reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Gratuluje ząbka!

Jesli chodzi o pampersy w TESCO to mąż dostał 4 ale było ich mało. Musiał wszystkie paczki przerzucac i na samym dnie znalazł 2 paczki 4 :) hehe
 
Tylko to bardziej na kaszel i gardło juz chorego a nie ochrona przed zarażeniem:)
Ale jeżeli u Was to działa;P
Oj to chyba Ci sie pokiełbasiło Kochana:) bo Olbas to olejek do inhalacji. Udrażnia drogi oddechowe i zabija zarazki czyli odkaża :)
Katar u dzieci – Zatkany nos – Olejek Olbas

Tylko przy maleńkich dzieciach nie inhaluje się bezpośrednio tylko jak wczesniej z KAsią pisałyśmy kilka 2-3 kropelki na srodku pokoju w miednicy w bardzo gorącą wodą.
 
Ostatnia edycja:
Witajcie,

Dziękujemy za życzenia;)
lena - gratuluję ząbka:)
Wszystkim chorowitkom życzę powrotu do zdrowia;)

Trzęsę portkami przed jutrem:( Chyba wolałabym żeby to jednak nie było już jutro.... do tego stary ma grypę, chodzi w maseczce po domu, ale nie wiem ile to da:( Popołudniu dlatego z małą wybyłyśmy na zakupy do Magnolii...
Babcia po operacji, ponoć ma się dobrze... w pracy kocioł... masakra:( A ja nie wiem w ręce wsadzić, a i tak nie chce mi się nic robić.
 
PERFECTA chce zamowic olbas a wyskakuja mi dwa rodzaje(sklad identyczny) jeden w zielonym opakowaniu, a drugi w bialym
Czy mam sie zastanawiac czy moge wziac ten tanszy?? :-)
Olbas Oil, płyn, do inhalacji, (import równoległy), InPh, 10ml - Apteka Internetowa Dbam o Zdrowie - tani

Olbas Oil, płyn do inhalacji, 10 ml - Apteka Internetowa Dbam o Zdrowie - drozszy


Zdec bedzie dobrze jutro!! zobaczysz ze wszystko jest w porzadku, szkoda ze musicie przez to badanie przechodzic. zdrowka dla meza
 
co osoba to inna opinia ja wyczytałam ze od 3 lat u dzieci:)
Lena dobrze wyczytałaś, ale ja stosuje olbas z powodzeniem u Krzysia tak jak Perfecta i Kasia i działa super...zresztą jak Krzysiek był teraz chory to dostał syrop który wg ulotki był od 6 lat.
 
reklama
witam się wieczorową porą,
mój niejadek już śpi, oczywiście kolejny dzień bez jedzenia oprócz cyca, ręce już mi opadają i nie wiem już co robic by jadł. To już piaty dzień praktycznie tylko na cycu, od czasu do czasu chrupka, góra 5 łyżeczek zupki. Sama skóra i kości, jak tak dalej bedzie tochyba sie załamie bo już mnie głowa z tego wszystkiego boli.. już tak urozmaicam a on zaciska dziąsła i koniec jedzenia. Przez to ze ciągle na cycu, laktacja się ruszyła i mleka napływa że aż cycki bolą.

lena gratuluje ząbka, a ja wciąz czekam na tego pierwszego
zdec dobrze ze babcia ma się dobrze, zdrówka dla męża! powodzenia jutro, trzymam kciuki by wszystko było dobrze!
Perfecta a jak sie opukuje dziecko?? pisałaś komuś wczesniej by opukiwała, mój mały chory i może by mu pomogło

Wszystkim dzisiejszym, wczorajszym i jeszcze przedwczorajszym miesięczniakom najlepsze życzonka, samych radości!!!
 
Do góry