reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
perfecta Nie trzeba glowy do gory, nalezy oblozyc zimnym, np mrozonym groszkiem w woreczku albo cokolwiek zimnego a tobie tak leci?? przywalilas w sciane czy samo zaczelo? mi w ciazy czesto sie zdarzalo

Dziękować , kurcze nie mam groszku mam tylko fasolke szparagową mrożoną może być???? :) Oczywiscie żartuje:)
O zimnym nie pomyślałam. Nie przywaliłam , sama bez pytania leciec zaczęła:) i znów troszke osłabiona się czuję:( bleelelelelele:)
Pewnie Lenka nie wcelowała w moją szafę 3 drzwiową i dostałam kopniaka w nos:):p
 
Koriander- nie. Antybiotyk bym podawała do końca. To byl eurespal i drosetux;/ Przeszło po 2 dniach to przestalam jej dawac. Jak ja jestem przeziębiona i mi przejdzie to juz nie biorę leków..

Eagle- to co zwykle- przedszkolna wirusowka..
 
krew z nosa lepiej tamowac glowa do dolu jak Lena pisala i zimnymi okladami jak dziewczyny
jak sie bierze glowe do gory to krew splywa do zoladka, moze podrazniac i czlowiek wymiotuje zwiekszajac znowu cisnienie krwi w glowie
i znow leci mocniej
tyle mialam na kursie pierwszej pomocy, jednym z wielu bo praca zmuszala mnie co rusz do jakis kursow
Perfecta moze wiosenne oslabienie
Koriander caly dzien myslalam o tej twojej przyjacolce w Tokio, dobrze ze wszystko ok
Aisa podzielam zdanie Perfecty, dla mnie Basia to czysta mama, macie takie same oczy
a jak sie sprawdza to siedzonko do wanny? zastanawiam sie czy Jaskowi nie kupic

za dwa tygodnie wybieramy sie nad morze polnocne, oczywiscie jak Jas pozwoli i nie zachoruje,
kolezanka wynajela caly dom i zabierzemy sie z nimi
na dodatek maz kolezanki uwielbia gotowac wiec mam nadzieje ze na dwa tygodnie zapomne co to gary

aaaaa no i w koncu byla u mnie fryzjerka, rany z 5 kg mniej na glowie, bo ja mam wlosy geste i ciezkie

wszystkim miesieczniakom zyczenia wszystkiego najlepszego i duzo zdrowka
 
reklama
hej hej ja od rana dopiero mam chwilkę ( swoją drogą ciekawe jak długą....)

jak wyszliśmy z Tomkiem przed 8 to wróciliśmy przed 12, zaliczyliśmy logopedę wreszcie po przerwie 3 tygodniowej, psychologa, zrobiliśmy odciski do nowych wkładek, przeprogramowaliśmy nieco aparaty i tak zeszło
wracając zaliczyliśmy mini spacerek - i dobrze bo teraz popołudniu to już się wyjść nie da
ale żeby nie było tak pięknie to mój mnie zdążył wk.....ć, został w domu z Asią i nic nie zrobił - po śniadaniu nie posprzątane, pies nie wyprowadzony, zakupy nie zrobione
nosz kurde bo oni się bawili a później się zbierał do pracy, co za głupie tłumaczenie
a jakieś pół godz po moim przyjściu wyszedł do pracy
ja zostałam z tym wszystkim i mam sobie poradzić z dwójką maluchów na głowie bo on nie miał czasu, już ja mu pokarzę...

to sobie ponarzekałam, wyżaliłam....tyle u nas

zyraffka gratulujemy trzeciego ząbka i picia ale już duży chłopczyk z Łukaszka
sealet ja powtórzę po dziewczynach zazdroszcze morza ja mam jedynie jakieś 8-9 godz jazdy
wkładki juz zamówione bo te juz zaczynały być luźne i jak za bardzo szalał i ruszał głowa to zaczynały wypadać i aparaty piszczeć
średnio wymienia się co 3 miesiące ale wiadomo dzieci rosną w różnym tempie raz przez 2 miesiące urosną więcej niż np przez następne 4, a te były robione w połowie stycznia
lena super wieści po lekarzu
liliti cieszę się że i u Was tak dobrze
Perfecta ale tempo wczoraj, w każdym razie najważniejsze że z serduchem wszystko dobrze,
emalia kochana my też się domagamy dużego buziaka od Jasia bo to my wczoraj jako pierwsi składaliśmy życzenia;-) o tu https://www.babyboom.pl/forum/dziec...rwiec-2010-a-31143/index4589.html#post6796199
a dziś gratulujemy kroczków - Jas to chyba całkowite zaprzeczenie teorii że dzieci korzystające z chodzika późno same chodzą, słodki to i jak milusio się ogląda
i dużo zdrówka dla Ciebie, dobrze że już powróciłaś na łącza:-)
Aisa Basieńce także bardzo gratulujemy nowej umiejętności, super fotki Basia to taka śmieszka co?
Lencja i jak udało się złapać to co trzeba do badań?
Agast22 aj a to paskudy się znów przyplątały do Jagodzi, zdrówka dla małej
Koriander i jak kochana masz jakiś kontakt z przyjaciółką, ja dopiero dowiedziałam się o wszystkim koło południa jak wróciłam do domu, straszna tragedia - o już doczytałam że wszystko ok
hefi super ze wszyscy zadowoleni, pewnie szkoda Wam troszke że babcia juz pojechała?
Agi ale dzielna mamusia i jaka pracowita mróweczka:-)


na koniec mega buziaki dla dzisiejszych miesięczniaków Kornelci, Łukaszka, Ignasia, Igusi, Kubusia, Olusia,

WIELKIE BUZIAKI DLA WAS!!!!!!!!!!
z przeprosinami za pominięcie:zawstydzona/y:


Mało się z mężem nie posikaliśmy ze śmiechu :-D Nasz to się mało co śmieje na głos.

krew z nosa lepiej tamowac glowa do dolu jak Lena pisala i zimnymi okladami jak dziewczyny
jak sie bierze glowe do gory to krew splywa do zoladka, moze podrazniac i czlowiek wymiotuje zwiekszajac znowu cisnienie krwi w glowie
i znow leci mocniej
tyle mialam na kursie pierwszej pomocy, jednym z wielu bo praca zmuszala mnie co rusz do jakis kursow
Perfecta moze wiosenne oslabienie
Koriander caly dzien myslalam o tej twojej przyjacolce w Tokio, dobrze ze wszystko ok
Aisa podzielam zdanie Perfecty, dla mnie Basia to czysta mama, macie takie same oczy
a jak sie sprawdza to siedzonko do wanny? zastanawiam sie czy Jaskowi nie kupic

za dwa tygodnie wybieramy sie nad morze polnocne, oczywiscie jak Jas pozwoli i nie zachoruje,
kolezanka wynajela caly dom i zabierzemy sie z nimi
na dodatek maz kolezanki uwielbia gotowac wiec mam nadzieje ze na dwa tygodnie zapomne co to gary

aaaaa no i w koncu byla u mnie fryzjerka, rany z 5 kg mniej na glowie, bo ja mam wlosy geste i ciezkie

wszystkim miesieczniakom zyczenia wszystkiego najlepszego i duzo zdrowka

Ale fajna sprawa z tym wyjazdem. Oby wszystko się udało. Trzymam kciukaski.

Kasiek, KasiaJ, Agast- jak tam maluchy?


Najlepsze życzonka dla dzisiejszych miesięczniaków.Moc buziaków od ciotki i Jasia :-)
 
Do góry