reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
witam
troche mnie nie bylo znowu..
podziwam was ze znajdujecie czas na to wszystko i jeszcze te wypieki i kucharzenie jak sie o tym czyta to mmmmm slinaka cieknie...
ja ostatnio jestem strasznie zabiegana kurs, praca, dom i zuza pochlaniaja mnie do reszty do tego jeszcze w zeszlym tyg moi rodzice z sistra byli. a we wt przylatuje siostra m z chlopakiem drugiej siostry-zakreone..do tego jakas deprecha mnie dopada chyba, eh niech juz sie zacznie cieplo robic a nie tylko deszcz i deszcz-oczywiscie jak jestem w pracy to piekne sloneczko:wściekła/y:
zuzak ostatnio strasznie aktywna, raczkuje po swojemu -kwiaty mi obrywa, kable zjada ehh nauczyla sie kos,i no i nowy zabol nam sie pojawia:-D


Wszystkiego naj dla dzisiejszczych, wczorajszych, przedwczorajszych, przedprzed.... solenizantow- duzo zdrowka i usmiechow kochani!!!

gratuluje nowych umiejetnosci i zabkow wszystkim maluszkom:-D
lena-super filmik :)
agi-super fotki :)

lece sprzatac..
milego
 
6a0133f06996a7970b01348393bd2a970c-800wi.jpgDokladnie Agi, byle do wiosny:-)
 

Załączniki

  • Bollen_4611.jpg
    Bollen_4611.jpg
    52,5 KB · Wyświetleń: 22
lasposa-ja tez cie pamiętam fajnie ze zaglądasz:tak:
agi-ale super zabawa:-)
lena-superowy filmik:happy:
ewela-ja chodze do tego zoo dwa razy do roku ale zawsze wiosna lato więc niewiem jak w zime ale tak to zawsze fajnie jest więc chyba warto:tak:

DLA DZISIEJSZYCH MIESIĘCZNIAKÓW NAJLEPSZE ŻYCZONKA!

DLA JAGÓDKI (*)

a ja siedze i czekam az mała sie obudzi juz dwie godzinki kima dziś tatuś został z dziećmi na kacu:baffled: 4 godzinki jak byłam w pracy a teraz odsypia a przecierz mówił że ja to się nie męcze bo tylko z dziećmi siedze a sam padł aż chrapie:-Dtylko taka różnica że on tylko 4 godz a ja całe dnie z nimi siedze i jeszcze sprzatam i czasem coś ugotuje:-D
 
bylam u lekarza i naszczescie okazalo sie ze ta wysypka i biegunka to pozostalosci po przeziebieniu juz jej przeszlo
a zadko wchodze bo nie mam za bardzo teraz czasu bo przygotowuje sie do matury a jak wiadomo dzicko tez duzo czasu pochalania ale postaram sie czesciej zaglądac dzieki za pomoc :)

To fajnie...oby szybko przeszło i będzie git;)
 
Ja tylko na chwilkę...nie mam zupełnie czasu, już widzę że mały zaczyna wdrapywać się i stawać przy szafce z telewizorem.
Chciałam zapalić światełko dla Jagódki
[*]...(niestety tylko tu bo strona z epitafium dziś w remoncie)
[*] światełko dla Jagódki
 
A to moja Gajucha;0

Ale to moja synowa szybko wrosła. Ach wspomnień czar. Faktycznie chce się znowu mieć malucha. Tym bardziej jak ten mój synuś cały dzień tylko jęczy.

bylam u lekarza i naszczescie okazalo sie ze ta wysypka i biegunka to pozostalosci po przeziebieniu juz jej przeszlo
a zadko wchodze bo nie mam za bardzo teraz czasu bo przygotowuje sie do matury a jak wiadomo dzicko tez duzo czasu pochalania ale postaram sie czesciej zaglądac dzieki za pomoc :)


To dobrze ,że jest dobrze.

Lasposa super zdjecia, z ogromna checia zobacze wiecej! Mam bardzo podobne zdjecie Lilki z Pentaxem 6x6 :))
Agi jestem pod wrazeniem, ale byla zabawa!A Polcia widac zachwycona
Lena cudny filmik,az milo patrzec. Ja bym tylko nie wstawiala nagich fotek na publicznym forum bo co niektorzy tylko na to czekaja ;-) ale to moja opinia

Też o tym pomyślałam oglądając filik.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry