reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

A moja o dziwo spi w swoim łózku bo ostatnie 3 dni odkad jest obnizone nie chciała tam za nic w swiecie
juz myslałam zeby podwyzszyć ale strach więc musi się przyzwyczajać
perfecta-:-D:-D:-D

ide spać pa
 
reklama
Witajcie,

U mnie ciężka noc ale to z powodu mojego męża... już wczoraj mówił że go coś bierze, a dzisiaj w nocy miał 40st temperatury:( Masakra... Ja też coś zaczynam czuć pieczenie gardła:( Jeszcze tylko tego nam potrzeba:( Muszę małą izolować jakoś...

Wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych solenizantów!
Życzę wam miłego dnia, ja powoli uciekam do pracy:)
 
A ja chyba juz znam przyczyne goraczki i mega marudzenia. dzisiejsza noc ciut lepsza tzn poplakiwal ale dalo sie go uspokoic bez wyciagania z lozeczka jak go ululalam ok 23 to dalam rade sie wykapac i odciagnac melko na dzis potem ok 2 obudzil sie na jedzenie bo wieczorem nie dojadl ale przed 5 obudzil sie z rykiem dostal nurofen bo temp. podskoczyla i nie mogl zasnac pomogly miski z karuzeli i projektor ogladal z naszego lozka wokoncu zasnal. O 7 wzielam go na cyca przed praca ale sie obudzil potem robil jazdy tatusiowi. Kupilismy zel na dziasla i w trakcie smarowania wyczulam mega gorne jedynki i zawuwazylam ze ida 2 dolne 2 wiec pchaja sie 4 zeby na raz chyba dlatego tak zle to znosi. Poprzednie 2 zabki wychodzily osobno i wyszly bezbolesnie. Chceielismy mu dac na noc czopki Viburkol ale na ulotce nie ma dawkowania dla malych dzieci. Ktoras z was dawala jeski tak to ile ??



Ja podaje jeden czopek na noc,


Jak ksiądz był u nas po kolędzie to powiedział tak do mojego męża:
że kobieta która zajmuje się wychowywaniem dzieci wykonuje prace która jest 8 razy cięższa od pracy górnika pod ziemią
 
Witajcie,

U mnie ciężka noc ale to z powodu mojego męża... już wczoraj mówił że go coś bierze, a dzisiaj w nocy miał 40st temperatury:( Masakra... Ja też coś zaczynam czuć pieczenie gardła:( Jeszcze tylko tego nam potrzeba:( Muszę małą izolować jakoś...

Wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych solenizantów!
Życzę wam miłego dnia, ja powoli uciekam do pracy:)

Współczuje nocki. Wysoka gorączka. Życze Wam wszystkim zdrówka. Jutro na którą macie badanie ? Cały czas o Was myślę, cho wiem ,że będzie ok:tak:

Ja podaje jeden czopek na noc,


Jak ksiądz był u nas po kolędzie to powiedział tak do mojego męża:
że kobieta która zajmuje się wychowywaniem dzieci wykonuje prace która jest 8 razy cięższa od pracy górnika pod ziemią

Madziu , powiem tylko tyle - święte słowa;-)

Trzecia. Chłopy śpią (stary nie poszedł znowu do pracy, chyba go trzyma jeszcze :) A ja kawusie popijam.
Miłego dzionka życzę :)
 
Dzień dobry kochane...

Widzę że każda z nas pomału się rozkłada... hehe... wzięło i mnie choróbsko niedobre... co najgorsze to małego zaraziłam i całą noc nie mógł biedak oddychać przez noc... dobrze że gorączki nie mamy!!!

Idę zjeść jakieś nisko kaloryczne śniadanko... muszę się pochwalić, że jakimś cudem od poniedziałku już jest minus 1kg!!! ;)
 
No to Basia dzis konczy 8 miesiecy, no ale nie popisuje sie, bo wczoraj jak ja polozylismy o 21:30 to wiksa byla po godzinie itd... szkoda gadac. Mąż poszedł spać na dół domu a ja sama z nią zostałam.
Dzis tez nie jest lepiej. Powinna juz spac, ale nie idzie jej uspic a oczy ma male jak u chinczyka. teraz chodzi sobie po swoim lozeczku, a moglaby spac to tez bym sie polozyla!

Co do smoczkow AVENT do kaszek to zazdroszcze mamom ktorych dzieci pija kaszki z tych smoczkow. Dla mnie niestety byl to wyrzucony pieniądz bo Basia (wieka Pani) nie chce ciągnąć kaszki przez smoka tylko Hrabinia chce zeby jej podawac z łyżeczki! Takze kazde karmienie to przynajmniej 30 minut w plecy bo wiadomo, ze nie usiedzi na miejscu i trzeba czasem sie naprodukowac zeby zjadla... a z butelki wiadomo lepiej... no i mniej sie dziecko brudzi. Doszlo do tego ze ucielam smoczka całkiem zeby po prostu lecialo a Ona polykała ale tak sie dała oszukac tylko 2 razy.... Brak słów.
 
reklama
Kasiek Kochana opukuj Damianka kilka razy dziennie , tylko na noc nie. Kupcie ten olbas, podaj cebion 5kropli rano i 5 kropli wieczore. Często oczyszczaj nose , uprzednio psikając wodą morską a 3 -4 razy dziennie psikaj mu do noska Euphorbium
 
Do góry