reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Zdec- myślami jestem z Wami!!!!!!!!!

Dziumdzia- super fotka! Ale fajne włoski ma Twoja córeczka:)

Emalia- dziewczyny dobrze piszą- trzeba dmuchnąć dziecku w twarz. Testowałam na obydwu córkach.. niestety

Asencja- oby Twoje samopoczucie jak najszybciej się poprawiło!!
 
Witam i ja.
Zdecku- jestem całym sercem z Wami i mocno Trzymam Kciuki !!! Będzie dobrze. Czekamy na dobre wieści.:tak:
Dziumdzia- diabełek jest słodki:-) Super fotka !!!
Asencja- współczuje. Aż mnie dreszcze przeszły na wspomnienie moich dolegliwości ciążowych. Mam nadzieję ,że twoje szybko ustąpią ;-)


Co do kryzysu to ja chyba też mam. Nie raz już się wkurzałam na małego i miałam ochote zostawic wszystko i wyjsc ale po wczorajszej akcji mi przeszło. Byłam tak przerażona ,że nie mogłam później zasnąc i zaglądałam do niego co chwilę.
Miłego dnia.

Wszystkim dzisiejszym jubilatom, dużo zdróweczka i samych uśmiechów na buziach !!! Buziaki od ciotki i Jasia.
 
Żegnam się z Wami.
Nie należe do Waszej grupy.
Wy kochacie swoje dzieci i cieszycie sie nimi - ja wręcz odwrotnie. Mnie dziecko przeszkadza. Nie wiem kiedy to minie.

Patrze na nią od kilku dni i nic nie czuje. Pustka w oczach... Dziś zrobiłam coś z czego nie jestem dumna, ale nie miałam wyrzutów sumienia.

Pozdrawiam i Żegnam.
 
Witajcie laski po paru dniach nieobecności u mnie ostatnio brak czasu stary często w domu więc na nic czasu nie starcza ( wiadomo chłop w chałupie wrzód na d.....) stale cos wymyśla a ja nie wiem w co ręce włożyć poza tym zaczęliśmy załatwiać wszystkie formalności związane z domem ale to wszystko niestety trwa ,mały ostatnio nieznośny i w dzień i w nocy więc wyspać się to mogę tylko pomarzyć ale dość o mnie widzę że ruch na forum
asencja współczuję dolegliwości oby jak najszybciej cię opuściły
emalia niezłe przeżycia a co do zachowania w takich przypadkach dziewczyny dobrze piszą mojej koleżanki syn tak miał że się zanosił i nawet to czasami nie pomagało ale to najlepsza metoda
zdec trzymam kciuki
dziumdzia super słodki diabołek
 
aisa co ty piszesz spokojnie widzę że znów gorszy dzień i nie pisz że nic nie czujesz bo po twoich postach widzę że kochasz swoje dziecko tyle że potrzebujesz pomocy i proszę zgłoś się jak najszybciej do poradni
 
żegnam się z wami.
Nie należe do waszej grupy.
Wy kochacie swoje dzieci i cieszycie sie nimi - ja wręcz odwrotnie. Mnie dziecko przeszkadza. Nie wiem kiedy to minie.

Patrze na nią od kilku dni i nic nie czuje. Pustka w oczach... Dziś zrobiłam coś z czego nie jestem dumna, ale nie miałam wyrzutów sumienia.

Pozdrawiam i żegnam.

hej hej!!! Co się dzieje??????????????????????
 
Witajos się z ranos:)
Zdec - kciukasy zaciśnięte Jestem z Wami myślami. Na pewno wszystko będzie dobrze!:)
Aisa - Kochana nie mów tak. Będziemy Cię wspierać. Ja na Twoim miejscu nie czekałabym do marca tylko poszukała szybciej alternatywnego psychologa Kochana musisz mieć terapię!
Dziumdzia - Przepiękna fotka:) Na pewno day off da Ci oddechu i zobaczysz że wszystko wróci do normy.
Asencja - Kochana przytulam mocno i niech te mdłości ida sobie już!!!!
Kriander - jak się masz?
 
Ostatnia edycja:
reklama
ale szalejecie z tymi zębami... u nas jak były 2 tak na horyzoncie nie widać innych... to dziwne bo ostatni wyszedł ponad miesiąc temu...
 
Do góry