reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
NAJSERDECZNIEJSZE ZYCZENIA DLA ZUZI - MIMI (2DNI TEMU) , JASIUNIA - KLEMENTINKI , OSKARKA - ANIK , KAMILKA - ANECZNIK (WCZORAJSZE) PRZEPRASZAM ZA SPÓZNIONE ALE SZCZERE Z SERDUSZKA PŁYNĄCE!!
ORAZ DLA DZISIEJSZYCH SOLENIZANTÓW : KAROLINKI - EWY , NATALKI I BASIUNI - AISY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
ROŚNIJCIE ZDROWO I NIECH WASZE BUZIAKI ROZŚWIETLAJĄ PRZECUDNE UŚMIECHY!!!!!







 
Hej,
u nas też zimnoooo :/ no ale nic straconego bo i tak w domu trzeba siedzieć ze względu na choróbsko. Mam wrażenie że Natan zamiast lepiej to gorzej się czuje, męczy go kaszel i do tego katar jeszcze doszedł na szczęście bez gorączki.
Muszę się pochwalić że mój synek trzymany za rączki z siadu podnosi się do stania. A zadowolony przy tym na maksa :) on chyba nie nauczy sie raczkować bo albo by siedział albo stał, o brzuszku nawet nie myśli chociaż uda mu się chwile utrzymać na czworakach.

miłego dnia :)
zajrzę wieczorem
 
Witam!
Najlepsze życzonka dla miesięczniaków!
magda-zna się na rzeczy ten księżulek:tak:
A mój dziś mnie przeprasza za wczorajsze sam przyznał że jest nieznośny ale ile mi nerw popsuje przy tym;-)
 
hej:)
dzieki dziewczyny za rady!!!
u nas nocka do dupy wogole ledwo trzymam sie na nogach cala noc goraczkowalam a do tego Ksawery sie tez co chwile budzil:(i nie chce nic od wczoraj jesc jak zjadl zupke po poludniu wczor tak do tej pory 2 lyzeczki kaszki i 2 zupki naszczescie duzo pije nie wiem czy cos mu na zoladku nie lezy bo zrobil mu sie zajad albo nie toleruje tego syropu na plesniawki...teraz spi a na 15 mamy rehabilitacje dobrze ze maz z nami pojedzie bo ja nie mam sily nawet go podniesc i dlatego tez zaniedbalam jego cw w domu :(
bylam rano u lekarza na razie mam brac rutinoskorbin pic wapno i w razie w apap i wygrzewac sie w lozku na razie maz spi bo z nocki wrocil ale dostal opieke na malego wiec po poludniu przejmuje paleczke naszczescie...
sorki ze nie opd ale zycze wszystkim duzo zdrowka :)
 
U mnie ostatnio jest koszmar z jedzeniem....
Czy Wasze dzci jedza normalnie co 3 godziny i zjadaja swoja porcje?
Basce zmieniam obiadek co kilka dni ale juz skonczyly mi sie pomysly bo Ona wybrzydza... zawsze na poczatku poje a potem juz nie chce i koniec koncow wcina tylko kaszke - bo to akurat lubi. No ale te obiadki co jej robie sa naprawde smaczne wiec juz sama nie wiem......
Jak przychodzi pora karmienia to mi po prostu brak juz sil bo wiem ze bedzie gimnastyka przy tym jedzeniu. Juz na sama mysl plecy mnie bolą!!!

Eh......
 
reklama
U mnie ostatnio jest koszmar z jedzeniem....
Czy Wasze dzci jedza normalnie co 3 godziny i zjadaja swoja porcje?
Basce zmieniam obiadek co kilka dni ale juz skonczyly mi sie pomysly bo Ona wybrzydza... zawsze na poczatku poje a potem juz nie chce i koniec koncow wcina tylko kaszke - bo to akurat lubi. No ale te obiadki co jej robie sa naprawde smaczne wiec juz sama nie wiem......
Jak przychodzi pora karmienia to mi po prostu brak juz sil bo wiem ze bedzie gimnastyka przy tym jedzeniu. Juz na sama mysl plecy mnie bolą!!!

Eh......
A spróbuj dla odmiany ze słóiczków, bo Tobie mogą smakować ale Basi nie muszą;)
 
Do góry