reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Dzień dobry :)
Witam się tu po dłuugiej nieobecności, postaram się nieco nadrobić..
Kajdusia - zapraszam na kaffkę to tylko rzut beretem więc hop i jesteś :) Fajnie, że powrót do pracy ok, Małgosia się może przyzwyczai i opiekunka do małej terrorystki też :)
Jaki masz plan w piątki, jest szansa, że dotrzesz na spotkanie aktywnych mam?
ewela - fajny efekt diety!
Zdec - u nas tez wciąż bez ząbków, więc nie jesteście jedyne :)
aisa - widzę, że u Ciebie coś się rusza na lepsze, super, c do TV to się uśmiechnęłam, my od 2 lat mieszkamy bez telewizora i bardzo nam z trym dobrze:) Musze Ci podziękować za zainspirowanie pięcioma przemianami, bardzo się w to wciągnęłam i szalenie mi się to podoba i smakuje, zarówno mnie jak i Mojemu W. i Kornelce, ona najlepiej wcina kaszki i co ważne ma coraz to ładniejszą skórę!!!! Tylko herbatka TLI jej nie smakuje, co pije Twoja Basia?
No i koniec czasu na pisanie.... Nelcia się obudziła.

Jagódko - dla Ciebie
[*]
 
Eureka - właśnie wymysliłam co dzisiaj na obiadek:tak::-D:szok: Ponieważ mam farsz do ruskich zamrożony a nie chce mi się pierogów lepić zrobię naleśniki z farszem do ruskich i wyjdzie naleśnik francusko-ruski:p:p:p
Lencja - Kochana powiedz mi książkę kupiłas z tą 5 przemian czy może gdziez z netu z jakiejs stronki korzystasz???
 
Dzień dobry :)
Witam się tu po dłuugiej nieobecności, postaram się nieco nadrobić..
Kajdusia - zapraszam na kaffkę to tylko rzut beretem więc hop i jesteś :) Fajnie, że powrót do pracy ok, Małgosia się może przyzwyczai i opiekunka do małej terrorystki też :)
Jaki masz plan w piątki, jest szansa, że dotrzesz na spotkanie aktywnych mam?
ewela - fajny efekt diety!
Zdec - u nas tez wciąż bez ząbków, więc nie jesteście jedyne :)
aisa - widzę, że u Ciebie coś się rusza na lepsze, super, c do TV to się uśmiechnęłam, my od 2 lat mieszkamy bez telewizora i bardzo nam z trym dobrze:) Musze Ci podziękować za zainspirowanie pięcioma przemianami, bardzo się w to wciągnęłam i szalenie mi się to podoba i smakuje, zarówno mnie jak i Mojemu W. i Kornelce, ona najlepiej wcina kaszki i co ważne ma coraz to ładniejszą skórę!!!! Tylko herbatka TLI jej nie smakuje, co pije Twoja Basia?
No i koniec czasu na pisanie.... Nelcia się obudziła.

Jagódko - dla Ciebie
[*]

Lencja - bardzo sie ciesze ze Wam smakuje :) Polecam z Filozofi Zycia przepis na Udźcce w jarzynach :)
Aha, moja Baśka niestety prawie nic nie pije, ale jak zapcha sie chrupką kukurydziana to daje jej popic wode z marchwianki. Lubi. Zwykla woda po marchewce :) Przepis jest w Filozofii życia :)

Ja bez TV tak dlugo nie wytrzymam ;) Pochodze z rodziny maniaków telewizyjnych :)

Tescie dzis wyjechali i nie bedzie ich - UWAGA! - 3 tygodnie!!!! YupiiI!!!!!!!! :)
 
to i ja sie witam
w piątek tradycyjnie zaliczony juz logopeda, zakupy i mały spacer bo pogoda taka se....
teraz maluchy już śpiochają, obiad poczeka bo mama z kaweczka na BB

Kasiek1983 z tego co się orientuję to w tym wieku można juz robić testy z krwi, test skórne wykonuje sie dopiero gdzieś ok 4 lat, myśle je powinnaś zrobić i przynajmniej będziesz wiedzieć co i jak
emalia82 i jak wieczorek? mmmmmmmmmm...ale mi smaka tym robionym winkiem zrobiłaś, od razu przypomniały mi się czasy szkoły średniej i winko które robił tato mojej przyjaciółki:-D
Perfecta ale pyszności....
a swoją drogą myślę podobnie jak kajdusia że powinnaś zmienić branżę na gastronomiczną
ewelinka fajne takie spotkania w szerszym gronie, a z mieszkania cos zostało?
kajdusia super że w pracy tak sie układa, a Małgosia pewnie niedługo się przyzwyczai
lena a czemu to nie masz czasu? pochłania Cię remoncik?
ewela no pięknie gratulujemy utraty wagi
aisa80 to jakaś imprezka się szykuje?


duże buziaki i mnóstwo uśmiechów dla dzisiejszych miesięczniaków Soni, Małgosi i Michałków dwóch



[*] Jagódko o Tobie także pamiętamy maleńka

 
to i ja sie witam
w piątek tradycyjnie zaliczony juz logopeda, zakupy i mały spacer bo pogoda taka se....
teraz maluchy już śpiochają, obiad poczeka bo mama z kaweczka na BB

Kasiek1983 z tego co się orientuję to w tym wieku można juz robić testy z krwi, test skórne wykonuje sie dopiero gdzieś ok 4 lat, myśle je powinnaś zrobić i przynajmniej będziesz wiedzieć co i jak
emalia82 i jak wieczorek? mmmmmmmmmm...ale mi smaka tym robionym winkiem zrobiłaś, od razu przypomniały mi się czasy szkoły średniej i winko które robił tato mojej przyjaciółki:-D
Perfecta ale pyszności....
a swoją drogą myślę podobnie jak kajdusia że powinnaś zmienić branżę na gastronomiczną
ewelinka fajne takie spotkania w szerszym gronie, a z mieszkania cos zostało?
kajdusia super że w pracy tak sie układa, a Małgosia pewnie niedługo się przyzwyczai
lena a czemu to nie masz czasu? pochłania Cię remoncik?
ewela no pięknie gratulujemy utraty wagi
aisa80 to jakaś imprezka się szykuje?


duże buziaki i mnóstwo uśmiechów dla dzisiejszych miesięczniaków Soni, Małgosi i Michałków dwóch



[*] Jagódko o Tobie także pamiętamy maleńka


Pochałania mnie kuchnia pokój i Gaja;(
 
Emalia - AJEMSORY :p Nie zauważyłam.... Ja tak wczoraj czekałam cały dzień po ostatnim odcinku! I też się wsciekłam...
Coffe time - kto się przyłączy? Kajdusia??
Aisa- masz jakieś dobre strony internetowe z tą dietka i przepisami? Chetnie przeczytam:)
Lenka- a kto Ci czas ukradł? :p Pewnie te panele co je wnosiłaś teraz kładziesz Kochana? Jakoś tutaj dziwnie bez Ciebie ...
Ewela - wow 5kg superosko. W zoo jak mieszkam w Wawie ponad 8 lat jeszcze nie byłam:p Co do miejsc z maluchem to na zimę nie mam pojęcia , za to wiosna jest mnustwo takich fajowych miejsc. Sama osobiście postaram się Warszawianki do Łazienek zaciągnąć:)
Kajdusia - Super że się udał powrót do pracy:) Małgosia widocznie się wieczornie stęskniła:) i dlatego :p
Agi - Fajosko że roczek mała będzie obchodzić rodzinnie. Po zdjęciach widać że tłumy będą jakby to osiemnastaka by była:p:p
Kasiek- Jak tam zwijanie?:)
MagdaM - Ale Ty ROZMOWNA OSTATNIO:):):):):p
Eagle - Super od rana aktywość widzę jak ta lala:)
Eagle , Kajdusia - Ja lubie gotować a jeszcze jak mam publike to wogóle , jednak po mamuni mojej widze że taka praca niestety ale zdrowia zabiera i czasu przede wszystkim więc poprzestane na gotowaniu dla rodzinki i znajomych:)
Dziękuję za komplementa wszystkim:) Ja uwielbiam gotować ale jak widac nie tak tradycyjnie tylko eksperymenty:):p
Apropos - tak wczoarja mnie nachwaliłyscie , tak sie napisałam że dzisiaj w nocy mi się śniło że gotowałam!!! UWaga
Rybę z truskawkami!!!!!111 Bleeeee takie rzeczy to tylko w ciąży:p
 
Ostatnia edycja:
reklama
NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCZENIA DLA DZISIEJSZYCH SOLENIZANTÓW - MAŁGOSI I MICHASIA ( w skrócie M&M :)) rośnijcie zdrowo z uśmiechem na buziach , zjadajcie do końca obiadki i pijcie dużo herbatki:)






 
Do góry