reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

naaajserdeczniejsze zyczenia dla dzisiejszych solenizantów - Malgosi i Michasia :-D:-D

(*) dla Jagodki...

Kajdusia moze Malgosi brakuje wieczornego wtulania sie? Na pewno szybko sie przestawi. Swoja droga- cudownie Gosiak ci pod woda spaceruje!!:-)
lasposa ja ciebei tez pamietam i twoje i meza piekne zdjecia :-) pisz pisz pisz jesli ci sie uda! I pochwal sie Martynka bo pewnie sie od porodu troszke zmienila ;-)
Lencja pieknie dziekuje za te linki, moja mama juz mi kiedys glowe suszyla o tej kuchni ale jakos za leniwa zawsze bylam zeby doczytac..ten blog jest super :)

Magda M oj do mojego dola ponocnego mozesz wejsc i cie zupelnie nie bedzie widac :-(;-)

emalia wkleje zdjecia juz wkrotce, jestem mega zadowolona z Maclarena, bedzie u mojej mamy przynajmniej nie bedziemy musieli z wozkiem do Pl jezdzic, ja planowalam zakup spacerowki na pozna wiosne, wiec dla nas nadal bede szukala

eagle a te wizyty u logopedy to rowniez cwiczenia, czy tylko kontrola?

KAJDUSIU SKOMLE I PROSZE O KNEDELKA:-p

Perfecta
wiesz ja ostatnio jadlam pstraga w miodzie i migdalach wiec te truskawki pewnie i by tak zle przy nim nie wygladaly..a byl pycha :tak:

PANIE MEZU GOSIGRO czy dlugo pisanie projektu jeszcze bedzie trwalo?;-)


A u nas tylko 4 pobudki wczoraj, co przy 17 przedwczoraj daje nam re-we-lacyjna noc :crazy::rofl2:


 
Ostatnia edycja:
reklama
koriander - Martynka zdjęć ma całą masę, nawet wykupiłam jej własną domenę, ale jakoś czasu mi brak na zrobienie strony, no i oczywiście urosła bardzo i zmieniła się nie do poznania

07_lipiec.jpg09_wrzesien.jpg

Dziewczyny - bardzo mnie cieszy, że mnie jeszcze pamiętacie.

 
A my właśnie wróciliśmy z Play Farm....było bosko....A Polcia zachwycona....
 

Załączniki

  • DSCF6234.jpg
    DSCF6234.jpg
    35,4 KB · Wyświetleń: 46
  • DSCF6275.jpg
    DSCF6275.jpg
    25,4 KB · Wyświetleń: 45
  • DSCF6258.jpg
    DSCF6258.jpg
    34,4 KB · Wyświetleń: 42
  • DSCF6256.jpg
    DSCF6256.jpg
    34,9 KB · Wyświetleń: 44
  • DSCF6266.jpg
    DSCF6266.jpg
    40,4 KB · Wyświetleń: 45
  • DSCF6267.jpg
    DSCF6267.jpg
    26,2 KB · Wyświetleń: 37
  • DSCF6244.jpg
    DSCF6244.jpg
    30,5 KB · Wyświetleń: 42
  • DSCF6225.jpg
    DSCF6225.jpg
    31,5 KB · Wyświetleń: 43
  • DSCF6229.jpg
    DSCF6229.jpg
    37,2 KB · Wyświetleń: 40
  • DSCF6269.jpg
    DSCF6269.jpg
    32,6 KB · Wyświetleń: 44
Kajdusia kochana dziekuje,zupełnie zapomniałam od tym koperniku :* duzy buziol

Perfecta ,ja wiem,ze w lato to wecej miejsc ,ale niestety nam sie nie uda przyjechac wtedy


Agi Polcia przesłodka
 
Ostatnia edycja:
lasposa - fajnie, że do nas zajrzałaś...może teraz uda Ci się być częściej z nami na bieżąco...A Martynka boska, słodkie te fotki!!!! :-D
koriander, zyrraffka - cieszę się że nocka lepsza dzisiaj....Oby juz tak zostało albo było jeszcze lepiej!
magdam - chyba każda z nas ma takie doły...Pogoda na pewno w tym nie pomaga....Kochana gówka do góry, i byle do wiosny.....
Ja właśnie po obiadku...Ależ się najadłam...Pękam.... :-)
lena - słodki filmik o Gajuni....Ach wspomnień czar!!!! Aż znów się chce tulić w ramionach takiego bobaska....Czemu te dzieci tak szybko rosną????
 
Ostatnia edycja:
bylam u lekarza i naszczescie okazalo sie ze ta wysypka i biegunka to pozostalosci po przeziebieniu juz jej przeszlo
a zadko wchodze bo nie mam za bardzo teraz czasu bo przygotowuje sie do matury a jak wiadomo dzicko tez duzo czasu pochalania ale postaram sie czesciej zaglądac dzieki za pomoc :)
 
Lasposa super zdjecia, z ogromna checia zobacze wiecej! Mam bardzo podobne zdjecie Lilki z Pentaxem 6x6 :))
Agi jestem pod wrazeniem, ale byla zabawa!A Polcia widac zachwycona
Lena cudny filmik,az milo patrzec. Ja bym tylko nie wstawiala nagich fotek na publicznym forum bo co niektorzy tylko na to czekaja ;-) ale to moja opinia
 
reklama
Do góry