reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

koriander młodziutka jestes, eh jak ja mialam 20 lat...... dawno temu to było, a szkoda, bo piękne czasy ;)
ja nie jestem niestety taka mloda, to kreatorka ma 20 lat :-)
a z łódzkiego nikogo nie ma???? WHY???
mam rodzinke w Lodzi i czasami zagladam, na pewno dam znac jak sie bede wybierac!!

A ja w ramach pozegnania ze slodyczami (JUTRO PONIEDZIALEK!!) wyciagnelam z piekarnika cieple kokosanki..maz polal czekolada, zapraszamy :-)
P1010320.jpg
 
reklama
ja nie jestem niestety taka mloda, to kreatorka ma 20 lat :-)

mam rodzinke w Lodzi i czasami zagladam, na pewno dam znac jak sie bede wybierac!!

A ja w ramach pozegnania ze slodyczami (JUTRO PONIEDZIALEK!!) wyciagnelam z piekarnika cieple kokosanki..maz polal czekolada, zapraszamy :-)
Zobacz załącznik 322791

Kokosanki... UWIELBIAM JE!!!!!!!

Kochana zapraszam! Jak tylko będziecie to daj znać, musimy się spotkać... ;)

A tak na marginesie, to kiedy i gdzie organizujemy spotkanie nas wszystkich? Może czerwiec??? ;)
 
a z łódzkiego nikogo nie ma???? WHY???
Kochana moja Mamunia pod Łowiczem mieszka więc nie daleko :) Może na wiosnę jak ruszymy pupy do mamy wpadnę na kawę:p

Kolenderko!!!!! JA UWIELBIAM KOKOSANKI!!!! ZABYJE :p:) Ehhh poproszę o przepis w gotujących. Najpierw zyrafka smaka narobiła teraz Ty....

A Wy tutaj piszecie o tych Waszych kg że takie utete blablabla 62kg 66 kg 65kg i wpadam w depreche jakaś noooo Super Laski jesteście Ja jako oczywiscie jedyna mam NAPRAWDE ZA DUŻO :p Ale już jakoś przez te 30 ponad lat się przyzwyczaiłam:p
 
Ostatnia edycja:
Kochana moja Mamunia pod Łowiczem mieszka więc nie daleko :) Może na wiosnę jak ruszymy pupy do mamy wpadnę na kawę:p

Oj zapraszam serdecznie... :)

Tak Wam zazdroszczę tego że możecie sobie organizować takie spotkania... :( jak tylko się pogoda poprawi, wyruszam z mężem i Damisiem do Wrocka, więc jak by co, dziewczyny z WROCŁAWIA, może się spotkamy na rynku na jakąś małą kawkę???
 
Witajcie,

Pierwsza? Czyżby leniwy poniedziałek na BB?:) czy już wszyscy do Lidla po pampersy polecieli?:p:p:p

Kasiek z miłą chęcią!:) Sądzę że wszystkie Wrocławianki chętne na spotkania;)
 
Witam się i ja:-D

koriander - kokosanki, mniam, mniam:tak::tak: to tak na zakończenie przygody ze słodyczami:-p trzymam kciuki za silną wolę;-);-)

Kasiek - pewnie ze się spotkamy daj tylko znać kiedy:-D

zdec- śmiejesz się, a mój mąż do Lidla poleciał:-D:-D ciekawe czy dostanie;-);-)

Tysiąc latek dla Lilci!!!
21995930.gif
 
reklama
Do góry