reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Hejka :)
Ja na nogach od 7:15. Basia jak zwykle po nocniku i teraz grandzi ;)
Po pierwszej drzemce Basi przejde sie z nia na Sielanke do Męża, bo pogoda znów sie zapowiada :)
Miłej niedzieli.
 
Witajcie;)
U nas już +12 w cieniu:-D
Gaja śpi ja sprzątam, a mąż składa mebelki:)
Byliśmy wczoraj u mojej przyjaciółki na wsi która jest położna...ale sie nasłuchałam jakie wyrodne są matki w mojej okolicy...szok!!!!
Gaja jest bardzo nie dobra masakra wczoraj sie poryczałam przez nią....tylko ręce i ręce;)
Non stop głodna już nie wiem co wpychać a nią;)
Dzisiaj tak się osr....., że od razu mąż leciał z wanienka;)
 
Witam się i ja:)
Piękny dzień u nas także , chyba dzisiaj zainspirowana przez Emalie :*:* zrobię grilla:)
Emalia - Kochana trzymam kciuki !!! Na pewno to nic groznego. Wszystkie pewnie będziemy 26 kwietnia trzymać kciuki za wizytę. Nie denerwuj się na zapas Kochana!!! Na pewno to tylko pozostałości pokarmu!!!! Buziaki :)
 
Mrożony pokarm do rybek, sztuczne roślinki, kamienie paskowce do akwarium, w sezonie pokarm do oczek wodnych i roslinki :)

akwarysta:)
ja tam czasem po psa jechalam,ale generalnie najlepsze sztuki zawsze ci sami kupcy skupuja a zostaje jakis marny szajs tylko - jamniko rottweilery itp:)
 
reklama
Witam się i ja:)
Piękny dzień u nas także , chyba dzisiaj zainspirowana przez Emalie :*:* zrobię grilla:)
Emalia - Kochana trzymam kciuki !!! Na pewno to nic groznego. Wszystkie pewnie będziemy 26 kwietnia trzymać kciuki za wizytę. Nie denerwuj się na zapas Kochana!!! Na pewno to tylko pozostałości pokarmu!!!! Buziaki :)

My wczoraj robiliśmny grilla z tymże ja nie jadłam bo cos w tym roku nie mam ochoty:)
 
Do góry