reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

cześć dziewczynki
fajnie poczytać co dzien co u was, sie przywiązałam do Was normalnie;-)))
ja nadal z bolącym gardłem, nie cierpie być chora ;-((( wrrrrrrrrrrrrr
rana mąż zawiózł mnie i małą do moich rodzicow, babcia poszła na spacer z Sonią, ugotowała obiadek a ja poleżałam w łóżku, wieczorkiem mąz nas odebrał i dzien jakos minął szybko....

Kasiu współczuje przezyc, jestes dzielna obyscie jutro wrócili do domku..
Lancjo przesliczny dywanik, taki pobudzający wyobraznię, piękne kolory!!!

kładę się już do łożka bo nie najlepiej sie czuje;-(( dobranoc
 
reklama
Emalia - Kochana trzeba rozsmarowac pod prysznicem a jak to nie pomoże to alkoholem , spirytusem w rekach roztartych wymasować. Tak gdzieś słyszałam... Ale jak cos żle mi się wydaje to mnie Kochane poprawcie:)
 
Witam buziaki dla solenizantow

Agi super ze dzien zlecial i masz go za soba naetepne beda lepsze

Kasia trzymam kciuki za Was wychodzcie juz zdrowi i uzebieni :))

Eagle pozegnanie z cycusiem .... fajnie ze przeszlo bezbolesnie Erko chyba tez ma taki plan ale ja sie nie dam :)) co jakis czas robi mi jazdy przy cycoleniu po mojej pracy ale zawsze zostaje jeszcze spokojny poranek wieczor n o i noc. Tyle ze on mm jeszcze nie probowal wiec nawet nie wiemy czy by podeszlo

Eryk dzis wstal pierwszy raz w lozeczku oczywiscie weszlam do pokoju to juz stal :)) ale pokazal nam potem jeszcze kilkanascie razy jak stary wyjadacz wstawal sidal i tak wokolko, no a z raczkoawenim to zasuwa jak torpeda. Ja nadal do kitu czuje sie jakbym miala mega goraczke a mam 36,8......
 
Ale produkcja! odpowiem tylko na ostatnie posty...

Agast - o matko, super fotki! a mąż jaki przystojny :D niezłe ciacho masz w domciu ;)

Agi
- dobrze że jakoś przeżyłaś pierwszy dzień w pracy! :)

KasiaJ
. - już niedługo do domciu, nie martw się, będzie GITEZ ;)

Zabijcie mnie... zjadłam 4 pączki!!!!!!!!!!!!! :(
 
Agast - ależ masz artystę w domu ...świetne te panoramy!!! A jak Jagódka...Już po ospie??????
emalia - ja nie miałam takich problemów...ale słyszałam że masowanie piersi pomaga...zwłaszcza pod prysznicem i tak jak nadika pisze może gromadzi ci sie tam jeszce troszkę mleka wiec moze spróbuj ściagnac
kasiaj - Kochana nasza Matko Polko...Już bliżej jak dalej....Nie mogę nigdzie znależćjak dzisiejsze wyniki Fifiego?????Cały czas jestem z Wami myślami....Oboje jesteście baaaardzo dzielni!!!!
 
ja wybieram się do mamy i po drodze kupię zapas:-Dbo co tak będę sama w domu siedzieć:-D
:-D:-D:-D:-D:-D
Wiatropylna nie jestem, więc ciąża nie u mnie ;-):-D Po prostu słodycze zawsze muszę zagryźć czymś słonym lub ostrym:-D
gosiagro Mi by się też przydały takie lekcje, żebym do rodziny mogła jechać bez obaw, że się zgubię na lotnisku;-):tak:
lencja śliczny dywanik, piękne kolory:tak: Też dzisiaj pączka nie tknęłam, choć z innego powodu;-) Wczorajsze 2 wystarczą mi na cały rok, bo za pączkami nie przepadam:tak:
kasiaj Mam nadzieję, że już jutro będziecie mieć wypis :tak:Gratuluję ząbka i kosi kosi:tak:
milka Gratuluję Erykowi nowej umiejętności:tak:
emalia Jasiu już niedługo będzie sam biegał, zdolniacha:-)
zyrraffka Biedactwa, wracajcie do zdrówka szybciutko
badaicka:-( współczuję przejść szpitalnych:-(
lena Mrożę w woreczkach
agi Cieszę się, że pierwszy dzień w pracy nie był taki zły:tak:
koriander Śliczne jest to zdjęcie w sygnaturce:tak:
 
reklama
Do góry