reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Emalia, dzięki za kawusię-pyszna :-)
Lena- czemu nie masz czasu? Pieczesz torta- giganta? :-D
Ewela- ja się napaliłam na następny wyjazd do Wawy na centrum Kopernik. Podobno rewelacja
Lencja- wyglada na to, że dotrę. Na razie w piątki będę pracować od ok.14 do 15 :-)Dzięki za kawkę, ale już wypiłam u Emalii :-D
Perfecta- ryba z truskawkami, na to chyba jeszcze nikt nie wpadł :-D:-D A u mnie dziś knedle z truskawkami, nie robiłam chyba z rok.


Aha, dziękujemy za życzenia, ja kurcze nigdy nie wiem, że to już, jakoś nie przywiązuję wagi do tych miesięcznych jubileuszy, ale miło, że Wy pamiętacie :tak:
 
reklama
Perfecta - kupiłam książki w sumie to 3 i korzystam ze stronek w necie - jest ich sporo. Z książek kupiła obie filozofie Ciesielskiej oraz pozycję w wersji elektronicznej Kuchnia Pięciu Przemian dla dzieci zdrowych i alergicznychz tej jestem niesamowicie zadowolona, fajny styl pisania i mnóstwo świetnych przepisów. A co do stron w necie to aż mi trudno coś polecić.. ale np:
blog pisany przez jedną z dziewczyna z BB Kuchnia Pięciu Przemian
Kuchnia Piciu Przemian dla Dzieci
A co do Twego snu i ryby z truskawkami to ja robię w sezonie truskawkowym szaszłyki z sosem truskawkowym (połączenie m.in truskawek i .. musztardy) i pomimo, że brzmi dziwnie to smakują pysznie!
Aisa - dzięki za polecony przepis, z pewności wykorzystam, ja póki co robiłam już sporo a nawet dwa razy schab pieczony z filozofii zdrowia i kuskus z warzywami, nie pamiętam już z której... Wkręciłam się w to maksymalnie i wszystkie swoje przepisy robię według zasad pp a poranek bez gotowanej kawy to poranek stracony :):) A co do picia to muszę popróbować bo Nelka pije sporo i chciałabym aby nie były to herbatki a u niej nic innego nie wchodzi ani woda ani nawet soki! A co do TV to dla mnie może nie istnieć :)
Kajdusia - fajnie, że jest szansa, iż dotrzesz na spotkanie..A co do tej kawy to coś mi się wydaje, że się mocno od kawki u mnie wykręcasz :happy:
Eagle - pracowity dzionek już za Tobą, my dziś na spacer się nie wybieramy, paskudnie sypie śnieg..
Cobra - miło z Twej strony, że pójdziesz.
 
Cześć Dziewczyny, nie było mnie tutaj chyba z 8 miesięcy... pewnie niewiele mnie pamięta. Nie dam rady też nadrobić tych wszystkich postów a strasznie jestem ciekawa co u Was, jak tam Wasze maleństwa?
Ja od 1 marca wracam do pracy (dopiero, ale dla mnie to i tak zdecydowanie za szybko)... może w pracy znajdę więcej czasu na zaglądanie do Was, bardzo bym chciała.
U nas wszystko w porządku, poza jakimiś małymi przeziębianiami nic się złego nie dzieje. Musimy jeszcze zaiczyć wizyte u kardiologa i do neurologa nas skiewoano, ale to chyba nic poważnego...
Martynka jest dużą dziewczynką, waży już ponad 10 kg i nosi ciuszki na roczek :o)

Buziaki
 
Cześć Dziewczyny, nie było mnie tutaj chyba z 8 miesięcy... pewnie niewiele mnie pamięta. Nie dam rady też nadrobić tych wszystkich postów a strasznie jestem ciekawa co u Was, jak tam Wasze maleństwa?
Ja od 1 marca wracam do pracy (dopiero, ale dla mnie to i tak zdecydowanie za szybko)... może w pracy znajdę więcej czasu na zaglądanie do Was, bardzo bym chciała.
U nas wszystko w porządku, poza jakimiś małymi przeziębianiami nic się złego nie dzieje. Musimy jeszcze zaiczyć wizyte u kardiologa i do neurologa nas skiewoano, ale to chyba nic poważnego...
Martynka jest dużą dziewczynką, waży już ponad 10 kg i nosi ciuszki na roczek :o)

Buziaki

Witaj

Ja Ciebie pamiętam ;-)

Pozdrowionka dla Ciebie i dla Martynki :-)
 
Perfecta - :-) czytam codziennie ale z pisaniem gorzej :-( przechodze ostatnio jakiś mały kryzys :-( nic mnie nie cieszy, chce mi sie płakać nie moge sobie poradzic z pewnymi sprawami :-(
 
Cześć Dziewczyny, nie było mnie tutaj chyba z 8 miesięcy... pewnie niewiele mnie pamięta. Nie dam rady też nadrobić tych wszystkich postów a strasznie jestem ciekawa co u Was, jak tam Wasze maleństwa?
Ja od 1 marca wracam do pracy (dopiero, ale dla mnie to i tak zdecydowanie za szybko)... może w pracy znajdę więcej czasu na zaglądanie do Was, bardzo bym chciała.
U nas wszystko w porządku, poza jakimiś małymi przeziębianiami nic się złego nie dzieje. Musimy jeszcze zaiczyć wizyte u kardiologa i do neurologa nas skiewoano, ale to chyba nic poważnego...
Martynka jest dużą dziewczynką, waży już ponad 10 kg i nosi ciuszki na roczek :o)

Buziaki
hej
a nawet ostatnio myslalam co u Ciebie, pewnie Martynka ma juz sporo zdjec, pokaz nam ja
pozdrawiam

zaintrygowalyscie mnie ta kuchnia przemian, a jeszcze jak mozna na niej schudnac to juz w ogole cos dla mnie
chyba zaglebie sie w temat
moge prosic Was o jakies info?

wszystkim dzisiejszym swietujacym zycze wszystkiego najlepszego i duzo zdrowka
 
reklama
Perfecta - :-) czytam codziennie ale z pisaniem gorzej :-( przechodze ostatnio jakiś mały kryzys :-( nic mnie nie cieszy, chce mi sie płakać nie moge sobie poradzic z pewnymi sprawami :-(
O jejku !!!!! Kochana to pewnie ta pogoda!!! Wszystkie nas po troszku dopada!!! Jestem pewna że wszystko Ci się poukłada , może wyjdz gdzieś zrób sobie day free a mąż niech się chłopakami zajmie!
 
Do góry