reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
KasiaJ. - a powiedz mi kochana jak z tymi suchymi plackami u Filipka? zeszły już??? my w środę do dermatologa, bo nic się nie goi więc może to jednak coś innego...
 
Wszystkiego najlepszego dla Krzysia i Kacperka:)

izia - rodzinna niedziela nad morzem...mmmmmm.....fajnie Ci:tak: gratuluję ząbka

Kasiek - dużo zdrówka

Nadika - gratki!!!!

Kasiaj - dobrze że się udało z tym skierowaniem

Lena - gratuluję ząbka i zdróweczka dla Gajki

Agi - super z Was imprezowiczki, a Polcia jaka zadowolona:)

Zyrafka - jak tam mały niejadek, może to tez zebole winne?



Widze że dzisiaj ząbki sa tematem nr 1, u nas tak samo:-) wczoraj zajrzałam do igulkowej paszczy bo ostatnio paluszki do buzi pchała i ślinotok ciągły i odkryłam dwójeczki dolne:-)
 
Jejku....chyba potrzebuję paru dni aby się zorganizować....bo odkąd wróciłam do pracy jakoś czas mi przez palce ucieka.....Tatuś świetnie sobie radzi z Polcią...co mnie bardzo uspokaja i bez stresu mogę pracować...Ale uwielbam wracać do domciu...Dzisiaj Polcia przyjechałą po mnie z tatusiem i na mój widok tak się ucieszyła że aż łezka w oku mi się zakręciła....Tatuś nauczył ją robić papa, i przesyłać całuska (co bardzo śmiesznie w jej wykonaniu wychodzi)....a ja dziś męczę się z @...Jeeeejkuuuuu ...niby nie za bardzo bolesna....ale jakaś taka mocno spięta się czuję i wogóle jakoś tak dziwnie....no ale nieważne...Tyle o nas....
U Was widzę też nieciekawie.....
zyrraffka - widzę że mój zięć tylko na mamusiowym cycu by wisiał....Jak chcesz Polcia może przyjechać i pokazać Łukaszkowi jak taki świetny facet jak on powinien jeść.... :-D ...Ale tak poważnie...to może rzeczywiście wydłuż mu odstępy między posiłkami.....i jęsli będzie marudził przy innym jedzonku nie podawać mu odrazu cycka....Odczekać troszkę ...wiem że to nie jest łatwe patrzeć jak głodne dziecko patrzy na Ciebie i prosi ...no ale może w ten sposób spróbuje jednak czegoś nowego....A może podczas jedzenia np. zupki jakoś go zabawiać, albo czymś zainteresować.......Jutro będzie mąż w domu to we dwoje będzie łątwiej...może jak raz czy dwa zje obiadek mega zabawiany to mu w końcu posmakuje i zje następnym razem już bez zabawiania....No nic mi już do głowy nie przychodzi....
lena - oj biedna nasza Gaja...oby to tylko 3-dniówka była....albo może to na ząbki rzeczywiście...Mojej jak szły dolne jedynki...to też wymiotowała po jedzeniu...nie miała wprawdzie gorączki ale chlustała nieźle...chyba ze3-4razy tak jej się zdarzyło.....Zdrówka dla niej i gratki ode mnie i Polci....Czwarty ząbek to już niezły gryzoń z niej,....
kasiek - ojejku i Ciebie też wzięło kochana....Zdrowiej nam szybciutko....Weź coś na noc żeby bardziej się nie rozkręciło....I powodzenia jutro na wizycie i dermatologa....
Nadika - super że możecie się już cieszyć z pierwszego ząbalka Natanka....W końcu!!!!!!!!!! Brawo Natanku!!!
kasiaj - jak nasz Kocjhany, dzielny Fifi....Ściskamy go mocno z Polunią....
Avena - Kochana gratulacje....Ależ Igunia ma już ząbków.....Brawo....!!!!


Krzysiu i Kacperku!!!!!
100 lat, 100lat!!!!!!!!!
Rośnijcie zdrowo chłopaki!!!!
Samych radosnych chwil i wielu radości....
Ciotka i Poluśka....
 
Ostatnia edycja:
Witam się pierwsza!
Zyraffka spróbuj jak radzą dziewczyny ciężko ale to chyba jedyny sposób może jakoś się uda być może to ząbki i dziąsełka go bolą
lena oby to były tylko ząbki tego życzę Gajuni buziaki od Michałka :laugh2:

Sealet tak to ten Manekin lubię tą knajpkę i mają foteliki dla dzieci
Kasiaj super że udało się załatwić skierowanie miejmy nadzieję że w końcu coś lekarz zaradzi i będzie już tylko lepiej
Kasiek zdrówka życzę
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry wszystkim :)
Faktycznie cisza jak makiem zasiał :) pewnie teraz juz tak będzie, jak coraz więcej mam wraca do pracy....
żyrraffka - trzymam kciuki za powodzenie w karmieniu!!!!
izia - dzieki za info - trzeba bedzie sie kiedys wybrac :)
Agi - współczuję @....dobrze, że Tatus sobie z Polcia dobrze radzi :)
 
Hej z rana:)
Wczoraj wieczór był tragiczny... Mikus tak dawał do wiwatu ze porazka...:-( dziąsła u góry opuchniete juz miesiac czasu a zeby wyjsc nie moga a i bidulek sie meczy:-( dopiero po nurofenie mz na rekach go uspil innaczej byl krzyk jakby go obdzierali ze skóry:-(
Lenka jak tam nocka?

Ja dzis daje se spokój i nie wychodze na dwór, chyba ze po poludniu bo jak narazie u mnie slonca nie ma...

Wszystkiego najlpeszego dla dzisiejszych solenizantów! :-)
 
trzydziesta szósta !!!!
Mój syn czyta książkę w łóżeczku a mama na chwilkę. Chciałam się poskarżyć :p KAWA NIE DZIAŁA!!!! Wypilam siekierę i dalej spaććć mi się chcę... Chyba czas na napęd z zielonej herbatki:)
Kochane położę mojego czytelnika spać i postaram sie troszkę Was po nadrabiać!
 
reklama
trzydziesta szósta !!!!
Mój syn czyta książkę w łóżeczku a mama na chwilkę. Chciałam się poskarżyć :p KAWA NIE DZIAŁA!!!! Wypilam siekierę i dalej spaććć mi się chcę... Chyba czas na napęd z zielonej herbatki:)
Kochane położę mojego czytelnika spać i postaram sie troszkę Was po nadrabiać!

Nie ma co nadrabiać!!! wszystkie uciekły!!! hehe... ;)


KOBIETKI, STO LAT Z OKAZJI NASZEGO ŚWIĘTA!!! :)

i pozostałym solenizantom również najlepsze życzenia ;)
 
Do góry