kochana wszystko będzie dobrze, mocno trzymam kciuki, zeby to nie były żadne guzole wstrętne tylko jak dziewczyny mówią resztki pokarmu.Trzymaj się!

zdec- współczuję i przytulam mocno!!

kasiaj- za kilka dni Filipek będzie zdrowy, zobaczysz. Wyspacerujecie się niedługo za wszystkie czasy!!


koriander- hih, zawsze musi być ten pierszy wgniotek:))
 
emalia sprawdź to jak najszybciej, z tym holerstwem nie ma żartów:-( Mam nadzieję że obejdzie się tylko na strachu:-( Dziwne, że aktywują Ci się one tylko po ciążach:-(

Ostatnim razem miałam naczyniako- włokniaki ,które ujawniaja się pod wpływem "burz hormonalnych". Mam nadzieję ,że tym razem bedzie to samo, bo to jest jedna z łagodniejszych odmian guzów.
 
reklama
Do góry