reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Wikusia zadowolona, ale i też stęskniona! Młody to głupawki dostał jak Wiktrie zobaczył i nawet spać nie chciał iść tylko wygłupiac z siostrą mu się zachciało.

Dobrze miec wszystkich w domu:-)

fajnie, że Wiktoria zadowolona, no i braciszek tez bo siostrzyczka w domu, a mamie to juz nie wspominam:-D

Witam!
U mnie w Lidlu o 8.18 juz pampków w rozm. 4 nie było.. Pan powiedzial ze byly tylko cztery paczki. Smiech na sali;/

oo właśnie agast przypomniałaś mi swoim postem ze miałam ci coś napisać;-) widziałam wczoraj twoje zdjecia na FB, gdzie ty masz coś do zrzucenia:no::no::szok::szok: ty chuda laska jesteś!!! Wyglądasz jak starsza siostra Hani!!!:szok:
 
reklama
oo właśnie agast przypomniałaś mi swoim postem ze miałam ci coś napisać;-) widziałam wczoraj twoje zdjecia na FB, gdzie ty masz coś do zrzucenia:no::no::szok::szok: ty chuda laska jesteś!!! Wyglądasz jak starsza siostra Hani!!!:szok:

Ha ha ha ha dobre!!!! Bardzo miła jesteś, ale ja swoje wiem:) Co prawda stanęłam dzisiaj na wagę i tylko 1,5kg mi "przeszkadza" ale ciałko juz nie te;// Coz 30-tka na karku w końcu.. buuu
 
To widzę że najpierw pójdę do lidla, chociaż w takim układzie to się nie łódzę że u mnie coś będzie skoro mówicie że taka masakra jest:( PO holerę oni się tak reklamują, jak tak mało tego mają? I tak jak tam pójdę to nic innego oprócz pampków nie kupię!!
 
Dziewczyny ja tylko na chwilę bo nie ogarnia masakra taka chora jestem niby antybiotyk troszke pomógł ale sie boje zeby Gai nie wróciło!!!
STO LAT dla LILCI!!!
idziemy na 12 do kontroli
wiec powiem babce zeby mnie zbadała!!!
Z tym lidlem niezły chwyt;)
 
Witam się z rana - nie wyspana...
Jestem troche zła bo nie mam nawet jak iść do lekarza... Miałam iść na usg , do kardiologa i oczywiście wszycy myślą o sobie... Ja musze myśleć o innych a mnie ma każdy głęboko w poważaniu:( Mąż zamiast zrobić tak jak go prosiłam wziąć jeszcze 2 dni l4 dla swojego dobra by się wykurowac do końca i dać mi szansę pójść do lekarza to sobie poszedł dzisiaj do pracy... Troche to smutne... Ciężki dzień się dzisiaj zapowiada....
MagdaM - Mój Jasiu się budzi raz w nocy ostatnio z rykiem strasznym. U nas to na bank ząbek! Idzie druga dolna jedynka i jak pierwsza idzie idzie i wyjsć nie może. A płacze tak rzewnie że mama i tata razem na baczność w sekundę. Może u Was też się ząbek wybiera?
Avenka - Miłej pracy
Lenka - jak się czujesz? Doczytałam Lenka a robisz tym olbasem jak Ci pisałam? Jesli nie to spróbuj bo wtedy odkazisz mieszkanie i Gai nie powinno wrócić. <przytulam>
Ola Fasola - Jak sobie radzisz z tą sytuacja z Egiptem? Współczuję bo styczeń i luty to sezon w egipcie:( 3mam kciuki!
 
Ostatnia edycja:
witam i ja. nocka oki doki. Spaliśmy do 8 z przerwą na wysłanie męża do pracy i Oli do szkoły. Zaraz się biorę za sprzątanko :)

Kasiek- będzie nam miło się spotkać :tak:

Witajcie :-)




z miłą chęcia :-)

Zdec - ja dzisiaj dzień babci mam na 10-45 więc nie podejde do lumpka :-(
Koriander - uwielbiam kokosanki :-)

U nas druga nocka do dupy :-( masakra jakaś nie dość że Kacper się budzi kilkanaście razy w nocy to jeszcze juz druga noc około godziny 3-4 nad ranem budzi się i tak sie drze że nie mozna go uspokoić a ja drugi dzień chodze nieprzytomna :-( i na dodatek dzisiaj od rana mnie głowa nawala :-(

Bidulko ty nasza. może to zrywanie nocne od ząbków. Jasiek też miewa chwilowe napady płaczu ale na szczęście tylko w dzień. Mam nadzieję ,że szybko mu przejdzie:tak:

:-( jej współczuję, wiem co przeżywasz mi też taka oponka została i do tego tragiczne rozstępy... jak z 52 kg przed ciążą przytyłam do 80 kg pod koniec ciąży... tragedia! A teraz za cholerę nie mogę schudnąć, no fakt faktem jakoś mi się nie bardzo do tego odchudzania chce zabrać :-D heh

Idę dziś od fotografa odebrać zdjęcia Niny, bo lubię mieć na papierze, a nie tylko na komputerze :-D na kompie to już chyba około 5000 zdjęć Niny mam jak nie lepiej :sorry2: heh

Co do kilosów to też mi się marzy z 15kg zgubić. Za dwa tygodnie mamy wesele i nie wiem czy upcham w gacie ściągające moją opone. Wrrrrr
Zdjęć Jaśka też mam strasznie dużo. Wywołanych już mam dwa albumy ( jakieś 400 szt) a w kompie to już sama nie wiem ile:-D Kiedyś sie za to zabiorę- kiedyś;-)

To widzę że najpierw pójdę do lidla, chociaż w takim układzie to się nie łódzę że u mnie coś będzie skoro mówicie że taka masakra jest:( PO holerę oni się tak reklamują, jak tak mało tego mają? I tak jak tam pójdę to nic innego oprócz pampków nie kupię!!

Tak myślałam ,że wszyscy się rzucą na te Pampki. Miałam babcie wysłać ale szkoda mi było żeby na marne szła nie mały kawałek spacerkiem.
 
reklama
Ja się zaraz zbieram z Kacperkiem do przedszkola bo dzisiaj u Szymka dzień babci i dziadka, a że nikt nie przyjechał więc ide z Kacperkiem żeby młodemu przykro nie było
 
Do góry