reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Izia- ale super masz ze mieszkasz nad morzem!!! Zazdroszczę!!!

Agi- ale fajna imprezka!!! Polusia jaka zadowolona :))

Kasiek- zdrówka!!

Zyrafka- dzien dobry :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kasiek1983 – dobrze że przegoniłaś wirusa :)

Izia_tcz – fotki super. Uwielbiam Sopot, a zwłaszcza pływalnie z dziką rzeką! Jak będziemy w tym roku na wakacjach we Władysławowie to jak zwykle zaliczymy wycieczke do Sopotu :)

Emaila82 – mojej Suzuce tez by się przydała myjka ;)

Agi – widać ze Polusi podobała się imprezka :) Taka Mała a już imprezuje ;)

Nadika – gratuluje ząbka :)

katarzynajanicka - to rzeczywiście cud! ;)


U mnie teraz Baśka zasnęła i położyłam ją na dole, bo przynajmniej mogę teraz na neta wejść, a jak śpi to nie chce walić w klawiaturę, bo jeszcze ja obudzę. No a nie ma co ukrywać, ze najbardziej ja kocham jak śpi :)

Miałam wrócić do pracy w styczniu 2012, ale doszły mnie słuchy że współpracownicy nie sa zbyt zadowoleni z mojego zastępstwa wiec cos mi się zdaje ze rusze dupe wcześniej , pewnie we wrześniu – tylko co z Basią? Nie wiem.... Mąż wymyślił że 2 dni w tygodniu zajmie się nią mój tata a 3 dni Teście. Ale ja nie chce żeby Teście się zajmowali Basią pod moja nieobecność, bo boje się ze ją będą napychać słodyczami... :(
Ja proponuje nianie, nawet bym miała koleżankę z czasów szkolnych, ale Mąż nie chce żeby obca baba nam łaziła po chacie – i bądź tu mądrym.....
 
nadika - ząbkowe gratulacje :)
Agi - super fotki
Kasiek - zdrówka - nie daj się wirusom ! Oby dermatolob był jakiś sensowny i pomógł w walce!
izia - piękny spacerek :) ząbkowe gratulacje! Byliście w tym Manekinie koło MediaMarktu? Powiedz - maja fotelik dla maluchów? bo Agatek w wózku już nie usiedzi :)
Anik - dobrze, że z Oskarkiem już zdrowiejecie? jak Wiktoria?
konniczynka - u nas też coraz mniej mleka :( wprowadziłam mm, ale Agatka go nie chce pić :(
Kasia - cuda sie zdarzają :) oby było teraz coraz lepiej!
aisa - może jak dobrze ustawisz teściów to się nauczą co i jak :) a przynajniej nie trzeba im płacić tak jak niani :)
 
Ostatnia edycja:
Ciagle próbuje z tymi suwaczkami i d....pa :(

Cicho..... chyba sie udało.... albo i nie....

Nie udalo sie, nadal mam link a nie mam obrazka :(

Nadal próbuje....

TEST
 
Ostatnia edycja:
Witajcie ja tylko na chwilkę;)
Przy dwójce dzieci mam co robić:)
Gaja jeszcze gorączkuje;(Chyba żęby bo już 4 prawie na wierzchu także mam nadzieje, że to przez zęby:)Oby!!!
 
nadika - ząbkowe gratulacje :)
Agi - super fotki
Kasiek - zdrówka - nie daj się wirusom ! Oby dermatolob był jakiś sensowny i pomógł w walce!
izia - piękny spacerek :) ząbkowe gratulacje! Byliście w tym Manekinie koło MediaMarktu? Powiedz - maja fotelik dla maluchów? bo Agatek w wózku już nie usiedzi :)
Anik - dobrze, że z Oskarkiem już zdrowiejecie? jak Wiktoria?
konniczynka - u nas też coraz mniej mleka :( wprowadziłam mm, ale Agatka go nie chce pić :(
Kasia - cuda sie zdarzają :) oby było teraz coraz lepiej!
aisa - może jak dobrze ustawisz teściów to się nauczą co i jak :) a przynajniej nie trzeba im płacić tak jak niani :)

W tym rzecz ze nawet jesli im powiem ze nie mają dawać zadnych słodyczy to i tak boje sie ze mnie nie posłuchaja a kontroli nad tym nie bede miec :(


Poddaje sie .... zrobuiłam suwaczek z Basi wiekiem i suwaczek ząbkowy, ale za chiny nie umiem tego tak wkleić żeby wychodziło w postach :(:(:(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry