reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Cześć dziewczyny:)

Wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych miesięczniaków. Miłosz dziękuje za wczorajsze życzenia:)

Zdrówka życzę, u mnie znowu ciężka noc, na szczęście na razie tylko katar, wobec czego poszliśmy na dwugodzinny spacer.

Chciałam upolowac promocję w Tesco, ale w moim... tylko kaszki w promocji :( Nie ma Pampersów (tzn. są, ale za 109 zł, a nie 99), słoiczków niet. Szkoda. Z tego wszystkiego kupiłam deserki w Carrefourze po 2,18 zł. Tam są pampki po 99 zł duże pudło, ale u mnie niestety nie było 4.

Po dzisiejszej zapłakanej nocy obejrzałam dziąsła - chyba z 6 zębów Malemu idzie jednocześnie... nawet w dzień z pogodnego, roześmianego dzieciątka zrobiła sie muzułmańska koza - zawodzi tylko eeeemmmmmmmm,eeeeeemmmmmmmm hehe:-)
Któraś z Was pisała wyżej o braku raczkowania i próbach samodzielnego stawania - u mnie jest tak samo - raczkować nie chce, siada jako tako, ale nie ma innej zabawy teraz niż próby stawania:) Nawet mu to wychodzi!:-)
Życzę miłego popołudnia, jeszcze zajrzę.
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny:)

Wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych miesięczniaków. Miłosz dziękuje za wczorajsze życzenia:)

Zdrówka życzę, u mnie znowu ciężka noc, na szczęście na razie tylko katar, wobec czego poszliśmy na dwugodzinny spacer.

Chciałam upolowac promocję w Tesco, ale w moim... tylko kaszki w promocji :( Nie ma Pampersów (tzn. są, ale za 106 zł, a nie 99), słoiczków niet. Szkoda. Z tego wszystkiego kupiłam deserki w Carrefourze po 2,18 zł. Tam są pampki po 99 zł duże pudło, ale u mnie niestety nie było 4.

Po dzisiejszej zapłakanej nocy obejrzałam dziąsła - chyba z 6 zębów Malemu idzie jednocześnie... nawet w dzień z pogodnego, roześmianego dzieciątka zrobiła sie muzułmańska koza - zawodzi tylko eeeemmmmmmmm,eeeeeemmmmmmmm hehe:-)
Któraś z Was pisała wyżej o braku raczkowania i próbach samodzielnego stawania - u mnie jest tak samo - raczkować nie chce, siada jako tako, ale nie ma innej zabawy teraz niż próby stawania:) Nawet mu to wychodzi!:-)
Życzę miłego popołudnia, jeszcze zajrzę.

buahahhaha muzułmańska koza dobre Gaja jest na etapie eee to ja jej odpowiadam coś albo pytam to ona na wszystko eee i eee:)
 
UWAGA!!!
MAMY 2 ząbka;)
images
 
Koriander - doczytałam. Kochana zdrówka!!!! Macie tam w tej nederlandii w aptekach olbas? Jak się czujesz?
nawet nie wiem, pewnie nie maja bo na wszytko jest dobry paracetamol.
ale wlalam w siebie 2 litry rosolu i wypocilam za wszystkie czasy, nos jako tako, a gardlo nadal boli, a pogoda taka piekna jak na ironie losu..
Dziekuje za zdrowka i zycze rowniez innym chorowitkom duzo sil i ciepelka i powrotu do zdrowia!

Lena gratuluje, dolna jedyneczka?
 
buahahhaha muzułmańska koza dobre Gaja jest na etapie eee to ja jej odpowiadam coś albo pytam to ona na wszystko eee i eee:)

Mój Czupur z eeee...eeeeee... przeszedł na zawodzące maaa - maaaaaaaaaa albo emmmm emmmm, to jęczenie poważnie brzmi jak nawoływanie do modlitwy muzułmańskiej :)


Gratuluję zębolka!!!
 
nawet nie wiem, pewnie nie maja bo na wszytko jest dobry paracetamol.
ale wlalam w siebie 2 litry rosolu i wypocilam za wszystkie czasy, nos jako tako, a gardlo nadal boli, a pogoda taka piekna jak na ironie losu..
Dziekuje za zdrowka i zycze rowniez innym chorowitkom duzo sil i ciepelka i powrotu do zdrowia!

Lena gratuluje, dolna jedyneczka?

Tak prawa dolna jedynka:)
 
reklama
Lenka - gratuluje ząbka !!!!! A leczę olbaskiem bo to jedyny , znany mi SKUTECZNY sposób by nie pozarażać domowników:) Sprawdzony od lat. thats why:)
 
Do góry