reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Też dziękuję za to że jesteście...

Jakoś nie mogę spać:( Chociaż już dawno powinnam, bo nie wiadomo o której jutro pobudka:(

sealet- rzeczywiście Agatka grzeczna;)

emalia - to sobie zabalował... ach te chłopy....

Coś dziwnie gosiagro się nie odzywała dzisiaj i chyba wczoraj, chyba że coś przegapiłam:(
 
reklama
Kasiek Eryk tak dlugo odwraca mi twarz przy karmieniu az wkoncu siegnie wlosow zeby troche powyrywac.... Olafa gryzie w buzie ale to jest ewidentnie z milosci. Co do przytulania to chyba jak u wiekszosci wtedy kiedy ma ochote, Olaf mial to samo dlatego go dlugo karmilam :)) mialam okazje poprzytulac go a on na moment zatrzymywal sie w biegu

Perfekta dzis lepszy nastroj ??

Sealt straszne co piszesz nikt nie moze wziasc Agatki?? wcale mnie to nie dziwi ze masz dola ja pewnie tez bym miala gdyby nikt mi nie mogl pomoc

MagdaM buzia pelna zebow

Eagle mam chwilowa porzerwe tzn nie pracuje w domu ale potrwa to jeszcze tydzien . Niesety zaczynaja sie zeznania wiec do maja czeka mnie bardzo ciezki okres pewnie nie omina mnie soboty w biurze nie wszystko da sie zrobic w domu

Agusia tylko to co zawiera paracetamol

Katarzyna szybka reakcja !!!

Anik super ze Oskar zdrwoy

Casia super ze mialas mozliwosc odespac ja juz mam ostatnio wrazenie ze moge nie spac co najwyzej bede ziewac chyba sie przyzwyczajam albo pracuje albo maly daje do wiwatu

A ja chyba juz znam przyczyne goraczki i mega marudzenia. dzisiejsza noc ciut lepsza tzn poplakiwal ale dalo sie go uspokoic bez wyciagania z lozeczka jak go ululalam ok 23 to dalam rade sie wykapac i odciagnac melko na dzis potem ok 2 obudzil sie na jedzenie bo wieczorem nie dojadl ale przed 5 obudzil sie z rykiem dostal nurofen bo temp. podskoczyla i nie mogl zasnac pomogly miski z karuzeli i projektor ogladal z naszego lozka wokoncu zasnal. O 7 wzielam go na cyca przed praca ale sie obudzil potem robil jazdy tatusiowi. Kupilismy zel na dziasla i w trakcie smarowania wyczulam mega gorne jedynki i zawuwazylam ze ida 2 dolne 2 wiec pchaja sie 4 zeby na raz chyba dlatego tak zle to znosi. Poprzednie 2 zabki wychodzily osobno i wyszly bezbolesnie. Chceielismy mu dac na noc czopki Viburkol ale na ulotce nie ma dawkowania dla malych dzieci. Ktoras z was dawala jeski tak to ile ??
 
Milka - Kochana ja dawałam na noc. w dzień pomagał Dentinox. Raz podałam w dzień jak miał podwyższoną temperaturkę. Ale jak mi dr przepisywał te tabletki to 1 rano i jedną wieczorkiem kazała
 
Coś czuję że nas też będzie czekać rehabilitacja. Natalce w ogóle do siadania nie śpieszno, o raczkowaniu to matka może zapomnieć, przewraca się tylko w jedną stronę i tylko z pleców na brzuch... także nie wiem, jak ten stan potrwa dłużej to kto wie co będzie.

No my właśnie z takich powodów zaczeliśmy rehabilitację. Hania to nawet z pleców na brzuch się nie przewraca.
 
Dla wszystkich szkrabów obchodzących dzis miesięcznice najlepsze życzenia!

Najlepszy na gazy to chyba espumisan z Marysia wyprubowałam wszystko bo miała z tym problemy na szczęście Zośka nie pruka za często i brzuszek jej nie boli

eagle-no właśnie u nas są trzy takie sale zabaw i tylko na jednej jst taka dodatkowa sala dla mniejszych i fajnie bo przecierz tam dla większych to by staranowali te maluchy a na tej małej jest mini basen z piłkami maty porozkładane i zabawek pełno dla młodszych całkem fajnie

Ale mnie mój wnerwił kazałam mu iść spać do innego pokoju chciałam z nim pogadac że cały czas sie dzieciakami zajmuje i nie mam wogóle odpoczynku a on do mnie niekture to mają po piecioro albo więcej dzieci i wszystko robia i ugotowane i uprane i posprzatane a ty tylko narzekasz że czasu nie masz no cholera mnie wzieła jak to usłyszałam wrrrrr
 
hm a mój Jasiek z brzuch na plecy nie przewraca się...
Idę lulu bo mąż wzywa do przyłożenia do poduszki:)
Dobłanoc
edyt: coś mi sie wydaje że trzeba zrobić ten zlot z naszymi męzczyznami. a jak już będziemy ich miały wszystkch to zapędzimy w róg lub otoczymy i zrobimy im delikatny lincz marchewkami z ręczników:).By wybić im z głowy te głupoty co oni je mówią Może wtedy zrozumieją że macierzyństwo to ciężka praca. Bo jak kilka miesięcy temu napisałam
MĘŻCZYZNA ROZWIJA SIĘ DO 5 ROKU ZYCIA PÓŻNIEJ TO JUŻ TYLKO ROŚNIE
Boshhh ile im trzeba tłumaczyć....:)
Kochane idę spać ała dostałam poduszką po łbie:)
paaaaaaaaaaa
 
Ostatnia edycja:
A ja poczytam Was troszeczkę. Co prawda chciałam się położyć spać, ale mój syn najwyraźniej ma dla nas inne plany. Obudził się godzinę temu i ćwiczy rozmaite akrobacje w łożeczku przy akompaniamencie własnych pisków...
 
reklama
A ja poczytam Was troszeczkę. Co prawda chciałam się położyć spać, ale mój syn najwyraźniej ma dla nas inne plany. Obudził się godzinę temu i ćwiczy rozmaite akrobacje w łożeczku przy akompaniamencie własnych pisków...

Z moich planów pospania też nici - to samo:) plus okropny katar u Małego:(

Milka26 - miesiąc przed porodem musieliśmy przeprowadzić się na jakiś czas do teściowej, w związku z czym mam pomoc przy Małym i po ciężkiej nocy mogę odespać:) Do pracy niestety nie mogłam wrócić po macierzyńskim, tak więc siedzę jeszcze w domu - nie jest najgorzej, choć dobija mnie trochę to siedzenie - cała ciąża i teraz już 7 miesięcy...


edit: na dodatek Mały cały mokry i chyba gorączka się zaczyna... Zapowiada się niezła noc :( Dobrej nocki życzę.
 
Ostatnia edycja:
Do góry