reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Lena - i jak tam Gaja? wszystko w porządku?
żyrraffka - a ile czasu ma przerwy między posiłkami? jak często chce cycać?

w sumie to nie patrzyłam na zegarek, mój błąd ale bardzo często chce być przy cycu, czasem go zabawiam, zagaduję, zeby trochę przeciągnąć czas karmienia i oczywiście posuwam mu coś innego niż cyc, jak nie chce to daję wkońcu cyca.
 
reklama
Zyrraffka - nie wiem co Ci doradzić... mój dziś i wczoraj odmówił obiadku, ale kaszkę zawsze chętnie wsunie ;)

Lena - no i jak Gaja??? byłaś u lekarza???

Perfecta Koriander - co z Wami??? z resztą sporo dziewczyn brakuję, chyba rzeczywiście wiosny szukają ;)

Izia
- zazdroszczę takiego spacerku!!! Śliczne foteczki ;)

Agi - fotki super! Polcia zadowolona z imprezki, fajnie! :)

Już myślałam że po wirusie, ale gorączka powróciła i dupa zbita... zdycham!!! ;( może mnie ktoś odzdechnąć??? ;)
 
bylismy u lekarza lekarka kazała czekac z nadzieja ze to trzydniówka bądź zęby!!!
Więc w czwartek kontrol:(
Poki co budzi sie co 20 min i marudzi:(
 
kasiek gdybym nie była świeżo po męczącym przeziębieniu to bym troszkę wzięła:) duuużo zdrówka życzę!!!!!!i przesyłam fluidki żeby gorączka uciekła


lenka- szybkiego powrotu do zdrówka dla Gajuni, oby jak najszybciej gorączka uciekłą
 
bylismy u lekarza lekarka kazała czekac z nadzieja ze to trzydniówka bądź zęby!!!
Więc w czwartek kontrol:(
Poki co budzi sie co 20 min i marudzi:(

hmmm... bidulka... oby szybko przeszło!!! kurcze, z tymi zębami to Gaja szaleje!!! już czwarty??? dopiero co był pierwszy!!! ;)

Zyrraffko - dziękuję kochana! a ja przesyłam pozytywne fluidy żeby Łukaszek w końcu coś zjadł!!!
 
zyraffka współczuje niejadka, ja z Natankiem przechodziłam to samo, namęczyłam się przy tym... napłakałam, wymyślałam różne dania, kupowałam smakołyki a on nic tylko cyc; na szczęście ten okres minął i gdy teraz jest już tylko na modyfikowanym to i apetyt ma większy i wiecej zje, u nas ten okres niejedzenia poprostu musielismy przeczekać, teraz tez nie należy do tych dzieci które chętnie jedzą ale nie zmuszam go, zje tyle ile chce,
lena zdrówka dla Gaji, oby to nie było nic poważnego tylko ząbki
 
zyrraffka - u nas na plucie pomoglo wydłużenie przerw między jedzeniem z 2,5 do nawet 4rech godzin, ale Gagatek tak z 70ml kaszki zawsze chetnie na śniadanie wcinał, więc wiedziałam że cos tam w brzuchu ma...może spróbuj dawać mu jeść nie częściej niż co 2-2,5 godzinki, żeby poczuł co znaczy byc głodnawym i co znaczy być sytym - najpierw spróbuj dac mu coś, a jak nie zje to dopiero po 15-20 minutach cyc, żeby nie miał nagrody za niejedzenie posiłków ;)
Lena - a Gaja nie miała jeszcze 3dniowki? Oby goraczka szybko spadla i nocka ładnie przespała....
Kasiek - kuruj sie :)
 
chyba spróbuję,
Jutro będę zapisywać jak często domaga się cyca. Poza tym jakoś go od tego cyca odciągnę, jutro mąż jest cały dzień w domu więc odwróci jego uwagę
 
reklama
Do góry