reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
i jestem z powrotem.....oczywiście wielka d.......................pa bo pampków nie ma i ciekawe czy wogóle były :/
na półkach tylko 2 i 3 których nikt nie kupuje
nie wiem po co robią taką wielką promocję


zaraz się ogarnę nieco to poczytam i popiszę coś więcej
 
Kurcze chyba mnie coś bierze:-( głowa boli, nos zapchany a i czuje że gardło mam zawalone:-:)-(

Lena - zdrówka! mam nadzieję, ze mnie nie weźmie:no:

Asnecja - super, ze tak szybko rehabilitacja pomogła:tak: a ty jak się czujesz? masz mdłości?

koriander - to długo wytrzymałaś:-p:-p:-p:-D:-D

Mam mdłości wieczorne, ale da się wytrzymać. Niestety najgorsze mam, jak wstaje w nocy nakarmić Krystianka, no ale trzeba przeboleć :)
Współczuje tylko mojemu mężowi, bo wieczorami albo się źle czuje, albo jestem padnięta po dniu z Krystiankiem, albo mam ciążową senność :p No, ale pocieszam się, że bedzie lepiej w II trymescie.


Edit: może da się jakąś skargę do Lidla napisać? Bo jaja sobie robią z matek, a powinno się znaleźć jakieś prawo, że jak się coś reklamuje, to towar powinien być...
 
Ostatnia edycja:
Witam w klubie odchudzających sie od poniedziałku ja równierz postanowiłam od dzis troch mniej jeść ale po południu juz mi pewnie postanowienie powoli będzie odchodziło i jeszcze postanowiłam chociarz narazie na 10 minut dziennie na orbitreka wskoczyc zobaczymy u mnie waga też 65 czyli jakieś 7 do zrzucenia:baffled:
LILI-NAJLEPSZOSCI ŻYCZE!!!
 
Asencja- LIDL
"Prosimy zwrócić uwagę, iż mimo starannie zaplanowanych zapasów istnieje możliwość szybkiej wyprzedaży niniejszego artykułu."
 
gosiagro trzymaj sie i nie daj chorobie, koniecznie wiecej witaminki C dzisiaj!! I jakies rozgrzewajace herbatki, mam nadzieje ze cie nie zlapie

Ale przekrety z tym Lidlem..tutaj jest prawne rozporzadzenie ze jesli supermarket oglasza promocje i dany artykul jest wyprzedany to klient ma prawo zglosic to przy kasie i dostaje jakis papierek do wypelnienia ktory z koleiuprawnia go do zakupu po promocyjnej cenie gdy towar sie pojawi.
 
My jeszcze używamy pampersów 3 więc są szanse że dostaniemy je... za niedługo jedziemy... z tymi promocjami tak jest, ja też mam sklep i mimo tego że ktoś tam z góry robi gazetkę promocyjną to nie zawsze udaje się nam dostać te towary promocyjne... ludzie na razie nas nie biją, ale ja za to się wkurzam...
 
Część Dziewczyny zimową porą!
Muszę, po prostu muszę się z Wami podzielić moją radością. Otóż mój synek przeraczkował kilka kroków! :) Wiem, że niektóre dzieci na forum już stają, siadają, tańczą i malują ;) ale ja się prawie poryczałam ze szczęścia. To było cudowne, zobaczyć pierwsze 'kroki' w dorosłość.
Z nowości to uczymy się jeść łyżeczką. Hubek wyciąga łyżeczkę z jedzeniem z miski i wkłada do buzi. Czasem próbuje ją włożyć do miski ponownie. Myślałam, że to za wcześnie, ale idzie nam coraz lepiej :)

Chorym maluchom i mamusiom życzę dużo zdrowia, a mamusiom przy nadziei serdecznie gratuluję!! I podziwiam za odwagę, bo ja to już mężowi zapowiedziałam, że 2 dzieciątko to musiałaby być wpadka albo moja amnezja (żebym nie pamiętała tego przez co musiałam przejść w ciąży i tuż po porodzie ;) ).
Dobrze, że piszecie o lidlu. Nawet nie będę się popołudniu wybierać, skoro już są pustki.
Miłego dnia Kochane!
 
Ehhh z tym Lidlem - od zawsze to samo:( Pamiętacie bieg mojego męża po ekspres... Masakra Te "promocje" to tylko haczyk i niestety chyba nie da się z tym nic zrobić:( Moim zdanie z Pamkami przegieli i to ostro bo jestem przekonana że wiele Matek zapakowało swoje dzieci w wózki i popędziło by zaoszczędzić kilka złotych. Jakbym nie miała tak daleko i jeżdziła autem to na pewno też bym pojechała....
Gosiu - Kochana nie daj się! Zdrówka życzę!
yoshe - GRATULACJE !!!!!!! Super Hubert!!!!! Kochana reagujesz jak każda z nas chyba:) Ja , jak Jasiek przekręcił się na brzuch to się popłakałam ze szczęścia i to samo jak zaczął raczkować i oczywiscie cała rodzina zaraz powiadomiona. Nie mówiąc o pierwszym ząbku:)
Koriander - to nawet nie zajrzę by nie kusić losu.... Allleeeeee przyjdzie czas że zajrzę i wtedy znajdę ten przepis:) Dziękuję

NO I OCZYWIŚCIE!!!!!
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA LILIANKI NIECH ROŚNIE ZDROWA , SZCZĘŚLIWA I Z BUZIĄ TYLKO UŚMIECHNIĘTĄ!!!!!!!






 
reklama
Dziewczynki i zapomniałam napisać a miałam juz w niedziele ...
Pampki są w realu za 44 złote a jak ktos ma payback to na 1 paczkę w jednym dniu 500ptk za te pampersy więc cena wychodzi 39 złotych
 
Do góry