reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

uprzejmie donoszę, że moje dziecię ma kolejny ząbek: dolna, lewa dwójeczka :) a lada dzień kolejna jedynka wyjdzie :)

gratulacje zębolka :)
moja mała weszła w pakt z tatusiem poszłam dziś spać do sypialni obok, a mała ani razu się nie obudziła, a tatuś obiecał, że będzie dziś wstawać w razie czego a ja myślałam, że będzie ciężka nocka bo wychodzi druga górna jedynka atu nic ciszka i spokój dopier o 6 mleko i spanko do 9
chyba się na stałe tam przeniose ;)
my mamy dziś 8mieięcy a pamiętam jak jeszcze niedawno byłam w 8tyg ciąży jeny jak ten czas leci......
 
reklama
Witam!
zdec-trzymam kciuki eby było ok:tak:
nadika-moja to samo tylko cyc ale nasze jedzonko jej smakuje przed wczoraj jak zwykle zupka małej do zlewu więc zmiksowałam jej naszej ogórkowej i zjadła całą miche wczoraj znowu jej zupka do zlewu a za to krokieta zjadła prawie całego no i u nas zębów też niet
emalia-trzeba odwrócić uwage dziecka dmuchnąć w twarz włączyć głośno muzyke czytałam ostatnio że takie krótkie braki tlenu jak dziecko się zaniesie powodują póżniejsze luki w pamięci np w szkole ciężko się nauczyć wiersza na pamięć itp:baffled:

Co do olejku olbas to jest super ale jak Zosia w grudniu była chora to wypróbowałam metode którą wyczytałam w necie zaparzyłam zioła tymianek i rumianek i to wszystko do nawilżacza powiem że małej przez dwie takie sesje zeszła cała zalegająca flegma więc polecam jak ktoś nie ma nawilżacza to można postawić garnek z parującymi ziółkami koło łóżeczka
A my narezszcie wczoraj zaszczepione mała waży 10kg a więc juz chyba przestało tak duzo przybywać
 
Żegnam się z Wami.
Nie należe do Waszej grupy.
Wy kochacie swoje dzieci i cieszycie sie nimi - ja wręcz odwrotnie. Mnie dziecko przeszkadza. Nie wiem kiedy to minie.

Patrze na nią od kilku dni i nic nie czuje. Pustka w oczach... Dziś zrobiłam coś z czego nie jestem dumna, ale nie miałam wyrzutów sumienia.

Pozdrawiam i Żegnam.

Co sie dzieje? Wiesz że my zawsze służymy pomocą :tak:

Witajcie laski po paru dniach nieobecności u mnie ostatnio brak czasu stary często w domu więc na nic czasu nie starcza ( wiadomo chłop w chałupie wrzód na d.....) stale cos wymyśla a ja nie wiem w co ręce włożyć poza tym zaczęliśmy załatwiać wszystkie formalności związane z domem ale to wszystko niestety trwa ,mały ostatnio nieznośny i w dzień i w nocy więc wyspać się to mogę tylko pomarzyć ale dość o mnie widzę że ruch na forum
asencja współczuję dolegliwości oby jak najszybciej cię opuściły
emalia niezłe przeżycia a co do zachowania w takich przypadkach dziewczyny dobrze piszą mojej koleżanki syn tak miał że się zanosił i nawet to czasami nie pomagało ale to najlepsza metoda
zdec trzymam kciuki
dziumdzia super słodki diabołek

Powodzenia w załatwianiu spraw z domkiem:tak:

uprzejmie donoszę, że moje dziecię ma kolejny ząbek: dolna, lewa dwójeczka :) a lada dzień kolejna jedynka wyjdzie :)

GRATULACJE!!!:-D

gratulacje zębolka :)
moja mała weszła w pakt z tatusiem poszłam dziś spać do sypialni obok, a mała ani razu się nie obudziła, a tatuś obiecał, że będzie dziś wstawać w razie czego a ja myślałam, że będzie ciężka nocka bo wychodzi druga górna jedynka atu nic ciszka i spokój dopier o 6 mleko i spanko do 9
chyba się na stałe tam przeniose ;)
my mamy dziś 8mieięcy a pamiętam jak jeszcze niedawno byłam w 8tyg ciąży jeny jak ten czas leci......

Gratulacje super nocki:-)
 
Dzien dobry, u nas wieje jakby sie ktos powiesil.

kasiaj gratuluje zabka!!
dziumdiza ale mala ma przesliczne wloski, sliczny diabelek :)
zdec trzymam kciuki odezwij sie po wszystkim!

ewelinka u nas podobnie odkrylam ze ja chyba po prostu nowe smaki kusza z talerza wyjada mi wszystko a swojej zupki nie ruszy tak smiesznie marszczy nos i kreci glowka a potem pstryka lyzeczka prosto w moja buzie
 
Witajcie my po drugiej kontroli!!!!Wszytsko ok do jutra antybiotyk i koniec, dostałyśmy kropelki deflegim;)
A propo kropelek OLBAS akurat pediatra to moja sąsiadka i powiedziała mi, że mnie zabije, że mam pomagać dziecku a nie szkodzić!!!Inhalowanie tymi kropelkami i to nie ważne czy w misce, czy na piżamce może doprowadzić u tak małego dziecka do astmy dlatego zaznaczyła, że tam nie na marne jest napisane, ze od 3 r.ż
Dlatego wolę nie ryzykować i nie igrać ze zdrówkiem Gai;)
 
Lenka moja siostra ma 18 lat - ani nie ma astmy ani problemów z tym związanych. A jak była maleńka , jak tylko ktos był chory to raz na dzień się te kilka kropli do wody wrzuciło i na środek pokoju. Tak jak napisałaś co osoba to opinia... Sprawdziłam że nie powinno się stosowac u osób z alergią i chorych na astmę... na ulotce
 
Ostatnia edycja:
Lenka moja siostra ma 18 lat - ani nie ma astmy ani problemów z tym związanych. A jak była maleńka , jak tylko ktos był chory to raz na dzień się te kilka kropli do wody wrzuciło i na środek pokoju. Tak jak napisałaś co osoba to opinia... Sprawdziłam że nie powinno się stosowac u osób z alergią i chorych na astmę... na ulotce

Najlepiej niech każdy stosuje wg włąsnego uznania;)
 
reklama
Julka stoi na całych stopach, jak próbuje tuptać to różnie jej to wychodzi i czasami stanie na czubkach.
 
Do góry