reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

macie jakiś sposób na niejadka bo oszaleję. Moje dziecko nic nie je poza cycem i najeść się chyba nie może bo wisi często i dłuo, już nawet swoich ulubionych owoców nie chce.
 
reklama
zyrraffka - gdy czasem Nelcia nie chce jeść to ja jej daję butelkę (ze smoczkiem) z sinlakiem (trochę rzadszym niż wg opisu na opakowaniu), to jedyna gotowa kaszka, którą je i tej nigdy jeszcze nie odmówiła!
 
Dziewczyny lecę do lekarza;(
Gaja ma powyżej 38 i zaczęła wymiotować już sama nie wiem czy to przez zęby:(
MAMY CZWARTEGO ZĄBKA:)
 
wszystkie wiosny szukają :)
oj to ja bym musiała długo szukać;-)
macie jakiś sposób na niejadka bo oszaleję. Moje dziecko nic nie je poza cycem i najeść się chyba nie może bo wisi często i dłuo, już nawet swoich ulubionych owoców nie chce.
to że sie nie najada to raczej normalne że w tym wieku sam cyc już nie wystarcza
nie wiem co doradzić może mimo wszystko zrezygnuj z któregoś posiłku cycowego i zastąp go czymś innym kaszką, deserkiem, zupka i konsekwentnie próbuj karmić
tak żeby "zrozumiał" że jak nie zje to nie dostanie nic w zamian, żeby nie było sytuacji "że nie zjem obiadku bo i tak dostanę cyca"

Lena gratulujemy kolejnego ząbka
 
Lena - i jak tam Gaja? wszystko w porządku?
żyrraffka - a ile czasu ma przerwy między posiłkami? jak często chce cycać?
 
lena i jak po lekarzu? zaglądnęłam z myślą że już coś wiadomo a tu nic

mój najmłodszy już śpi coś go dziś wcześniej ululało, a ja zmykam na spacer z kudłatym

miłej nocki i kolorowych snów
 
macie jakiś sposób na niejadka bo oszaleję. Moje dziecko nic nie je poza cycem i najeść się chyba nie może bo wisi często i dłuo, już nawet swoich ulubionych owoców nie chce.

Wiesz...jak dziecko nie bedzie jadlo przez jeden dzien to nic mu nie bedzie, nie umrze przeciez z glodu. Jak zglodnieje i dotrze do niego, ze nie dostanie cycka to w koncu zje cokolwiek podasz.
Pozdrawiam
 
reklama
Wiesz...jak dziecko nie bedzie jadlo przez jeden dzien to nic mu nie bedzie, nie umrze przeciez z glodu. Jak zglodnieje i dotrze do niego, ze nie dostanie cycka to w koncu zje cokolwiek podasz.
Pozdrawiam

wiesz jakoś nie mam sumienia głodzić własnego syna. Co innego oczywiście przetrzymać, godzinkę, dwie, zeby pożądnie zgłodniał a co innego cały dzień bnie dawać cyca i co mam patrzeć jak płacze i krzyczy? Jak wyjeżdżałam i zostawiałam Łukasza z mężem to nie chciał prawie nic zjeść przez 8 godzin i płakał i marudził mężowi, nawet głodówka nie pomogła zeby zjadł.
 
Ostatnia edycja:
Do góry