reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

ja się dopiero witam
od rana zaliczyłam juz zakupy, poźniej prawie 2 godzinny spacer z dzieciakami i psem bo aż grzech nie wykorzystać takiej pogody
teraz łabuziaki się bawią rosołek postawiony a ja z kaweczką luknę co u Was?
po obiadku pewnie jeszcze wybędziemy znów na spacer:-)

lena jak mebelki złożone już, pochwal się jakimiś fotaskami
Perfecta a jak Ty sie dziś czujesz kobito? co to się działo wczoraj? mam nadzieję że to nic poważnego i tylko jakieś osłabienie wiosenne
Kasiulka, liliti świetny ten bobas ja tez się uśmiałam oglądając
Klementinka super taki wyjazd, a Jaś będzie miał jakieś dzieciate towarzystwo?
pochwal się fryzurką
Emalia mmmmmmmm alez słodkie te buziaki były:-) dziękujemy
zyraffka jak po basenie, podobało sie Łukaszkowi?
sealet dokładnie tak bez szczegółowej instrukcji to by zginęli:tak: na szczęście dziś się zrehabilitował i jak poszłam na zakupy to posprzątał
super że Agatka zaakceptowała MM w razie czego nie będzie głodować;-):-)
koriander kochana przytulam mocno, aż się wierzyć nie chce w to co pokazują w TV, domyślam się tylko jak bardzo się martwisz, trzeba być dobrej myśli
Agast, KasiaJ. niech dzieciaczki szybko zdrowieją, już wystarczająco dużo się nachorowały
Aisa dokładnie popatrz na zdjęcia Basieńki jak na każdym cudnie się uśmiecha? chyba to po kimś ma co?
a jak po dzisiejszym basenie?


duże i słodkie buziaki dla dzisiejszych miesięczniaków Majeczki ( ło to już 10 miesięcy) i Tomeczka - przystojnego 9 miesięczniaka

 
reklama
U nas humory nie najlepsze udalo mi sie polaczyc przez skype z przyjaciolka, sa juz ewakuowani, ryczalysmy obie w sumie niewiele zrozumialam poza tym ze elektrownia obok moze w kazdej chwili wybuchnac :no: oni mieszkaja w Sendai czyli w sumie w epicentrum tsunami :-( w tle plakal ich synek, straszne to, jeszcze sie nigdy o nikogo tak nie martwilam :-(
straszne, juz chyba siedzialabym w samolocie i leciala do PL

Koriander- straszne to co piszesz:((((((((((((

Emalia- dzieki ze pytasz. w nocy masakra- 40 stopni gorączki i kaszel.. Teraz śpi juz 3 godziny i zaczynam się martwić ze coś za długo.. pewnie znowu gorączka jej wzrosla:(
wspolczuje, tez zmagacie sie z wirusami, ja juz mam dosc i licze dni do wiosny
Klementinka super taki wyjazd, a Jaś będzie miał jakieś dzieciate towarzystwo?
pochwal się fryzurką
bedzie 5-letni syn kolezanki
wczoraj Jas do niego prawie wyskoczyl z moich kolan i poszedl, cokolwiek tamten maly zrobi Jas sie zasmiewa
a fryzurka normalna, pasemka+podciecie
zapomnialam co chcialam napisac:D

edit:
juz wiem:)
poszukuje wzoru tatuazu na nadgarstek, pomocy;/
to ja tez poszukuje na stope


bylismy dzis z jaskiem na zakupach i spacerze, kupilam mu czape bo zimowa za ciepla juz po malu, niestety bedac w sklepie z dzieckiem kupilam za duza i w pon musze wymienic
dostala mu sie tez ksiazeczka i takie koraliki na drucikach
a sobie kupilam torebke, wlasciwie torebusie bo miesci sie tam tylko portfel i kom ale wlasnie taka chcialam
 
Ja tylko na chwilkę bo dzisiaj dzień czyścioszka i zaraz się biore za sprzatanie taaakie pożądne. Wróciłam z zakupków. Kupiłam sobie Jeansy new look za całe 4:89 zł:p I Jaskowi znów...:) Już nie mam miejsca w szafie ... Dzisiaj posprzątam i się biorę za wystawianie aukcji na allegro z rzeczami Jasieńka i troszke kupiłam do sprzedaży także muszę wystawić i te ... Razem z 400 sztuk...
Matko bosko!!!!
:)
Dziękuję dziewczynki za pomoc Waszą wczorajszą POMOGŁO RAZ DWA! Ale swoją drogą to ja stara a taka głupia co???:)
Eagle , Sealet Dziękuję Kochane za troskę:) Juz dzisiaj wszystko w porządku:):*
Koriander- Kochana ściska Cię mocno! Poproszę moje Aniołeczki by miały oko na Twoich przyjaciół! Niech wracają do Polski jak mogą! Boszzz STRASZNIE IM WSPÓŁCZUJĘ!!!!
Przepraszam że nic więcej nie napiszę ale czas mnie goni bo chłopaki na spacerze a ja chce się wyrobić:*
 
Czecs laseczki

Dziekujemy zTomeczkiem za zyczonka, buziaczki dla cioc :*

Ja dzisiaj u fryca bylam,a wczoraj mialam doczepiane rzesy. Przepraszam,ze nic ie pisze ostatnio,ale zwyczajnie mam lenia, obiecuj,ze sie poprawie, a teraz lece bo mam klientke na rzesy :)
 
Witam i ja sobotnio. My dzisiaj cały czas na dworze. Wyczyściliśmy oczko rybkom i teraz palimy grilla :-)
Czuje się tragicznie. Boli mnie głowa, od środy wyczekuje miesiączki, do tego te guziołki ( zarejestrowałam się już do onkologa na 26 kwietnia )., same czarne wizje. Martwie się czy nie umieram już. Chyba do psychiatry musze iśc.:-(

U nas humory nie najlepsze udalo mi sie polaczyc przez skype z przyjaciolka, sa juz ewakuowani, ryczalysmy obie w sumie niewiele zrozumialam poza tym ze elektrownia obok moze w kazdej chwili wybuchnac :no: oni mieszkaja w Sendai czyli w sumie w epicentrum tsunami :-( w tle plakal ich synek, straszne to, jeszcze sie nigdy o nikogo tak nie martwilam :-(

Od rana się zastanawiałam jak się sprawy mają. Bardzo mi smutno ,że twoi znajomi znaleźli się w tak trudnej sytuacji. Oby wszystko się szczęśliwie skończyło.Tulam mocno!!!

Koriander- straszne to co piszesz:((((((((((((

Emalia- dzieki ze pytasz. w nocy masakra- 40 stopni gorączki i kaszel.. Teraz śpi juz 3 godziny i zaczynam się martwić ze coś za długo.. pewnie znowu gorączka jej wzrosla:(

Oby szybko przeszło. Tulam mocno bidulkę Jagodzie :-(
emalia kochana, ja już nie będę pisałą co u mnie, bo mam takiego mega doła, że nie chcę reszty w czarną dziurę wpędzać, chyba w poprzednim życiu dużo nagrzeszyłam, że teraz takie rzeczy mi się przytrafiają....

Jest mi strasznie przykro ,że Filipek choruje. Wiem ,że jesteś zmęczona, ale musisz dac radę. na pewno na dniach będzie dużo lepiej. Wielkie buziaki od nas:tak:

Czecs laseczki

Dziekujemy zTomeczkiem za zyczonka, buziaczki dla cioc :*

Ja dzisiaj u fryca bylam,a wczoraj mialam doczepiane rzesy. Przepraszam,ze nic ie pisze ostatnio,ale zwyczajnie mam lenia, obiecuj,ze sie poprawie, a teraz lece bo mam klientke na rzesy :)

Wszystkiego naj naj dla Tomaszka!!!
Serdeczne życzonka dla Majusi.


Co do tatuaży -Ja mam motyla na łopatce, a na kostce mam gałązkę z kwiatkami :-p
 
A musze zrobic fotke :)
A do onkologa, bo ja już miałam tam dwa zabiegi i powinnam już dawno byc u kontroli. A ,że wyszły nowe, to już nie mam wyjścia. wydaje mi sie ,że gin nic nie poradzi.
 
reklama
Hej wam :D

Akumulatorki podładowane, wizyta mamy super, wczoraj jeszcze mama chrzestna Julki ze swoim facetem wpadli wieczorkiem i trochę sobie popiwkowaliśmy, pogoda przepiękna więc jest super!! :D Normalnie czuje że chce mi się cokolwiek robić :)
Z nowości ząbkowych to mamy 5 zębolków :D

Postaram się was cokolwiek nadrobić bo produkcja normalnie taka że szok ;) (30 stron :szok:)

aisa - widzę że zaczęłaś się cieszyć z posiadania córeczki - oby tak dalej, masz taki śliczny skarb w domku więc nie masz czym się smutać, wiem że czasami odechciewa się wszystkiego ale maleństwo na pewno będzie ci wynagradzać czas z nią spędzany :D

zyrraffka - gratulacje z nowych umiejętności :) normalnie niedługo nasze dzieciaczki zaczną same jeść i pić :D

Kasiulka - świetny filmik, już go kiedyś widziałam ale śmiech dziecka jest rozbrajający :)

Klementinka - zazdroszcze wypadu nad może :) będziecie mogli trochę odpocząć :)

koriander - masakra :/ mam nadzieję że przyjaciółka jakoś da sobie rade, najważniejsze żeby nic im się nie stało!!

Kasia - pisz co cie gryzie bo my się martwimy o Filipka i mam nadzieję że bidulek w końcu będzie zdrowy!

ewela - ulala normalnie robisz się na bóstwo :) rzęsy, fryzjer... mmmm :)

emalia - nie mów tak nawet :/ mam nadzieje że te guzki to nic poważnego :/

ok uciekam sie polozyc bo cos mnie brzuch zaczyna boleć :/ (@) Miłego wieczorku i przespanych nocek.

Wszystkiego naj dla solenizantów!! :*
 
Do góry